Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Huawei Slider Huawei Slider

Kryty na Huawei

Najlepšia ochrana pre váš Huawei

Vyberte si z našej širokej ponuky model svojho telefónu

Stručný prehľad všetkých modelov

Obal s vlastnou fotkou na Huawei

Kryty a obaly na mobily Huawei

Ochráňte svoj nový mobil Huawei štýlovým a originálnym obalom s vlastnou fotkou, ktorý presne sedí na rôzne modely smartfónov Huawei. Obal ochráni telefón pred neželanými pádmi a zároveň mu dodá osobitý štýl. Vytvoríte ho naozaj jednoducho a pohodlne cez náš online softvér alebo prostredníctvom nenáročnej aplikácie pre operačné systéme iOS a Android.

V našej ponuke nájdete možnosť vytvorenia rozličných obal v závislosti od typu smartfónu. Okrem vlastnej fotky môžete pridať aj niektorý z pripravených dizajnov alebo ďalších grafických prvkov. Nový obal pre telefón Huawei môže pokojne niesť aj text podľa želania. Originálny a osobný kryt tak máte na dosah ruky.

Výhody krytu na mobil Huawei

Obal na mobil s vlastnou fotkou dodá originálny vzhľad behom sekundy. Naviac, výhodou obalov, ktoré sú presne vytvorené pre konkrétny model Huawei je ich presné sadnutia na daný model. Stačí, ak si v našej širokej ponuke obalov na smartfón vyberiete typ obalu a následnu už len v konfigarátori zvolíte, aký model Huawei smartfónu vlastníte. Na vašu fotografiu sa už tešia tieto typy obalov:

Obaly na nový aj starší model Huawei

Všetci to poznáme. Kúpime si nový mobil a behom pár dní už na ňom vidíme malé škrabance alebo ryhy. Presne pre takýto prípad ponúkame v CEWE možnosť vytvoriť si vlastný a originálny kryt na mobil s vlastnou fotografiou.

Presne pre takéto prípady ponúkame obaly pre rozličné modely Huawei:

Nové puzdra Huawei aj pre už nevyrábané modely

Vybrať kvalitný kryt pre Huawei je jednoduché

Ako môžete vidieť na našom zozname, máme naozaj bohaté zastúpenie obalov pre všetky typy smartfónov Huawei. V prípade, že vám niektorý model v zozname chýba, navštívte náš konfigurátor obalov pre modely Huawei a nepochybne v ňom nájdete aj ten svoj.

Nakoniec stačí vybrať vlastnú fotografiu alebo fotografie pre prípad koláže, dotvoriť ich podľa svojich predstáv a kvalitný a odolný kryt na váš mobil je na svete. Takto vytvorený kryt sa môže stať aj krásnym a originálnym darčekom pre niektorého z členov vašej rodiny, pre starú mamu alebo dedka, alebo aj pre najlepšiu kamošku.