Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Najkrajšie momenty zo základnej školy

Fotografie pred a po vyučovaní, výlety a veľké poďakovanie: stačí pár kliknutí a môžete vytvoriť fotoknihu ako darček pre triednych učiteľov.

Štyri roky základnej školy sú za nami: s CEWE FOTOKNIHOU môže trieda zhrnúť svoj spoločný čas a venovať svojmu učiteľovi ďakovný darček.

Na fotoknihu pre triedneho učiteľa je obzvlášť vhodný formát XL. Po vytvorení všetkých strán si môžete objednať kópiu ako darček pre učiteľa a vďaka štvorcovému formátu ľahko vytvoriť menšiu verziu pre všetky deti na pamiatku. Ak to chcete urobiť, uložte fotoknihu ako novú verziu a zmeňte formát z „XL“ na „štvorcový“. Túto verziu si potom môžete objednať v ľubovoľnom počte alebo ju v prípade potreby dodatočne upraviť pre jednotlivé deti s individuálnymi fotografiami.

Pozrite sa, ako sme vyrástli

Roztomilé porovnanie: fotografie z čias, keď začali chodiť do školy a aktuálne fotky ukazujú, ako sa deti zmenili.

Je neuveriteľné, ako sa deti za štyri roky zmenia. Zachyťte tento vývoj tak, že na jednu stranu umiestnite fotografie z prvého dňa v škole a na druhú súčasné fotografie. Na tento účel použite jedno z našich rozložení stránky v softvéri CEWE fotosvet – jednotlivé fotky môžete jednoducho pretiahnuť na zástupné symboly. Pomocou textového nástroja vložte roky ako nadpisy. Obdĺžnikové farebné kliparty sa hodia ako pozadie pre mená detí.

Do fotoknihy patria aj fotografie z triednych exkurzií.

Triedne výlety a exkurzie sú vrcholmi školského roka a vytvárajú nezabudnuteľné spomienky. Výletom venujte samostatné dvojstrany vo fotoknihe. Kombinujte fotografie študentov a učiteľov s krátkymi textami opisujúcimi, čo skupina zažila. V softvéri nájdete jednofarebné bloky v rozbaľovacej ponuke klipartov v kategórii „Farby“. Môžete ich použiť na zvýraznenie fotografií a textov s odtieňom, ktorý zdôrazňuje tému – napríklad exkurzia do lesa so zelenou farbou.

Poďakovanie od celej triedy

Na posledných stránkach fotoknihy poďakujte za nezabudnuteľné chvíle.

Fotoknihu uzatvára veľké poďakovanie na konci. Na to môžete umiestniť portrét triedneho učiteľa cez celú jednu stranu a fotografiu dievčat a chlapcov napravo. Skombinujte ho s rečovou bublinou, ktorú nájdete v sekcii klipartov v softvéri CEWE fotosvet. Potom naň napíšte poďakovanie. Prípadne môžete nechať poslednú dvojstranu prázdnu, kde sa môžu všetci žiaci vlastnoručne podpísať.

Želáme vám veľa radosti pri tvorení.

Ďalšie kreatívne darčeky pre učiteľov