Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Hry slider Hry slider

Spoločenské hry a plyšáky s fotkou

Pexeso, puzzle, plyšové zvieratká: Tieto osobné fotodarčeky potešia nielen deti, ale aj dospelých a postarajú sa o skutočnú radosť z hrania!

Vybrať produkt

Ako by ste si chceli navrhnúť svoj fotodarček?

Prostredníctvom programu, aplikácie alebo pohodlne online

Online tvorba projektov

  • pestrý výber produktov a možnosti kreatívneho dizajnu
  • nie je potrebná inštalácia
  • projekt ostáva dostupný po dobu 6 mesiacov
Odporúčame

Softvér CEWE Fotosvet

  • jednoduchá inštalácia
  • množstvo funkcií pre dizajn a editáciu
  • ukladajte si fotoprojekty na vašom PC

V každom z nás drieme kus dieťaťa

Zažite svoje čarovné momenty z detstva aj počas tohtoročných Vianoc. V CEWE sme si pre vás pripravili originálne personalizované hračky, ktorými potešíte nielen vaše deti pod vianočným stromčekom. Množstvo zážitkov z celého roka alebo naopak, aktuálne zimné fotografie môžete umiestniť na niektorú z ponúkaných hračiek. Jednoducho a pohodlne tak vytvoríte oroginálny vianočný darček. Trávte dlhé zimné večeri v spoločnosti osobných puzzle s fotkou alebo si zahrajte vlastné pexeso s vašími fotografiami.

Hračka s fotkou ako darček

Pre starších máme v ponuke hracie karty s vlastnou potlačou, ktoré mnohokrát využijete aj počas pobytu na chate v zasnežených horách. Spríjemnite si chvíle s priateľmi. Aby sa deťom lepšie zaspávalo, podarujte im pod vianočný stromček plyšové zvieratko s fotkou. Je vyrobené z jemného materiálu a je veľmi príjemné na dotyk. Hračky od CEWE sú výborným darčekom na Vianoce ale aj peknou spomienkou na príjemne strávené chvíle.

Vyberte si svoju novú hračku s fotkou

Vyberte si z našej ponuky hračiek s vašou vlastnou fotkou:

Hračky s vlastnými fotkami vytvoríte rýchlo a jednoducho

Vytvorte si vlastné hračky s fotkou s našími možnosťami pre tvorbu fotoproduktov. Alebo si ich môžete naživo pozrieť aj v našej sieti CEWE Fotolab predajní. Náš odborne zaškolený personál vám rád poradí, ktorý dekorácia by bola pre vás vhodná.