Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Ďakovné kartičky slider Ďakovné kartičky slider

Ďakovné pohľadnice

Vytvorte si na každú udalosť to správne „ďakujem“!

Viac informácií

Jednoducho povedzte „ďakujem“

Poďakujte sa rodine a priateľom láskyplnou správou!

Poďakujte sa zvlášť štýlovo

S našim vystupujúcim zlatým, strieborným alebo lakovaným efektom!

Povedzte ďakujem originálne a svojsky

Ďakovné pohľadnice nikdy nevýjdu z módy

Každá udalosť v našich životoch prinesie niečo nové a nezabudnuteľné. Aj preto sme v CEWE presvedčený, že každé ďakujem môže byť originálne a plne osobné. Rovnako ako naše ďakovné pohľadnice. Poďakujte rodine, priateľom a známym za ich príjemnú spoločnosť či už na oslave, krste, párty alebo počas svadby.

Pretože povedať ďakujem nikdy nevýjde z módy. Skúste zvoliť tento, dnes už pomerne vzácny spôsob poďakovania a uvidíte, že výsledná reakcia bude maximálne pozitívna. Celkové spracovanie ďakovnej pohľadnice je na vysokej úrovni, pri jej výrobe používame kvalitný podkladový materiál a prvotriedne farby. Rovnako tak sa o vytlačenie vašej fotografie postará profesionálny CEWE tým. Poďakovanie sa výborne hodí po krásnej svadbe, po úspešnej birmovke alebo konfirmácii alebo aj po vydarenej párty alebo oslave.

Poďakovanie nemôže byť už viac originálne

Keď sme vyvýjali náš nový produkt vo forme ďakovnej pohľadnice alebo ďakovného blahoželania, rozmýšľali sme, ako ho ešte viac vylepšiť. Aj preto sme okrem klasických možností ako nahranie vlastnej fotografie alebo fotografií pridali aj nevšedné dizajnové prvky a motívy. Naši grafici usilovne pracovali, aby bolo výsledné dielo nielen originálne ale predovšetkým vám ponúklo emóciu, ktorú hľadáte.

Do vašej ďakovnej pohľadnice môžete pridať niektorý z 3 efektov - na výber máme zlatý efekt, strieborný efekt alebo lakovaný efekt. Je len na vás, ktorý si pre svoju novú pohľadnicu alebo blahoželanie vyberiete. Každý z nich sa hodí pre určité motívy, pričom dokážu krásne vyzdvihnúť určité farebné prednosti nahranej fotografie. Vyberte si ich pri vytváraní v našom editore a okamžite uvidíte náhľad na takto nadizajnovanú pohľadnicu.

Pomoc priamo na predajni

V prípade, že najskôr potrebujete vidieť, ako bude finálny produkt vyzerať, neváhajte a navštívte nás v niektorej z našich predajní CEWE Fotolab. Na predajni máme pripravené vzorky jednotlivých fotografií, pohľadníc, blahoželaní, svadobných menu alebo stolových kariet. Môžete tak nielen naživo vidieť ale aj cítiť kvalitu použitých materiálov.

Pre vytvorenie svojej novej ďakovnej pohľadnice môžete využiť aj svoj webový prehliadač. Jednoducho si vyberiete typ pohľadnice a začnete tvoriť. Okrem toho máme pre majiteľov smartfónov pripravenú intuitívnu a modernú aplikáciu, ktorá beží na operačných systémoch Android alebo iOS. Pre priaznivcov klasických PC sme si pripravili prehľadný a ľahko ovládateľný PC softvér. Nech už si vyberiete akúkoľvek možnosť, s každou vytvoríte dokonalú ďakovnú pohľadnicu, ktorá hrdo ponesie slová vašej chvály na danú udalosť alebo oslavu.