Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Kalendár s fotografiami Slider Kalendár s fotografiami Slider

Štvorcový stolový kalendár

Jednoduchý stojaci fotokalendár môžete podarovať každému zanietenému pracantovi. Pre spríjemnenie pracovného stola alebo inej miestnosti.

Vybrať produkt

Prehľadný kalendár na každý stôl

Pre tých, ktorí milujú praktické veci

Tipy a nápady pri navrhovaní kalendárov

Ako si vytvoriť svoj vlastný individuálny kalendár

Možnosti objednania CEWE kalendárov

Prostredníctvom programu, aplikácie alebo pohodlne online
Odporúčame

Softvér CEWE Fotosvet

 • jednoduchá inštalácia
 • množstvo funkcií pre dizajn a editáciu
 • ukladajte si fotoprojekty na vašom PC

Aplikácia CEWE Fotosvet

 • rýchle a intuitívne ovládanie
 • fotografie môžete používať priamo z tabletu alebo smartfónu
 • navrhujte a objednávajte fotoprodukty kedykoľvek a kdekoľvek

Online tvorba projektov

 • pestrý výber produktov a možnosti kreatívneho dizajnu
 • nie je potrebná inštalácia
 • projekt ostáva dostupný po dobu 6 mesiacov

Vianočné stolové kalendáre s vlastnou fotkou

Stolový kalendár s vlastnou fotkou určite spríjemní a zútulní každé pracovné miesto, každý pracovný stolík alebo pokojne aj inú miestnosť počas zimných krátky dní. Fotokalendáre pozná každý z nás, a určite ich aj mnohí v roku 2022 využijú. Prečo ale nesiahnuť po moderných stolových fotokalendároch s vašou vlastnou fotografiou a ľubovoľným začiatočným mesiacom? Urobte tak v CEWE ešte dnes.

Stolový kalendár poteší svojimi praktickými rozmermy a na to, aký je malý, ponúka množstvo výhod. Zapisujte si dôležité dátumy, stretnutia alebo schôdze a majte ich vždy pred sebou. Vlastné fotografie oživia celkový dizajn fotokalednára a vy si zároveň zaspomínate vždy, keď na ne pozriete. Každý mesiac môže mať pritom vlastnú fotografiu a iné dizajnové prvky ako ten predchádzajúci. Pripravte sa na rok 2022 novým stolovým fotokalendárom. Alebo môžete siahnuť po iných fotokalendároch od CEWE.

Individuálny stolový kalendár na zimné mesiace

Vytvorte si spolu s nami jednoduchý ale stále štýlový stolový fotokalendár s vlastnými fotografiami podľa vášho želania. Ešte predtým, ako nahráte svoje fotografie do nášho softvéru a pristúpite k rôznym dizajnovým úpravám, vyberte si z dvoch rozličných formátov stolových fotokalendárov, ktoré sa výborne hodia aj ako darček k Vianociam:

 • Stolový fotokalendár - klasický fotokalendár na stôl ako ho všetci máme radi. Tradičný obdĺžnikový formát a kvalitný podkladový papier. Mátná digitálna tlač, kvalitná špirála spájajúca jednotlivé listy kalendára a možnosť vybrať si začiatočný mesiac. Pridajte 12 vlastných fotografii a originálny stolový kalendár je na svete.
 • Štvorcový stolový fotokalendár - klasický stolový kalendár sme vylepšili rovnomerným formátom a vznikla jeho štvorcová verzia. Štvorcový fotokalendár ponúkame v dvoch rozličných veľkostiach pre čo najlepšie vyniknutie nahraných fotografií. Kvalitná tlač, prvotriedny podkladový papier a možnosť zvoliť si počiatočný mesiac. Skúste si ho vytvoriť ešte dnes a nebudete sklamaný.

Stolový fotokalendár na rok 2022

Veríme, že v CEWE nájdete ten pravý stolový fotokalendár na rok 2022. Presne taký, aký sa výborne hodí aj do vianočného balíčka, či už pre rodinu alebo blízkych. Vyberajte z vyššie uvedených formátov stolových fotokalendárov a zabávajte sa pri ich tvorení. Pri tvorbe vám samozrejme môžu pomôcť aj vaše ratolesti a spoločne tak môžete vytvoriť osobný darček pre babku alebo dedka. Jedinečné fotografie zo zimných výletov a spoločných dobrodružstiev sa budú parádne vynímať na jednotlivých stranách fotokalendára.

Stolový fotokalendár od CEWE je zárukou kvality. Pri jeho výrobe využívame iba kvalitný materiál a kvalitné farby. Matná dizajnová tlač sa postará že vami vybrané fotografie a kalendárium budú výborne ladiť. Zároveň pre tento typ fotokalendárov nepotrebujete stojan. Stačí ich po obdržaní iba ohnúť a nový stolový kalendár môžete položiť na stôl v pracovni alebo aj detskej izbe. Pripomeňte si krásne chvíle vždy, keď sa naň pozriete.