CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac

Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Fotografie a pohľadnice
Fotografie a pohľadnice

Pohľadnice Klasik

Ukážte svojim blízkym, že na nich myslíte: pošlite im pohľadnicu s vlastným dizajnom. Máme pre vás veľa dizajnových šablón!

  • Tri typy papiera
  • Farebné obálky
  • Povrchová úprava
od 9,99 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Vytvoriť

Dodanie na predajňu alebo kuriérom

Vytvoriť u partnera

** Pohodlné doručenie k vám domov ** alebo vám objednávku zašleme na predajňu alebo zberňu

Formát:

  • Klassik: 14,8 x 10,4 cm
  • XL: 21 x 10,5 cm

Materiál:

  • Laminovaný kartón
  • Tlač na obidve strany

Obsah balenia:

  • Sada 10 kusov

Stručný prehľad všetkých pohľadníc

Vyberte si ten správny formát pre vás

Pošleme vám jednotlivé karty

Vyberte si z 2 variantov!

Pohľadnice tak, ako ich všetci milujeme

Vytvárajte pôsobivé pohľadnice s CEWE

Klasický obdĺžnikový formát pohľadníc je už rokmi obľúbenou stálicou v našej ponuke. Teší sa vašej priazni a my sme len a len radi, že vám môžeme každý rok priniesť niekoľko nových dizajnov pre vašu novú pohľadnicu. Či už pridáte jednu alebo viacero vlastných fotografií je plne na vašom rozhodnutí. Samozrejmosťou je ostrá CEWE tlač. I napriek tomu, že v našej ponuke nájdete aj ďalšie rozličné pohľadnice klasický formát stále vyhráva. Vyberte obľúbenú fotografiu, ktorou chcete potešiť blízkych alebo rodinu, nahrajte ju, pridajte sprievodný text alebo dizajnový motív a nová pohľadnica je tu. Klasickú pohľadnicu dodáme v sade po 10 kusov spolu s obálkami. Odošlite pohľadnice ešte dnes, veď niet väčšej radosti, ako keď niekto dostane milovanú pohľadnicu.

Klasika, ktorá neomrzí

Klasické pohľadnice vyrábame v dvoch rozličných formátoch. V prípade, že radi fotografujete väčšie zábery, odporúčame siahnuť po XL formáte klasických pohľadníc. Zaručene vaša fotografia viac vynikne a vy získate dodatočný priestor pre kreatívne využitie. Ak si objednáte klasické pohľadnice s fotkou od CEWE, nájdete v balení celkovo 10 ks pohľadníc a jednu kartu s odoslaním. Môžete tak svoj výtvor poslať naozaj množstvu známych, kamarátov a rodine, ktorá s vami nemôže byť každý deň. V prípade, že potrebujete pohľadnicu vytvoriť čo najrýchlejšie, odporúčame siahnuť po našich predpripravených dizajnoch. Tie vám uľahčia prácu, pretože stačí iba pridať vaše fotografie a pohľadnica je hotová. Rovnako tak sme si pripravili aj sprievodné motívy, ktoré taktiež uľahčia prácu.

Tvorte a zabávajte sa pri tom. Tvorba pohľadníc je v skutočnosti veľmi zábavná. Nielenže počas nej objavíte množstvo fotografií ale taktiež v sebe prebudíte aj kreatívneho ducha. Celkovo máte na výber až z troch typov papiera, takže si vyberie naozaj každý. Pritom finálny vzhľad pohľadnice klasik sa do výraznej miery odvíja aj od použitého podkladu. Okrem samotných klasických pohľadníc nájdete v balení aj farebné obálky, aby ste mohli pohľadnice odoslať, prípade podarovať takmer okamžite. Poteší kvalitná povrchová úprava, aby aj po rokoch, keď takúto pohľadnicu uvidíte, bolo všetko ako živé. Otvorte si svoj prehliadač, stiahnite mobilnú apku alebo si nainštalujte náš softvér na tvorbu fotoproduktov a začnite nerušene vytvárať, dizajnovať a kreaovať nové klasické pohľadnice s vašou vlastnou fotkou. Uvidíte, že po čase s tým nebudete vedieť prestať a budete chcieť vytvárať nové a nové pohľadnice.