CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac

Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Gallery print
Gallery print
Gallery print
Gallery print

Gallery Print

Vyzdobte si steny dekoráciami v najkvalitnejšej a najelegantnejšej forme!

Fotografia vytlačená priamo pod 4 mm hrubé akrylátové sklo, zozadu spevnená 3 mm hrubou hliníkovou doskou.

  • Naša najkvalitnejšia dekorácia stien
  • UV-priama tlač zabezpečuje žiarivosť farieb
  • Zapečatenie kvalitnou hliníkovou platňou dodáva vašej fotografii stabilitu
  • Pôsobivý dojem hĺbky
od 29,99 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Vytvoriť

Dodanie na predajňu alebo kuriérom

Vytvoriť u partnera

** Pohodlné doručenie k vám domov ** alebo vám objednávku zašleme na predajňu alebo zberňu

Detaily produktu

Formáty:

  • Veľkosť presná na milimeter
  • od 20 x 20 cm do 100 x 150 cm

Materiál:

  • Fotografia vytlačená priamo pod 4 mm hrubé akrylátové sklo
  • Zozadu spevnená 3 mm hrubou hliníkovou doskou.

Fotoobraz vo formáte podľa vašich predstáv

O rozmeroch fotografie rozhodujete vy!

K dispozícií aj vo veľkých formátoch

Široká rozmanitosť formátov od 20 x 20 cm do 100 x 150 cm!

Prehľad našich úchytiek na stenu

Vďaka nášmu skvelému systému si môžete pripevniť fotografie na stenu pevne a stabilne
Úchytky na stenu dco skrutkový záves Úchytky na stenu dco skrutkový záves Skrutkový záves

Váš obraz bude visieť na štyroch viditeľných skrutkách, ktoré sú naskrutkované z prednej strany. Vzdialenosť obrazu od steny je približne 20 milimetrov.

Úchytky na stenu dco upínací systém (bez navŕtaných dier) Úchytky na stenu dco upínací systém (bez navŕtaných dier) Bočný závesný systém (bez navŕtaných dier)

Váš obraz si môžete vďaka systému okrajového uchytenia zavesiť aj bez narušenia vizuálu. Polohu úchytiek si môžete individuálne zvoliť, pričom ostane motív nedotknutý.

Úchytky na stenu dco lištový systém Úchytky na stenu dco lištový systém Koľajnicový záves

Pôsobivý efekt vznášania sa: Vďaka koľajnicovému systému na zadnej časti bude váš obraz odstávať od steny približne desať milimetrov – ako v galérii!

Pôsobivý spôsob prezentácie vašich fotografií

Získajte všetky informácie o rozsiahlych možnostiach dizajnu prevedenia Gallery Print!

Vaša koláž vo forme Gallery Print

Vyberte si z veľkého množstva dizajnov!

Kvalitný fotoobraz zo všetkým

Obraz v jeho najelegantnejšej forme

Prezentujte jedinečné zážitky a životné okamihy v najlepšej možnej forme - Gallery Printom. Aj obyčajné dobrodružstvo, rodinný výlet alebo aj krátka prechádzka dostanú elegantný a nadčasový vzhľad vďaka Gallery Print. Vaša fotografia bude umiestnená na akrylátové sklo, ktoré je spevnené kvalitnou hliníkovou doskou, čím sa dosiahne typický Gallery Print vzhľad. Nezabudnite si pozrieť aj celú našu ponuku fotoobrazov od CEWE. Garantujeme, že si určite vyberiete. Všetky fotoprodukty sú vyrábané z dôrazom na kvalitu a udržateľnosť. Pri výrobe používame kvalitné materiály, špičkovú CEWE tlač a väčšina našich produktov je klimaticky neutrálna. Pred objednaním požadovaného fotoproduktu si samozrejme môžete vyskúšať vytvoriť jednotlivé varianty a na základe toho sa rozhodnúť.

Prémiový fotoobraz pre vás

Veľkosť vášho nového fotobrazu Gallery Print je možné zvoliť si presne na milimeter. Na výber sú rôzne rozmery, ktoré začínajú od 20 x 20 cm až po 100 x 150 cm. Ako môžete vidieť, fotoobraz Gallery Print naozaj ponúka iba tú najvyššiu kvalitu a výsledný produkt vás pohltí rovnako, ako by ste boli v skutočnej galérii. Na vytlačenie fotografie používame UV tlač, čím sa dosiahne aj želaný hĺbkový efekt. Pre výrobu Gallery Print fotoobrazu je použitá kvalitná hliníková platňa, ktorá spevňuje akrylát, na ktorý je fotografia nanášaná. V prípade, že obľubujete naozaj rozsiahle fotoobrazy, môžete využiť aj možnosti vytvorenia viacdielneho formátu fotoobrazu. Váš nový Gallery Print tak môže byť naoazj rozsiahly a dizajnovo prepracovaný. Dolaďte si interiér podľa seba vďaka kvalitným CEWE fotoobrazom ešte dnes a pripomínajte si prežité okamihy znova a znova.

Pozrite si fotoobraz aj naživo v predajni

V CEWE dbáme na prvotriednu kvalitu všetkých našich fotoproduktov. Vyrábame ich vždy z dôrazom na finálny dizajn a prevedenie. Rovnako ako pri CEWE FOTOKNIHÁCH, aj v prípade fotoobrazov typu Gallery Print je použitá kvalitná tlač a prvotriedne materiály. Zároveň sme veľmi radi, že jednotlivé fotoprodukty je možné vytvoriť prostredníctvom niekoľkých spôsobov a možností pre vytvorenie fotoobrazov. Stačí si sadnúť za PC alebo váš mobilný telefón a fotoprodukt bude raz-dva hotový. V prípade, že ste si nie istý, aký fotoobraz si vytvoriť, môžete navštíviť aj naše predajne CEWE Fotolab. Tešia sa na vás naši odborne zaškolení kolegovia, ktorí vám so všetkým radi pomôžu, poradia.