Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Tipy na darčeky pre ženy

Veľmi osobné fotografické darčeky pre mamu, sestru, najlepšiu kamarátku či partnerku

Vytvorte jedinečné darčeky pre ženy

Inšpirujte sa pri tvorbe originálnych fotodarčekov

Dokonalé fotodarčeky pre najlepšiu kamarátku

Oslávte svoje priateľstvo s týmito kreatívnymi nápadmi

Príbeh o priateľstve

Krátky výlet, dámska víkendová jazda či dávno zabudnuté fotky. S CEWE FOTOKNIHOU si pripomeniete najlepšie zážitky počas vášho dlhoročného priateľstva.

Vôňa perníkov a svetlo sviečok - milé Vianoce, poďte ďalej!

Nápad na dokonalý darček pre mamičku

Jedinečný kryt na mobilný telefón, ktorý pripomína okamihy šťastia a zároveň chráni smartfón.

Vytvorte originálne a osobné darčeky pre ženy

Mama, teta, setra, babička alebo najlepšia priateľka či partnerka. To všetko sú určite dôležité ženy vo vašom živote. Potešte ich originálnym a osobným darčekom od CEWE. Naše fotodarčeky vás príjemne prekvapia a zaručene potešia vašu manželku, partnerku, sestru, mamu alebo starú mamu. Fotodarčekmi od CEWE neurobíte krok vedľa.

Darček pre ženu na Vianoce, narodeniny alebo Deň matiek

Či už ide o darčeky pre ženy k narodeninám, meninám, Vianociam alebo pokojne aj ku Dňu matiek. Rôzne príležitosti počas roka sú skvelou príležitosťou, ako ukázať nežnejším polovičkám, že na nich myslíte. Alebo ich potešte len tak, v obyčajný deň. Môžete im drobným fotodarčekom poďakovať za všetko, čo pre vás robia - za všetko, čím pre vás sú. Zároveň prekvapíte, nakoľko fotodarčeky od CEWE sú vždy originálne a osobné.

Vyberte si z našej širokej ponuky darčekov pre ženy a vytvorte tak originálny, osobný a nestarnúci darček pre ženu. Pri výrobe darčekov používame prvotriedne materiály, naša tlač je ostrá spolu so sýtymi farbami a o všetko sa postarajú dlhoroční profesionáli.

Návrh personalizovaného darčeka pre ženy je jednoduchý

V CEWE je navrhnutie takéhoto darčeka otázkou niekoľkých minút. Všetko zvládnete rýchlo, jednoducho a predovšetkým pohodlne online. Na výber máte z niekoľkých možností navrhnutia - v online editori, prostredníctvom softvéru CEWE Fotosvet alebo cez aplikáciu CEWE. Celkový proces návrhu darčekov pre ženy je jednoduchý a pre každý systém viac-menej rovnaký.

Vlastné darčeky pre manželku, mamu, babku, sestru alebo partnerku má niekoľko výhod:

  • Vyberať si môžete z rôznych šablón, dizajnov a predpripravených prvkov
  • Vďaka nášmu systému tvorby môžete opakovane a znova upravovať a editovať
  • Nepotrebujete žiadne skúsenosti s tvorbou a dizajnom podobných darčekov
  • Systém vás automaticky upozorní v prípade nízkej kvality použiých fotiek
  • Celá tvorba je maximálne intuitívna

Ako vidíte, tvorba darčekov má v CEWE nesporne veľa výhod. Nečakajte už ani deň, sadnite si za PC alebo otvorte mobilnú aplikáciu CEWE a začnite pohodlne a jednoducho tvoriť. Alebo nás samozrejme môžete navštíviť aj na niektorej z našich predajní a radi vám poradíme.

Nádherné fotodarčeky pre ženu

Nie je vždy jednoduché nájsť ten správny darček, ktorý môžete podarovať mame, sestre, partnerke, manželke alebo starej mame. S CEWE to ale nebude problém. Vyberte si napríklad z nasledovných fotodarčekov:

  • CEWE FOTOKNIHA - náš prvotriedny a najobľúbenejší fotodarček. Potešte aj vy svoju ženu krásnym a dizajnovým prehľadom všetkých vašich spoločných zážitkov. Zaspomínajte si spoločne na posledný rok alebo hocijaké iné obdobie, ktoré ste spolu prežili.
  • Obaly na mobil - krásny obal alebo kryt na mobil môže dotvoriť celkový outfit každej ženy. Podarujte jej preto nielen odolný kryt na mobil ale zároveň aj kryt s lastnou fotografiou.
  • Fotokalendáre - široká ponuka vlastných kalendárov. Podarujte jej kalendár, v ktorom si môže zazančiť všetky dôležité sviatky, termíny a výročia. Výhodou je možnosť zvolenia si začiatočného mesiaca.
  • Fotoobrazy - dizajnové fotoobrazy so spoločnou fotografiou celej rodiny. Potešte svoju ženu, manželku alebo partnerku kvalitným fotoobrazom na prvotriednom plátne.
  • Fotodarčeky - rozličný výber fotodarčekov pre ženy. Vytvorte a podarujte hrnček s fotkou, obliečky na vankúše s fotkou, rozličné dekorácie alebo štýlovú a ekologickú plátenú tašku.

Vyberte si typ svojho nového darčeka pre ženu, tvorte online vo vašomn prehliadači alebo cez náš softvér či aplikáciu a sledujte tú radosť, keď vaša žena dostane takýto darček.