Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Kalendár s fotografiami Slider Kalendár s fotografiami Slider

Diáre

Fotokalendár pre rok 2023 vytvorený z lásky k vašim fotografiám.

Vybrať produkt

Praktický formát pre vaše plány

Malý spoločník na cestách

Tipy a nápady pri navrhovaní kalendárov

Ako si vytvoriť svoj vlastný individuálny kalendár

Kalendár s vlastnými fotkami

Mnohí z nás používajú kalendár dennodenne, tak prečo si ho nespraviť podľa seba?

Možnosti objednania CEWE kalendárov

Prostredníctvom programu, aplikácie alebo pohodlne online
Odporúčame

Softvér CEWE Fotosvet

 • jednoduchá inštalácia
 • množstvo funkcií pre dizajn a editáciu
 • ukladajte si fotoprojekty na vašom PC

Aplikácia CEWE Fotosvet

 • rýchle a intuitívne ovládanie
 • fotografie môžete používať priamo z tabletu alebo smartfónu
 • navrhujte a objednávajte fotoprodukty kedykoľvek a kdekoľvek

Online tvorba projektov

 • pestrý výber produktov a možnosti kreatívneho dizajnu
 • nie je potrebná inštalácia
 • projekt ostáva dostupný po dobu 6 mesiacov

Diár do práce alebo do školy nesmie chýbať pod stromčekom

Pre všetkých milovníkov praktických doplnkov sme si pripravili diáre s vlastnou fotkou ako vhodný vianočný darček. Jednoducho nahráte obľúbené a vydarené zábery, vyberiete dizajn výsledného diára a ostatné necháte na nás. Prvotriedna CEWE kvalita zaručí, že takýto diár poteší pod stromčekom nielen školopovinné deti ale aj študentov na vysokej škole. Aj každodenným používaním sa presvedčíte, akým neoceniteľným doplnkom môže takýto diár byť.

Čerstvé zážitky s rodinou, priateľmi alebo kolegami z práce sa výborne hodia do nového diára. Plánovanie nových predsavzatí, stretnutí alebo cieľov bude zábavné. Nezabudnite, praktický vianočný darček alebo doplnok v podobe diáru s vlastnou fotkou nájdete len u nás. Zároveň si môžete vybrať medzi 2 prevedeniami diárov od CEWE.

Rozličné diáre pre rozličné využitie

Diár nemusí byť len nudným zápisníkom povinností. Ak si nahráte do diára vlastné fotografie, razom sa jeho každodenné používanie stane radosťov a v ozličných chvíľach si pripomeniete nezabudnuteľné okamihy s rodinou alebo kamarátmi. U nás si môžete vybrať z dvoch prevedení:

 • Diár - jednoduchý a klasický diár ako ho poznáme už dlhé roky. Spríjemnite si rok 2022 s diármi s vlastnou fotkou od CEWE. Vašu vlastnú fotografiu môžete mať aj na prednej strane diára a vybrať si môžete aj počiatočný mesiac. Samozrejmosťou je kvalitná pevná väzba.
 • Školský diár - pre všetkých školákov a študentov prinášame školský diár. Môžete si vybrať z rôznych farebných variácii, zvoliť si začiatočný mesiac a zároveň mať vždy prehľad aj o blížiacich sa prázdninách. Pevná väzba zabezpečí, že všetky súčasti diára budú držať pokope.

Diár od CEWE jednoducho musíš mať pod stromčekom

Kvalitný diár pre úspešné štúdium od CEWE jednoducho musíš mať. Všetky termíny hodín, skúšok a prednášok pekne na jednom mieste. A tie dizajnové možnosti sú naozaj nekonečné. Zapoj svoju fantáziu a vytvor si školský diár na rok 2022 presne podľa svojich predstáv. Alebo ho môžeš vytvoriť pre svojich súrodencov a pribaliť k vianočnému darčeku.

Alebo spríjemni deň niekorého kamošovi a vytvor diár presne pre neho. Výborný vianočný darček v podobe diára určite ocení nejeden školák alebo vysokoškolák. Alebo vytvor originálny vianočný darček starým rodičom. Zároveň im ťa bude tvoja fotografia na titulnej obálka vždy pripomínať. Jednoducho diár od CEWE na rok 2022 je vždy tá správna voľba.