Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Puzzle z fotky, na stole sú rozložené viaceré dieliky Puzzle z fotky, na stole sú rozložené viaceré dieliky

Puzzle z fotky

Navrhnite si puzzle s vlastnou fotkou a zabavte sa pri skladaní vlastných spomienok.

Zobraziť viac

Puzzle z fotiek v rôznych veľkostiach a pre všetky vekové kategórie

40 až 2000 dielikov v štandardnej i premium kvalite, alebo originálne Ravensburger

Pár nápadov, ako využiť fotopuzzle

Navrhnite si puzzle s vlastnou fotkou až s 2000 dielikmi

Originálne fotopuzzle je skvelým darčekom pre vašich blízkych
Ravensburger puzzle s 500, 1000, 1500 alebo 2000 dielikmi.

Skladanie puzzle dostane naozaj každého. Dokáže sa pri tom zabaviť celá rodina, ale aj partia kamarátov. Prežívajte svoje spomienky vždy, keď budete prikladať dielik ku dieliku. Vyskladajte si obľúbený obrázok a nechajte sa unášať nostalgiou pamätných okamihov plných lásky. Je len na vás, či chcete stráviť s puzzle len chvíľku alebo celé popoludnie. V ponuke máme naozaj široký výber fotopuzzle, či už ide o veľkosť alebo počet dielov.

Puzzle z fotky tvorí 112 alebo 266 dielikov

Vybrať si môžete napríklad základné puzzle s fotkou, ktoré môže mať buď 112 alebo 266 dielikov. Pre najmenších tu máme puzzle so 40 dielikmi vhodné pre deti od 3 do 6 rokov. Puzzle premium rozdelí vašu fotku na 500 či 1000 dielikov a dokážete k nemu navrhnúť aj vlastnú krabicu s fotkou. Navyše, je klimaticky nezávadné.

Najnáročnejších milovníkov puzzle poteší značkový Ravensburger puzzle, ktorý ponúka až štyri veľkosti, ktoré tvorí 500, 100, 1500 alebo 2000 dielikov.

Puzzle premium s vlastnou fotkou od CEWE

Vytvoriť si puzzle s vlastnou fotkou dokážete naozaj jednoducho a už pri samotnom návrhu sa určite zabavíte. Ideálne je tvoriť prostredníctvom nášho programu CEWE Fotosvet, kde máte na výber najviac možností dizajnov či motívov. Navrhovať zvládnete však aj online priamo, alebo v mobilnej aplikácii. Podobne ako u všetkých CEWE fotoproduktov, aj tu platí 100 % garancia spokojnosti. To znamená, že pokiaľ nebudete so svojim fotodarčekom spokojný, vyrobíme ho pre vás znova alebo vrátime peniaze. A bez akýchkoľvek otázok navyše.