CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac
Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Vyvolanie fotografií premium

Dokonalé vykreslenie detailov v modernom vzhľade.

V prípade 100 a viac fotografií odporúčame objednávku prostredníctvom nášho bezplatného softvéru alebo aplikácie

  • Žiarivý vzhľad s ušľachtilým leskom
  • Vysokokvalitný fotopapier od spoločnosti FUJIFILM
  • Kreatívny dizajn s farebným okrajom
  • Odolnosť voči UV žiareniu

Podrobnejšie informácie o množstevných zľavách fotografií nájdete tu

od 0,19 € *

od 200 kusov

Navrhnite a objednajte teraz:

Formát:

Šírka: 9, 10, 11, 13 cm

Individuálny originálny formát

Druh papiera:

Fotopapier premium lesklý a matný od FUJIFILM

Možnosti dizajnu:

Farby: biela, čierna, farebná

Automatická optimalizácia obrazu

Prehľad všetkých formátov

Vyberte si jeden z piatich formátov!
Fotografie formát šírka 10

Formát so šírkou 10

Vaša fotografia vo formáte so šírkou 10 je podľa pomeru strán dostupná v nasledujúcich veľkostiach: - Originálny formát: Podľa veľkosti fotografie, krátka strana cca 10 cm. - Klasický formát: 10 x 15 cm.

Fotografie fotografie formát šírka 11

Formát so šírkou 11

Vaša fotografia vo formáte so šírkou 11 je podľa pomeru strán dostupná v nasledujúcich veľkostiach: - Originálny formát: Podľa veľkosti fotografie, krátka strana cca 11 cm - Klasický formát: 11 x 17 cm

Fotografie fotografie formát šírka 13

Formát so šírkou 13

Vaša fotografia vo formáte so šírkou 13 je podľa pomeru strán dostupná v nasledujúcich veľkostiach: - Originálny formát: Podľa veľkosti fotografie, krátka strana cca 13 cm - Klasický formát: 13 x 18 cm

Fotografie fotografie formát šírka 9

Formát so šírkou 9

Vaša fotografia vo formáte so šírkou 9 je podľa pomeru strán dostupná v nasledujúcich veľkostiach: - Originálny formát: Podľa veľkosti fotografie, krátka strana cca 9 cm - Klasický formát: 9 x 13 cm

Vaše fotografie v želanej veľkosti

Vyberte si buď originálny formát alebo formát s klasickým pomerom strán!
Originálny formát Originálny formát Originálny formát

V prípade tohto variantu sa fotografia vytlačí v pôvodnom formáte a následne sa oreže. Uchovajú sa tak všetky informácie fotografie. Fotografie môžu mať rôzne dĺžky.

Klasický formát Klasický formát Klasický formát

Pre fotorámiky je ideálny klasický pomer 2:3. Pokiaľ má vaša fotografia iný pomer strán, prispôsobí sa. Označená oblasť bude indikovať výrez.

Najlepšie výsledky

Prenechajte optimalizáciu svojich fotografií na nás!
Optimalizácia obrázka

Automatická optimalizácia obrázka

S týmto nastavením sa všetky obrázky analyzujú a podľa potreby upravia, aby sa dosiahol čo najlepší výsledok. Zlepšuje sa kontrast a sýtosť farieb. Akékoľvek nesprávna expozícia sa automaticky zníži. Osvetlenie tieňov poskytuje výrazne viac detailov v tmavých oblastiach obrázka. Každá fotografia tak dostáva špecifickú korekciu, ktorá je prispôsobená príslušnému obsahu uvedenom na obrázku. Originálny obsah sa na fotografii optimalizáciou nezmení.

Držte v rukách svoje najkrajšie fotografie

Objednávanie fotografií online rýchlo a jednoducho

Vyvolanie fotiek od CEWE - prvotriedna kvalita od lídra na trhu

Napriek veľkým displejom a dostatočnému priestoru na digitálne ukladanie mnohí ľudia radšej držia svoje obľúbené fotografie v rukách a ukazujú ich rodine a priateľom ako vyvolané fotografie. Fotografie sa dajú použiť aj na zdobenie násteniek, rámčekov na fotografie a mnoho ďalšieho. V spoločnosti CEWE si môžete vyvolať fotografie jednoducho, stačí pár klikov a CEWE vám v krátkom čase doručí vysokokvalitne vyvolané fotografie priamo domov - alebo, ak si to želáte, do pobočky našich maloobchodných partnerov a zberní vo vašom okolí.

Objednanie fotografií: Vaše možnosti

Fotografie od spoločnosti CEWE prezentujú vaše fotografie mimoriadne dobre vďaka silným kontrastom a vysokej farebnosti. Vysokokvalitný fotopapier Fujifilm zaručuje, že vaše fotografie budú mať kvalitu, akú si zaslúžia. K dispozícii sú dve kvality papiera: štandardný fotografický papier a prémiový fotografický papier. Ten ešte viac zvýrazňuje farby. Ak si želáte, vaša fotografia môže mať aj biely alebo farebný okraj. Môžete si vybrať medzi pomerom strán 3:4 a 2:3 (v druhom prípade sa obrázky zodpovedajúcim spôsobom orežú). Fotografií si môžete objednať v nasledujúcich formátoch:

9 x 13 cm 10 x 15 cm 11 x 17 cm 13 x 18 cm

Objednajte si fotografie online a budete ich mať čoskoro v rukách

Vaše fotografie sa objednávajú rýchlo: Jednoducho nahrajte vybrané fotografie vo webovom prehliadači alebo ich importujte do objednávkového CEWE softvéru. Na používanie softvéru nie sú potrebné žiadne predchádzajúce znalosti. Vyberte požadovaný papier, formát fotografie a pomer strán. V prípade potreby orežte fotografie alebo vyberte vhodný rám. Po dokončení objednávky sa pustíme do práce. Už po niekoľkých dňoch budú vaše vysokokvalitné fotografie čakať vo vašej poštovej schránke alebo v pobočke vybraného maloobchodného partnera.