CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac
Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Vianočné pohľadnice sú skvelým darčekom pre blízkych

Nalaďte sa na Vianoce pomocou individuálne navrhnutých pohľadníc.

Vybrať produkt

Rôzne vianočné dizajny

Pošlite slávnostné pohľadnice k najkrajšiemu sviatku roka

Vybrať produkt

Vianočné pohľadnice s ozdobným efektom

Vytvorte očarujúce efekty, vďaka ktorým vaše pohľadnice zažiaria.

Vybrať produkt

Vianočné dodacie termíny

Objednajte najneskôr do 18.12., aby ste svoj osobný darček mali v rukách včas.

Štýlové a moderné vianočné pohľadnice s vlastnou fotkou

Vyberte si zo širokej škály dizajnových predlôh vianočných pohľadníc

Pohľadnice pre každú príležitosť

Vyberte si jeden zo stoviek atraktívnych dizajnov!
Moderný dizajn pre každú príležitosť
Zlatý, strieborný alebo efektný lak
17 rôznych formátov kariet

Individuálne ako ich obsah: Rozmanitosť našich pohľadníc

Vyberte si zo 17 typov pohľadníc svojho favorita!

Kvalitné povrchové úpravy

Vďaka zlatému, striebornému, zlato-ružovému a lakovanému efektu sa vaše pozdravy stanú jedinečnými

Prehľad našich typov papiera

Vyberte si jeden z troch typov papiera!
Náhľad na typ papiera Štandard. Náhľad na typ papiera Štandard. Štandardný papier

Vysokokvalitná digitálna tlač s matným povrchom. Gramáž papiera: 300 g/m².

 • Bohaté farby a kontrasty
 • Vynikajúca kvalita
 • Vysoké rozlíšenie pre najmenšie detaily
Náhľad na typ ekologického papiera. Náhľad na typ ekologického papiera. Ekologický papier (100% recyklovaný)

Vysokokvalitná digitálna tlač na recyklovanom papieri s gramážou 300 g/m²

 • Papier s certifikátom Blue Angel
 • Na báze vody s digitálnou matnou tlačou
 • Jemné farby.
Náhľad na typ papiera Premium. Náhľad na typ papiera Premium. Papier PREMIUM

Papier PREMIUM zaujme mimoriadne elegantným vzhľadom a gramážou 300 g/m².

 • Jemná štruktúra
 • Matné, jemné farby
 • Obzvlášť elegantný vzhľad
Náhľad na typ papiera s lesklým povrchom. Náhľad na typ papiera s lesklým povrchom. S lesklým povrchom

Povrchová úprava pohľadnice pre milovníkov lesklých akcentov s gramážou papiera 300 g/m².

 • Kvalitné UV lakovanie vonkajších častí
 • Dokonale žiarivé farby
 • Ochrana pred nečistotami a vlhkosťou

Ako by ste si chceli navrhnúť svoje pohľadnice?

Či už cez softvér, prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo pohodlne online: Vyberte si z rôznych možností objednania!

Aplikácia CEWE Fotosvet

 • rýchle a intuitívne ovládanie
 • fotografie môžete používať priamo z tabletu alebo smartfónu
 • navrhujte a objednávajte fotoprodukty kedykoľvek a kdekoľvek
Odporúčame

Softvér CEWE Fotosvet

 • jednoduchá inštalácia
 • množstvo funkcií pre dizajn a editáciu
 • ukladajte si fotoprojekty na vašom PC

CEWE Online editor

 • pestrý výber produktov a možnosti kreatívneho dizajnu
 • nie je potrebná inštalácia
 • projekt ostáva dostupný po dobu 6 mesiacov

Pohľadnice s vlastnou fotkou

Vytvorte si pohľadnicu podľa seba

Poznáte to. Hľadáte ideálnu pohľadnicu, ktorou by ste príjemcovi naplno vyjadrili svoje pocity, blahoželanie alebo len tak oznámili radostnú novinu. Bohužiaľ, nemôžete nájsť presne takú pohľadnicu, ktorá by spĺňala všetky vaše požiadavky. To ale vôbec nevadí, pretože odteraz si svoju vlastnú pohľadnicu môžete vytvoriť s nami. Pohľadnica s fotkou tak nemusí byť vôbec náročná na výrobu.

Jednoducho si otvoríte našu stránku a začnete tvoriť novú pohľadnicu. Stačí nahrať vašu vlastnú fotografie alebo pokojne aj viacero fotografií a vytvoriť tak unikátnu dizajnovú koláž. Uvidíte, že keď jednotlivé fotografie pekne usporiadate, vytvoria krásny príbeh. Ten bude doslova vynikať na prednej stránke pohľadnice s vlastnou fotkou. A v prípade potreby je možné doplniť aj ďalšie dizajnové prvky.

Široké dizajnové možnosti pohľadníc

Na začiatok postačí, ak si vyberiete, či ide o klasickú pohľadnicu alebo blahoželanie. Nahráte svoju obľúbenú fotografiu alebo fotografie a začnete sa hrať. Postupne pridávajte rozličné efekty, vylepšienia a samozrejme, nezabudnite na nadpisy, prípadne iné textové časti. Veď pohľadnica má odzrkadľovať presne tie pocity, ktoré prežívate vy. Nebojte sa experimentovať a zahrnúť do pohľadnice aj rôzne kliparty.

V prípade potreby je možné navštíviť aj niektorú z našich predajní CEWE Fotolab a požiadať o pomoc náš profesionálne zaškolený personál. Radi vám pomôžu s tvorbou vlastnej pohľadnice a taktiež poradia, ako postupovať pri tvorbe. Na výber pritom máte 3 rozličné typy papiera. Každý má inú štruktúru a spracovanie, pričom na zvolenom papiery taktiež záleží, ako vo finále vynikne vaša nová pohľadnica s fotkou.

Až 17 typov rôznych pohľadníc

Celkovo 17 rôznych typov pohľadníc s vlastnou fotografiou je možné vytvoriť u nás v CEWE. Ako pri všetkých našich fotoproduktoch, aj tu je prvotriedna a ostrá tlač samozrejmosťou. Pripravili sme si široké portfólio rozličných udalostí, pre ktoré sa naše pohľadnice výborne hodia. Či už ide o detské oslavy, svadby, poďakovania starým rodičom alebo o bežné udalosti a sviatky v roku. Naše pohľadnice si určite nájdu miesto. A po ich doručení si ich môžete vďaka kvalitným skladom pekne vystaviť napr. na poličku.

Naviac, pripravili sme si pre vás predpripravené dizajny, s ktorými sa tvorba pohľadnice stane ešte jednoduchšou a zábavnejšou. Alebo môžete vyskúšať naše špeciálne pohľadnice. Prezrite si možnosti, ako vytvoriť pohľadnicu s efektami, blahoželanie s videom alebo na začiatok, jednoduché blahoželanie so skladom. Pripravte sa, začíname.

Drevený kryt na mobil poteší pod vianočným stromčekom

Jedinečné spojenie s prírodou aj počas zimy

Zažite na vlastný dotyk aké to je, keď sa vaša fotografia spojí s kvalitným dreveným podkladom. Presne takýto pocit môžete zažiť vždy, keď sa dotkenete svojho nového krytu na mobil z dreva. K plastovému základu obalu sme pridali drevo. Vznikol tak nový ultratenký drevený obal pre váš mobil, vhodný aj ako vianočný darček.

Vysledný obal na váš telefón je odolný proti poškriabaniu. Zároveň na jeho zadnú stranu vytlačíme váš najobľúbenejší fotografický moment - zasnežená krajina, fotky zo sánkovačky alebo lyžovačky. Nielen vy ale aj vyši blízky tak môžu mať dôležité životné momenty stále so sebou. Sýte farby skvele podtrhne drevený dizajn. Okrem fotky je možné vybrať aj materiál obalu. Je len na vašom rozhodnutí, či chcete orechový alebo bambusový dizajn.

Elegantný a robustný drevený obal poteší aj ako darček

Drevený obal nesie na svojom povrchu nielen pravé drevo alebo zároveň vo svojom vnútri aj pevné jadro z uhlíkových vlákien. Drevený obal tak vydrží aj pády alebo nechcené nárazy a ochráni tak spoľahlivo akúkoľvek značku mobilného telefónu. Zadná strana s nádychom bambusového alebo orechového dreva hrdo ponesie vašu fotografiu nanesenú na obal priamou tlačou. Rovnako aj aj ostatné obaly na mobil aj tento obal môžete podarovať svojej rodine alebo blízkym na Vianoce.

Prémiový drevený obal dodá prírodný vzhľad aj takým mobilom, ako iPhone, Samsung alebo Huawei. Drevený obal je naozaj ultratenký a počas nosenia na mobile ho nebudete ani cítiť. V CEWE sme sa snažili navrhnúť obal tak, aby podtrhol krásu vašej fotografie. A na zadnú stranu obalu sa zmestí nielen jedna ale pokojne aj viacero fotografii, kliparty alebo text. Všetko sa odvíja od vašej fantázie a kreatívnych schopnostiach. V prospech výsledného dizajnu môžete využiť aj jedinečnú drevenú štruktúru, ktorú kryt poskytuje. Jeho vytvorenie alebo prípadné podarovanie kamošom, rodine alebo blízkym určite nebude krok vedľa."<h2>Pohľadnice, blahoželania a priania k Vianociam a sviatkom</h2>

Vytvorte si vianočnú pohľadnicu podľa seba

Ešte stále beháte po obchodoch, nákupných centrách a ďalších špecializovaných predajniach a kupujete neosobné, nič nehovoriace a predovšetkým univerzálne vianočné blahoželania, pohľadnice alebo priania? Čo tak to urobiť oveľa lepšie. S CEWE to pôjde, a dokonca pohodlne online.

Vytvorte si vianočné blahoželania, vianočné pohľadnice, vianočné priania s vlastnou fotografiou, a to všetko v pohodlí domova. Zároveň vám garantujeme, že sa to obdarovanému bude páčiť - či už pôjde u muža alebo ženu, o novomanželov alebo o obľúbeného kamaráta, kamarádku, či dedka alebo babičku.

Samozrejmosťou je neskutočný výber z množstva formátov, dizajnov a v množstvách, v akých potrebujete. Novinkou je možnosť vloženia videa cez QR kód. To si potom jednoducho prehráte cez mobilný telefón. Vaša vianočná pohľadnica alebo vianočné prianie sa tak výborne hodí pre pogratulovanie k pokojným vianočným sviatkom alebo jednoducho k prianiu šťastné a úspešného nového roka.

Pohľadnicu s fotografiou môžete aj využiť napr. ako pohľadnicu k Veľkej noci, k Silvestru alebo ako pohľadnicu pre blahoželanie k Novému roku. Menším detailom je, že takéto pohľadnice nemajú klasické riadky a nenájdete v nich ani priestor pre poštovú známku. Aj preto ich dodávame v praktických obálkach pre jednoduché poslanie.

Aj vďaka dodávaným obálkam môžete takéto vianočné pohľadnice alebo vianočné priania jednoducho skombinovať s darčekovou poukážkou, voucherom, poukazom alebo proste priložiť peniaze a tak urobiť radosť.

Skladacie vianočné blahoželania a pohľadnice

Vytvorte si jedine v CEWE originálne vianočné DIY foto priania, vianočné pohľadnice alebo menovky na štedrovečený stôl, ktoré okrem toho, že ponesú vašu vlastnú fotografiu, motív alebo dizajn, ponesú aj vaše osobné venovanie.

Čoraz častejšie sa k rôznym sviatkom, narodeninám, Veľkej noci ale aj k rôznym výročia venuje obyčajná obálka s peniazmi. Avšak v CEWE sme presvedčení, že aj takýto obyčajný darček môže byť ešte o niečo viac výnimočný. Jednoducho stačí do obálky doplniť niektorú z našich pohľadníc alebo blahoželaní.

V prípade, že hľadáte nielen jeden motív ale hneď niekoľko, zvoľte vianočnú pohľadnicu s viacerými motívmi (v štandardnom alebo XL prevedení) a pohodlne si nové vianočné pohľadnice objednajte prostredníctvom nášho programu CEWE fotosvet. Nezabudnite, že každé z 10 prianí môže byť úplne iné. Otvárajú sa tak nové možnosti, ako naraz potešiť celú rodinu, kolegov alebo pokojne aj obchodných partnerov na Vianoce.

Editovať môžete dokonca naraz všetky štyri strany (platí pre verzie s obojstrannou tlačou). Stačí si následne už len zvoliť farbu obálky. Je to jednoduché, intuitívne a zvládne to káždy behom niekoľkých chvíľ.

Tešíme sa na vás v predajniach CEWE Fotolab

Ponáhľate sa a potrebujte urýchlene vytvoriť vianočnú pohľadnicu, vianočné prianie alebo písomne niekomu poďakovať? V tom prípade navštívte niektorú z predajní CEWE Fotolab po celom Slovensku. Každá predajňa má svoje fotostanice, ktoré vám do pár sekúnd vytlačia vianočné pohľadnice alebo vianočné blahoželania s rozmermi 10 x 15 alebo 15 x 20 cm, a to na počkanie.

<h3>Odošlite pohľadnicu alebo pozdrav aj zo zimnej dovolenky Vytvoriť vianočnú pohľadnicu s vlastnou fotkou môžete odteraz aj priamo na dovolenke, pokojne ak sa na ňu vyberiete aj v zime. Postačí vám váš mobilný telefón s aplikáciou CEWE Fotosvet. Vianočnú pohľadnicu jednoducho a rýchlo vytvoríte a odošlete priamo adresátovi. Vytvoríte tak originálnu vianočnú pohľadnicu priamo na vašom smartfóne s rôznym dizajnom, textom, a to všetko s vašou vlastnou fotografiou.

Dávate radšej prednosť originálnym, niekedy môžno aj vtipným prianiam a blahoželaniam aj na Vianoce alebo by ste jednoducho radi použili známy citát? V CEWE nie je nič nemožné. S našimi pohľadnicami a prianiami môžete robiť divy - jednoducho doplníte vlastný text, pridáte vlastnp foografiu, niektorý z desiatok ponúkaných dizajnov a všetko je tak, ako ste chceli.

Viac o CEWE pohľadniciach a blahoželaniach