CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac

Prihláste vaše fotky do 31. 5. do súťaže CEWE Photo Award a vyhrajte skvelé ceny. Zúčastniť sa.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
gca pohľadnice 01 slider gca pohľadnice 01 slider

CEWE pohľadnice

Dizajn pohľadníc si môžete prispôsobiť podľa vlastných predstáv rovnako ako ich obsah už od 4,99€.

Vybrať produkt
gca pohľadnice k narodeniu dieťaťa 02 slider gca pohľadnice k narodeniu dieťaťa 02 slider

Pohľadnice k príležitosti detských osláv

Podeľte sa o najšťastnejšie momenty s vašimi najbližšími!

Prejsť na produkt
gca blahoželania k svadbe 03 slider gca blahoželania k svadbe 03 slider

Svadobné pohľadnice

Všetko pre najkrajší deň v živote: Od svadobných oznámení až po menovky a menu na stôl

Prejsť na produkt
gca blahoželania k svadbe 03 slider gca blahoželania k svadbe 03 slider

Pohľadnice k narodeninám

Štýlové pohľadnice s tématikou vašej oslavy!

Prejsť na produkt

Pohľadnice pre každú príležitosť

Vyberte si jeden zo stoviek atraktívnych dizajnov!
Moderný dizajn pre každú príležitosť
Zlatý, strieborný alebo efektný lak
17 rôznych formátov kariet

Individuálne ako ich obsah: Rozmanitosť našich pohľadníc

Vyberte si zo 17 typov pohľadníc svojho favorita!

Kvalitné povrchové úpravy

Vďaka zlatému, striebornému, zlato-ružovému a lakovanému efektu sa vaše pozdravy stanú jedinečnými

Prehľad našich typov papiera

Vyberte si jeden z troch typov papiera!
Náhľad na typ papiera Štandard. Náhľad na typ papiera Štandard. Štandardný papier

Vysokokvalitná digitálna tlač s matným povrchom. Gramáž papiera: 300 g/m².

 • Bohaté farby a kontrasty
 • Vynikajúca kvalita
 • Vysoké rozlíšenie pre najmenšie detaily
Náhľad na typ ekologického papiera. Náhľad na typ ekologického papiera. Ekologický papier (100% recyklovaný)

Vysokokvalitná digitálna tlač na recyklovanom papieri s gramážou 300 g/m²

 • Papier s certifikátom Blue Angel
 • Na báze vody s digitálnou matnou tlačou
 • Jemné farby.
Náhľad na typ papiera Premium. Náhľad na typ papiera Premium. Papier PREMIUM

Papier PREMIUM zaujme mimoriadne elegantným vzhľadom a gramážou 300 g/m².

 • Jemná štruktúra
 • Matné, jemné farby
 • Obzvlášť elegantný vzhľad
Náhľad na typ papiera s lesklým povrchom. Náhľad na typ papiera s lesklým povrchom. S lesklým povrchom

Povrchová úprava pohľadnice pre milovníkov lesklých akcentov s gramážou papiera 300 g/m².

 • Kvalitné UV lakovanie vonkajších častí
 • Dokonale žiarivé farby
 • Ochrana pred nečistotami a vlhkosťou

Ako by ste si chceli navrhnúť svoje pohľadnice?

Či už cez softvér, prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo pohodlne online: Vyberte si z rôznych možností objednania!

Aplikácia CEWE Fotosvet

 • rýchle a intuitívne ovládanie
 • fotografie môžete používať priamo z tabletu alebo smartfónu
 • navrhujte a objednávajte fotoprodukty kedykoľvek a kdekoľvek
Odporúčame

Softvér CEWE Fotosvet

 • jednoduchá inštalácia
 • množstvo funkcií pre dizajn a editáciu
 • ukladajte si fotoprojekty na vašom PC

CEWE Online editor

 • pestrý výber produktov a možnosti kreatívneho dizajnu
 • nie je potrebná inštalácia
 • projekt ostáva dostupný po dobu 6 mesiacov

Pohľadnice s vlastnou fotkou

Vytvorte si pohľadnicu podľa seba

Poznáte to. Hľadáte ideálnu pohľadnicu, ktorou by ste príjemcovi naplno vyjadrili svoje pocity, blahoželanie alebo len tak oznámili radostnú novinu. Bohužiaľ, nemôžete nájsť presne takú pohľadnicu, ktorá by spĺňala všetky vaše požiadavky. To ale vôbec nevadí, pretože odteraz si svoju vlastnú pohľadnicu môžete vytvoriť s nami. Pohľadnica s fotkou tak nemusí byť vôbec náročná na výrobu.

Jednoducho si otvoríte našu stránku a začnete tvoriť novú pohľadnicu. Stačí nahrať vašu vlastnú fotografie alebo pokojne aj viacero fotografií a vytvoriť tak unikátnu dizajnovú koláž. Uvidíte, že keď jednotlivé fotografie pekne usporiadate, vytvoria krásny príbeh. Ten bude doslova vynikať na prednej stránke pohľadnice s vlastnou fotkou. A v prípade potreby je možné doplniť aj ďalšie dizajnové prvky.

Široké dizajnové možnosti pohľadníc

Na začiatok postačí, ak si vyberiete, či ide o klasickú pohľadnicu alebo blahoželanie. Nahráte svoju obľúbenú fotografiu alebo fotografie a začnete sa hrať. Postupne pridávajte rozličné efekty, vylepšienia a samozrejme, nezabudnite na nadpisy, prípadne iné textové časti. Veď pohľadnica má odzrkadľovať presne tie pocity, ktoré prežívate vy. Nebojte sa experimentovať a zahrnúť do pohľadnice aj rôzne kliparty.

V prípade potreby je možné navštíviť aj niektorú z našich predajní CEWE Fotolab a požiadať o pomoc náš profesionálne zaškolený personál. Radi vám pomôžu s tvorbou vlastnej pohľadnice a taktiež poradia, ako postupovať pri tvorbe. Na výber pritom máte 3 rozličné typy papiera. Každý má inú štruktúru a spracovanie, pričom na zvolenom papiery taktiež záleží, ako vo finále vynikne vaša nová pohľadnica s fotkou.

Až 17 typov rôznych pohľadníc

Celkovo 17 rôznych typov pohľadníc s vlastnou fotografiou je možné vytvoriť u nás v CEWE. Ako pri všetkých našich fotoproduktoch, aj tu je prvotriedna a ostrá tlač samozrejmosťou. Pripravili sme si široké portfólio rozličných udalostí, pre ktoré sa naše pohľadnice výborne hodia. Či už ide o detské oslavy, svadby, poďakovania starým rodičom alebo o bežné udalosti a sviatky v roku. Naše pohľadnice si určite nájdu miesto. A po ich doručení si ich môžete vďaka kvalitným skladom pekne vystaviť napr. na poličku.

Naviac, pripravili sme si pre vás predpripravené dizajny, s ktorými sa tvorba pohľadnice stane ešte jednoduchšou a zábavnejšou. Alebo môžete vyskúšať naše špeciálne pohľadnice. Prezrite si možnosti, ako vytvoriť pohľadnicu s efektami, blahoželanie s videom alebo na začiatok, jednoduché blahoželanie so skladom. Pripravte sa, začíname.

Pohľadnice, blahoželania a priania s vlastnou fotkou

Vytvorte si pohľadnicu podľa seba

Ešte stále beháte po obchodoch, nákupných centrách a ďalších špecializovaných predajniach a kupujete neosobné, nič nehovoriace a predovšetkým univerzálne blahoželania, pohľadnice alebo priania? Čo tak to urobiť oveľa lepšie. S CEWE to pôjde.

Vytvorte si blahoželania, pohľadnice, priania s vlastnou fotografiou, a to všetko v pohodlí domova. Zároveň vám garantujeme, že sa to obdarovanému bude páčiť - či už pôjde u muža alebo ženu, o novomanželov alebo o obľúbeného kamaráta, kamarádku, či dedka alebo babičku.

Samozrejmosťou je neskutočný výber z množstva formátov, dizajnov a v množstvách, v akých potrebujete. Novinkou je možnosť vloženia videa cez QR kód. To si potom jednoducho prehráte cez mobilný telefón. Vaša pohľadnica alebo prianie sa tak výborne hodí pre rôzne príležitosti, ako napr. narodeniny (18,30,50...), výročie, pozvanie na oslavu, svadobné oznámenie, oznámenie narodenia dieťaťa, krstu, rodinného stretnutia, valentínskeho alebo novomanželského priania.

Pohľadnicu s fotografiou môžete aj využiť napr. ako pohľadnicu k Veľkej noci, k Silvestru alebo ako pohľadnicu pre blahoželanie k Novému roku. Menším detailom je, že takéto pohľadnice nemajú klasické riadky a nenájdete v nich ani priestor pre poštovú známku. Aj preto ich dodávame v praktických obálkach pre jednoduché poslanie.

Aj vďaka dodávaným obálkam môžete takéto pohľadnice alebo priania jednoducho skombinovať s darčekovou poukážkou, voucherom, poukazom alebo proste priložiť peniaze a tak urobiť radosť.

Skladacie pohľadnice a blahoželania

Vytvorte si jedine v CEWE originálne DIY foto priania, pohľadnice alebo menovky, ktoré okrem toho, že ponesú vašu vlastnú fotografiu, motív alebo dizajn, ponesú aj vaše osobné venovanie.

Čoraz častejšie sa k rôznym sviatkom, narodeninám, Veľkej noci ale aj k rôznym výročia venuje obyčajná obálka s peniazmi. Avšak v CEWE sme presvedčení, že aj takýto obyčajný darček môže byť ešte o niečo viac výnimočný. Jednoducho stačí do obálky doplniť niektorú z našich pohľadníc alebo blahoželaní.

V prípade, že hľadáte nielen jeden motív ale hneď niekoľko, zvoľte Pohľadnicu s viacerými motívmi (v štandardnom alebo XL prevedení) a pohodlne si nové pohľadnice objednajte prostredníctvom nášho programu CEWE fotosvet. Nezabudnite, že každé z 10 prianí môže byť úplne iné. Otvárajú sa tak nové možnosti, ako naraz potešiť celú rodinu, kolegov alebo pokojne aj obchodných partnerov.

Editovať môžete dokonca naraz všetky štyri strany (platí pre verzie s obojstrannou tlačou). Stačí si následne už len zvoliť farbu obálky. Je to jednoduché, intuitívne a zvládne to káždy behom niekoľkých chvíľ.

Tešíme sa na vás v predajniach CEWE Fotolab

Ponáhľate sa a potrebujte urýchlene vytvoriť pohľadnicu, prianie alebo písomne niekomu poďakovať? V tom prípade navštívte niektorú z predajní CEWE Fotolab po celom Slovensku. Každá predajňa má svoje fotostanice, ktoré vám do pár sekúnd vytlačia pohľadnice alebo blahoželania s rozmermi 10 x 15 alebo 15 x 20 cm, a to na počkanie.

Odošlite pohľadnicu alebo pozdrav aj z dovolenky

Vytvoriť pohľadnicu s vlastnou fotkou môžete odteraz aj priamo na dovolenke. Postačí vám váš mobilný telefón s aplikáciou CEWE Fotosvet. Pohľadnicu jednoducho a rýchlo vytvoríte a odošlete priamo adresátovi. Vytvoríte tak originálnu pohľadnicu priamo na vašom smartfóne s rôznym dizajnom, textom, a to všetko s vašou vlastnou fotografiou.

Dávate radšej prednosť originálnym, niekedy môžno aj vtipným prianiam a blahoželaniam alebo by ste jednoducho radi použili známy citát? V CEWE nie je nič nemožné. S našimi pohľadnicami a prianiami môžete robiť divy - jednoducho doplníte vlastný text, pridáte vlastnp foografiu, niektorý z desiatok ponúkaných dizajnov a všetko je tak, ako ste chceli.

Viac o CEWE pohľadniciach a blahoželaniach