Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kreatívne tipy

Ďakujem, pani učiteľka: kreatívny fotohrnček

Zo škôlky do školy. Ešte predtým sa však deti môžu rozlúčiť so svojimi učiteľmi pomocou osobného hrnčeka s fotografiou.

Vzťah medzi deťmi a pedagógmi je často veľmi dôverný. Niet sa čomu čudovať: veď opatrovatelia často sprevádzajú deti niekoľko rokov od najmenších v škôlke až po školský vek. Preto môže byť rozlúčkový darček veľmi osobný. Čo tak individuálny fotohrnček? Môžete ho ľahko navrhnúť pomocou snímky dieťaťa v škôlke a obrázka, ktorý ste sami namaľovali. Namiesto klasického darčekového balenia môžete do šálky zasadiť kvetinku alebo bylinky - a tak zabezpečiť dvojnásobnú radosť.

Ďakujeme za krásne chvíle v škôlke

Na fotohrnček skombinujete vlastné fotografie s vlastnoručne namaľovanými obrázkami a písmami.

Ak chcete pridať fotohrnčeku farebné vnútro, vyberte v online editore alebo v softvéri CEWE fotosvet variant fotohrnčeka s farebným vnútrom. Pri tomto modeli môžete hrnček navrhnúť zo všetkých strán a umiestniť aj dva motívy vedľa seba. Použite aktuálny portrét svojho dieťaťa, ako aj obrázok namaľovaný špeciálne pre učiteľa, napríklad z čias, keď chodilo do škôlky. Ak chcete, pridajte pozdrav pomocou textového nástroja alebo použite farebné pozadia a kliparty.

Ako získať namaľovaný obrázok na pohári

Na digitalizáciu namaľovaného obrazu použite skener alebo ho odfotografujte smartfónom.

Keďže obrázok je vytvorený farebnými ceruzkami na papieri, musíte toto malé umelecké dielo uložiť do počítača ako fotografiu. Takto ju môžete použiť - rovnako ako ostatné fotografie - v softvéri CEWE fotosvet alebo v online editore. Buď na to použijete skener, alebo urobíte fotografiu smartfónom. Mnohé mobilné telefóny majú integrovanú funkciu skenovania, pomocou ktorej môžete motív zdigitalizovať v niekoľkých krokoch.

Zelené, zelené, zelené sú všetky moje vlasy

Zelené rastliny, bylinky alebo kvety sú originálnou formou prezentácie fotohrnčeka.

Ak chcete dať pedagógom šálku s originálnym obsahom, vložte do nádoby bylinky, kvety alebo zeleň. Rastlinky jednoducho zasaďte do hrnčeka pomocou polievkovej lyžice. Tip: Ak sa portrét dieťaťa v hornej časti trochu odstrihne, vytvorí sa ďalší vtipný efekt, pretože rastliny vyzerajú ako parochňa alebo vlasy absolventov škôlky.

Prajeme vám veľa zábavy pri tvorení!