Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Narodeninové pohľadnice slider Narodeninové pohľadnice slider

Pohľadnice k narodeninám

Pozvánka, poďakovanie alebo blahoželanie: Prispôsobte si ich podľa vlastných predstáv!

Vybrať produkt

Na vašu alebo rodinnú oslavu

Vytvorte si pozvánky, ktoré budú jedinečné ako samotná narodeninová oslava!

Zaujmite pôsobivými prvkami!

Od elegantných po pestrofarebné: Výzdoba zlatým, strieborným alebo lakovaným efektom

Ako si prajete navrhnúť svoje pohľadnice?

Prostredníctvom programu, aplikácie alebo pohodlne online
Odporúčame

Softvér CEWE Fotosvet

  • jednoduchá inštalácia
  • množstvo funkcií pre dizajn a editáciu
  • ukladajte si fotoprojekty na vašom PC

Aplikácia CEWE Fotosvet

  • rýchle a intuitívne ovládanie
  • fotografie môžete používať priamo z tabletu alebo smartfónu
  • navrhujte a objednávajte fotoprodukty kedykoľvek a kdekoľvek

Online tvorba projektov

  • pestrý výber produktov a možnosti kreatívneho dizajnu
  • nie je potrebná inštalácia
  • projekt ostáva dostupný po dobu 6 mesiacov

Osobné pohľadnice k narodeninám

Prispôsobte si ich podľa seba

Pohľadnice k narodeninám nájdu svoje využitie takmer všade. Presvedčte sa o tom s nami v CEWE. Takúto narodeninovú pohľadnicu môžete vytvoriť v rozličných prevedeniach - ako pozvánku na narodeninovú alebo meninovú oslavu, ako blahoželanie k narodeninám alebo meninám alebo ako finálne poďakovanie za príjemne strávený čas. Taktiež môžete vytvoriť aj dizajnové menu karty alebo kreatívne karty na stôl.

Každý takýto fotoprodukt bude vďaka možnosti pridať vlastnú fotografiu alebo fotografie jedinečný a osobný, rovnako ako udalosť, ku ktorej sa viaže. Bez ohľadu na tematiku udalosti alebo oslavy, určite urobíte dojem takýmto originálnym prvkom. Predsa len, osobné pozvanie vo forme pohľadnice alebo pozvánky na oslavu dokáže urobiť radosť a poteší. Zároveň bude neskôr slúžiť ako milá pripomienka.

Na PC alebo aj na mobil

Vytvoriť kreatívne pozvanie alebo pohľadnicu nezaberie veľa času aj vďaka našim riešeniam ako na to. Ako prvé sa ponúka klasické vytvorenie pohľadnice vo webovom prehliadači. Pre milovníkov moderných technológii ale určite odporúčame siahnuť po intuitívnej mobilnej aplikácii pre operačné systémi Android alebo iOS. Budete tak mať priamo prístup k uloženým fotografiám vo vašom smartfóne.

V prípade, že najradšej tvoríte vo svojej pracovni za klasickým PC alebo notebookom, v tom prípade odporúčame stiahnuť náš PC softvér. Každá so spomenutých možností má svoje výhody, preto môžete vyskúšať aj každú z nich. Sami najlepšie uvidíte, ktorý z možností vám vyhovuje. V každej z nich ale nájdete pripravené dizajny a dizajnové prvky od našich grafikov, ako aj množstvo klipartov a ďalších motívov pre úspešné vytvorenie pohľadnice k narodeninám.

Pozvanie na narodeniny môže byť originálne

Už nemusíte viac kupovať všeobecné pohľadnice, ktoré adresátovi nič nepovedia. Vytvorte si vlastnú narodeninovú pohľadnicu alebo pozvanie a ukážte, ako veľmi vám na adresátovi záleží. Pridaním spoločnej fotografie dosiahnete originálny dizajn, ktorý vždy poteší pri pohľade naň. Záber zo spoločného výletu tak dostane úplne nový rozmer.

Po každej dobrej narodeninovej oslave príde vhod poďakovať hosťom za prinesené dary a za výbornú atmosféru, ktorú svojim príchodom vytvorili. Vytvorte im vlastné narodeninové poďakovania, ktoré môžu opäť niesť spoločnú fotografiu. O všetko ostatné sa už postaráme my v CEWE. Kvalitná tlač a prvotriedne farby sú u nas samozrejmosťou. Vytvorte si obľúbenú narodeninovú pohľadnicu alebo pozvánku ešte dnes a tešte sa z pozitívnych reakcií pozvaných.