CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac
Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Foto panel
Foto panel
Foto panel
Foto panel
Foto panel
Foto panel

Fotopanel

Vaše najkrajšie chvíle pekne pohromade!

Foto na panel zvýrazní vaše motívy jednoduchým dizajnom vďaka štýlovým rozloženiam. Vyberte si medzi formátom na výšku alebo na šírku a prispôsobte svoj CEWE fotoobraz dizajnu vašej izby.

  • Vaše fotografie budú vyžarovať kreativitu
  • Jednoduchý a moderný dizajn vďaka štýlovým možnostiam usporiadania
  • Fotopanel vo formáte „na výšku“ alebo „na šírku“
od 24,99 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Vytvoriť

Dodanie na predajňu alebo kuriérom

Vytvoriť u partnera

** Pohodlné doručenie k vám domov ** alebo vám objednávku zašleme na predajňu alebo zberňu

Detaily produktu

Formát:

  • Štyri rôzne formáty
  • Od 15 x 60 cm do 20 x 120 cm

Materiál:

  • tvrdená pena
  • akrylátové sklo
  • Alu-dibond
  • Gallery print

Vaše fotografie dostanú nový rozsah

Umiestnite viac fotografií na jeden fotopanel a zažite pravú eleganciu!
Foto panel

Fotopanely ako dekoračné prvky

Foto na panel zvýrazní vaše motívy jednoduchým dizajnom vďaka štýlovým rozloženiam. Vyberte si medzi formátom na výšku alebo na šírku a prispôsobte svoj CEWE fotoobraz dizajnu vašej izby.

Objavte kreatívny fotopanel

Štýlové rozloženie fotiek

Prezentujte jedinečné zážitky a životné okamihy pokoje aj ako príbeh - fotoanel sa o to postará. Aj obyčajné dobrodružstvo, rodinný výlet alebo aj krátka prechádzka nepochybne vyniknú na kreatívnom fotopanely. Pri fotopanely je možné vybrať z niekoľkých typov materiálov - tvrdenú penu, akrylátové sklo, alu-dibond alebo Gallery Print. Nezabudnite si pozrieť aj celú našu ponuku fotoobrazov od CEWE. Garantujeme, že si určite vyberiete. Všetky fotoprodukty sú vyrábané z dôrazom na kvalitu a udržateľnosť. Pri výrobe používame kvalitné materiály, špičkovú CEWE tlač a väčšina našich produktov je klimaticky neutrálna. Pred objednaním požadovaného fotoproduktu si samozrejme môžete vyskúšať vytvoriť jednotlivé varianty a na základe toho sa rozhodnúť. Vyrozprávajte svoj osobný príbeh prostredníctvom CEWE fotopanela.

Jednoduchý dizajn a rôzne usporiadanie

Veľkosť vášho nového fotopanelu je možné zvoliť si podľa fotografií, ktoré chcete na panel umiestniť. Na výber sú celkovo 4 rôzne formáty, ktoré začínajú na rozmeroch od 15 x 60 cm až po 20 x 120 cm. Ako môžete vidieť, váš nový fotopanel môže mať naozaj ľubovoľne veľké rozmery. V prípade fotopanelov je možné zvoliť celkovú orientáciu na výšku alebo na šírku. Dosiahnete tak rozličnú perspektívu pre vyrozprácanie vášho foto príbehu. V CEWE sme si pre vás pripravili aj množstvo predpripravených dizajnov, motívov a kreatívnych obohatení, ktoré môžete pri tvorbe fotopanela využiť. Fotopanel od CEWE sa hodí kamkoľvek do interiéru, či už do vstupnej haly alebo chodby, či do obývacej izby, spálne alebo do detskej izby. Vymýšľajte, kombinujte fotografie a vytvárajte ľubovoľné príbehy z vašich fotografií na fotopanely.

Pozrite si fotopanel na predajni

V CEWE dbáme na prvotriednu kvalitu všetkých našich fotoproduktov. Vyrábame ich vždy z dôrazom na finálny dizajn a prevedenie. Rovnako ako pri CEWE FOTOKNIHÁCH, aj v prípade fotopanelov je použitá kvalitná tlač a prvotriedne materiály. Zároveň sme veľmi radi, že jednotlivé fotoprodukty je možné vytvoriť prostredníctvom niekoľkých spôsobov a možností pre vytvorenie fotoobrazov. Stačí si sadnúť za PC alebo váš mobilný telefón a fotoprodukt bude raz-dva hotový. V prípade, že ste si nie istý, aký fotoobraz si vytvoriť, môžete navštíviť aj naše predajne CEWE Fotolab. Tešia sa na vás naši odborne zaškolení kolegovia, ktorí vám so všetkým radi pomôžu, poradia.