CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac
Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Fotokalendár

Fotokalendáre pre rok 2023 vytvorené z lásky k vašim fotografiám.

Vybrať produkt

Nástenný fotokalendár

Vďaka vlastným fotografiám sa váš nástenný kalendár A3 stane majstrovským dielom.

Vybrať produkt

Nástenný kalendár s drevenou lištou

Štýlový doplnok: skombinujte svoj nástenný kalendár A4 alebo štvorcový kalendár s drevenou lištou v dubovom vzhľade.

Vybrať produkt

Nástenné kalendáre s dizajnom

Na svoje si príde každý. Vytvorte si štýlový kalendár v niekoľkých krokoch.

Viac informácií
Kalendár s fotografiami Slider Kalendár s fotografiami Slider

Štvorcový fotokalendár na stôl

Stolový kalendár v praktickom formáte

Prejsť na produkt

Elegantné darčekové balenie

Elegantné balenie pre váš fotokalendár v 2 veľkostiach.

Vybrať produkt

Najobľúbenejšie fotokalendáre našich zákazníkov

Vyberte si z našej ponuky CEWE kalendárov

Viac ako 25 rôznych typov kalendárov
4 typy vysoko kvalitného papiera
Voliteľný počiatočný mesiac
Viac ako 100 rôznych dizajnov a kalendárií

Každý kalendár pomohol!

Za každý kalendár vyrobený v priebehu mesiacov november a december sme venovali Nadácii detského kardiocentra v Bratislave 50 centov. Celkom tak venujeme 10 612,50 eur. Ďakujeme vám!

Kreatívne nápady pre vaše fotokalendáre

Ako urobiť z kalendára špeciálny darček

Nástenné kalendáre s dizajnovými predlohami

Kvetinové, puristické, hravé - objavte veľkú rozmanitosť

Kreatívne nápady pre vaše fotokalendáre

Romantický stolový kalendár: Veľa malých vyznaní lásky

Obdarujte svojho blízkeho osobným stolným kalendárom plným emócií.

Prírodné motívy vo fotokalendári pre rodinu a priateľov

Takto potešíte vašich najbližších osobnými fotografiami a slovami - nielen na Vianoce.

Jeden kalendár, veľa darčekov

Kalendáre pre všetkých vašich obľúbených ľudí

Kalendár s vlastnými fotkami

Mnohí z nás používajú kalendár dennodenne, tak prečo si ho nespraviť podľa seba?

Vytvorte si CEWE kalendár online za pár minút podľa nášho CEWE tutoriálu.

Z vašich obľúbených fotografií sa tak stane pomocník na celý rok 2023. Navrhnite si váš kalendár stránku po stránke a uchovajte si v ňom spoločné spomienky a rodinné okamihy.

Nástenný kalendár A2 Gold Edition

Víťaz v súťaži TIPA World Award 2021

Navrhnite si fotokalendár na rok 2023

Vyberte si jeden zo štyroch kvalitných typov papierov!
Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Sýte farby a hodvábne matný vzhľad

Na kvalitný papier vo vyhotovení digitálna tlač matná s gramážou 250 g/m² a hodvábne matným povrchom môžete bez problémov písať.

Digitálna tlač vysoký lesk kalendár Digitálna tlač vysoký lesk kalendár Digitálna tlač s lesklým povrchom Žiarivé farby, vynikajúci lesk

Vďaka digitálnej tlači s lesklým povrchom a gramážou 250 g/m² budú farby vašich fotografií doslova žiariť, zatiaľ čo sa kvalitné UV lakovanie postará o ich ochranu.

Digitálna tlač premium mate Cewe kalendár Digitálna tlač premium matná Cewe kalendár Digitálna tlač PREMIUM matná Jemné farby, elegantný vzhľad

V prevedení digitálna tlač PREMIUM budú vaše snímky priťahovať pohľady vďaka jemným farbám, kontrastom a jemne zdrsnenému prirodzenému papieru s gramážou 260 g/m².

Fotopapier matný Prírodné farby, matný vzhľad

Matný fotopapier od FUJIFILM krásne vyzdvihne vaše fotografie s jemne trblietavým povrchom v prirodzených farbách. Zabezpečuje tiež vysokú úroveň detailov a hĺbku ostrosti.

Fotopapier Cewe kalendár Fotopapier Cewe kalendár Fotopapier Pestré farby, oslňujúca žiarivosť

Fotopapier s gramážou 230 g/m², vyrobený na báze halogenidu striebra zaručuje vysokú úroveň detailov a výnimočne hlbokú ostrosť.

Fotopapier PREMIUM matný Jemné farby, profesionálny vzhľad

Tento prémiový fotopapier od FUJIFILM sa vyznačuje vynikajúcim rozlíšením detailov a hĺbkou ostrosti, ako aj povrchom najvyššej kvality bez odrazov.

Tipy a nápady pri navrhovaní kalendárov

Ako si vytvoriť svoj vlastný individuálny kalendár

Možnosti objednania CEWE kalendárov

Či už cez softvér, prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo pohodlne online: Vyberte si z rôznych možností objednania!

Aplikácia CEWE Fotosvet

 • rýchle a intuitívne ovládanie
 • fotografie môžete používať priamo z tabletu alebo smartfónu
 • navrhujte a objednávajte fotoprodukty kedykoľvek a kdekoľvek
Odporúčame

Softvér CEWE Fotosvet

 • jednoduchá inštalácia
 • množstvo funkcií pre dizajn a editáciu
 • ukladajte si fotoprojekty na vašom PC

CEWE Online editor

 • pestrý výber produktov a možnosti kreatívneho dizajnu
 • nie je potrebná inštalácia
 • projekt ostáva dostupný po dobu 6 mesiacov

Váš nový fotokalendár na rok 2023 už čaká

Individuálny fotokalendár na rok 2023 už v CEWE

Naše kvalitné fotokalendáre CEWE vyhrali už nejednu súťaž. Presvedčte sa tiež, že štýlový a pritom osobný fotokalendár môžete mať už behom niekoľkých minút. Jeho tvorba je jednoduchá a zvládne ju aj úplný začiatočník. Naviac, môžete si vybrať, akým spôsobom si chcete svoj nový fotokalendár na rok 2023 vytvoriť. Vyberte si online editor, softvér CEWE fotosvet alebo intuitívnu mobilnú aplikáciu. Výsledok bude vždy v podobe nádherného fotokalendára s vašimi vlastnými fotografiami.

Vďaka veľkému výberu formátov a dizajnových predlôh si môžete vytvoriť fotokalendár na rozličné udalosti alebo s rozličnými momentmi z vášho života. Nahrajte požadované fotografie, ktoré chcete na fotokalendár umiestnit a dotvorte ich klipartami alebo pokojne aj vlastným textom. Uvidíte, že fotokalendár sa stane ozdobou miestnosti. A čo viac, jednou z jeho nespočetných výhod je aj to, že je veľmi praktický. Veľkou výhodou CEWE kalendárov je aj možnosť vybrať si ľubovoľný začiatočný mesiac.

Množstvo dní v roku, množstvo formátov

V CEWE nuda jednoznačne pri tvorbe fotokalendára nehrozí. Pripravili sme si pre vás množstvo formátov a prevedení našich fotokalendárov na rok 2023. Veríme, že každý si nájde taký fotokalendár, aký mu vyhovuje.

 • Nástenné fotokalendáre - klasika medzi fotokalendármi. Ponúkame vám originálne fotokalendáre vo formátoch A5 až A2. Samozrejmosťou je možnosť pridania vlastných fotografii. Nástenné kalendáre disponujú aj panoramatickými formátmi a matným alebo lesklým povrchom. V prípade, že vás tieto povrchy neoslovia, je možné vytvoriť fotokalendár na rok 2023 aj na kvalitnom fotopapieri.
 • Stolové fotokalendáre - jedinečný prvok do každej pracovne alebo pokojne aj do detskej izby. Vlastné fotografie oživia každý stolový fotokalendár. Stretnutia, porady alebo úlohy do školy. V CEWE sme si pripravili aj netradičné rozmery stolových fotokalendárov, aby bol rok 2023 rovnako všestranný. Všetko pekne usporiadané vo vlastnom stolovom kalendári na rok 2023.
 • Diáre - praktický diár pre ešte lepšie rozvrhnutie pracovného alebo školského času. Obálka diára a aj jeho vnútro hrdo ponesie vaše fotografie. Spríjemnite si každodenný program občasným pohľadom na najkrajšie zážitky, ktoré sa na vás usmejú pri každom pohľade do diára na rok 2023.

Vytvoriť fotokalendár pre rok 2023 je jednoduché

Každý fotokalendár od CEWE je jedinečný tým, že si jeho začiatočný mesiac môžete ľubovoľne vybrať. Stačí si tak vybrať požadovaný mesiac v roku 2023 a tvorba fotokalendára v jednoduchých 3 krokoch sa môže začať:

 1. V závislosti na tom, či využívate náš online editor, softvér CEWE fotosvet alebo intuitívnu mobilnú aplikáciu, vyberte si na začiatok požadovaný typ fotokalendára na rok 2023. Na výber máte z množstva nástenných alebo stolových fotokalendárov alebo z ponuky diárov.
 2. V ďalšom kroku zvolíte výsledný formát fotokalendára a určíte jeho celkový dizajn. Tento dizajn sa bude ďalej niesť celou tvorbou fotokalendára.
 3. Následne sa už len pustíte do samotnej tvorby fotokalendára. Vyberiete si dizajnové prvky, kliparty a samozrejme, nahráte aj vaše fotografie. Každý strana fotokalendára na rok 2023 môže byť úplne iná, s úplne inými fotografiami alebo motívom. Je to všetko na vašej fantázii.

Fotokalendáre s vlastnými fotkami rýchlo a jednoducho

Fotokalendáre nás nepochybne budú sprevádzať aj počas roku 2023. V CEWE sme si preto pripravili kvalitné fotokalendáre na rok 2023 v dostatočnom predstihu, aby ste ich mohli používať v ten správny čas. Kalendáre sú už od nepamäti účinným nástrojom, ako si udržať prehľad v práci, v domácnosti alebo celkovo v živote. Už nemusíte držať všetky dôležité termíny v hlave.

Rôzne druhy kalendárov na rok 2023

Stačí si v CEWE vytvoriť jedinečný a vždy osobný fotokalendár na rok 2023 a plánovanie budúcnosti bude jednoduchšie a zábavnejšie. Naviac, váš nový kalendár na rok 2023 bude plný vlastných fotografii, momentiek alebo milých pripomienok z rodinných výletov, z grilovačiek s priateľmi alebo z potuliek prírodou. V CEWE si môžete na rok 2023 vytvoriť originálne nástenné fotokalendáre, plánovacie fotokalendáre, stolové fotokalendáre alebo siahnuť po praktických diároch a zápisníkoch na rok 2023. Všetko s vašimi fotografiami a originálnymi dizajnovými predlohami.

Nástenné fotokalendáre

V ponuke fotokalendárov na rok 2023 nájdete kvalitné a rokmi preverené nástenné fotokalendáre. Ponúkame ich a vyrábame v rozličných formátoch. V závislosti od zvoleného fotokalendára celkovo vyniknú aj vaše fotografie. Vyberte si fotokalendár A5, fotokalendár A4, fotokalendár A3 alebo fotokalendár A2 a v našom online editory môžete vyskúšať, ako jednotlivé fotografie vyniknú na konkrétnom type kalendára.

Plánujte ako profesionáli aj v roku 2023

Plánujte, organizujte a vymýšľajte výborné akcie s priateľmi a rodinov už aj pre rok 2023. Pomôcť vám v tejto úlohe môžu naše plánovacie fotokalendáre od CEWE. Vyberte si z našej ponuky, ktorá zahŕňa plánovacie kalendáre pre rôzne časové obdobie alebo pre rozličný počet ľudí. Pre všetkých tých, ktorí radi varia, odporúčame náš inovatívny kuchynský plánovací kalendár. Pre rodiny zase rodinný plánovací kalendár. Pre každého zábudlivca je pripravený narodeninový a meninový plánovací kalendár. Aby ste v roku 2023 na nič nezabudli.

Keď sa vízia stáva realitov

V CEWE sme presvedčení, že môžete dosiahnuť naozaj všetko, ak sa na to poriadne pripravíte. Aj preto sme si pripravili, pre všetky vaše smelé plány, niekoľkomesačné plánovacie kalendáre na rok 2023. Výhodou fotokalendárov od CEWE je, že začiatočný mesiac si zvolíte podľa potreby. Môžete tak začať nielen v januári 2023 alebo pokojne aj v marci 2023 alebo oveľa neskôr. Rovnako ako pri tvorbe fotokalendárov, ani pri ich začiatkoch neplatia žiadne obmedzenia.

Fotokalednár ako osobný darček

V prípade, že už svoj vlastný fotokalendár na rok 2023 máte, môžete potešiť priateľov alebo rodinu. Vytvorte im fotokalendár s vlastnámi fotkami plnými spoločných zážitkov. Získate tak personalizovaný darček, pri ktorom sa hneď vybavia spomienky. Stačí pohľad na fotografie a obdarovaný sa razom ocitne na mieste, kde ste spoločne strávili nádherné chvíľky. ČI už pre rodinných príslušníkov, pre starých rodičov alebo pre dobrých priateľov. Vyznačte im v takomto podarovanom fotokalendári aj dôležité dátumy, aby na nič nezabudli.