Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Vianočné priania, pozdravy a vinše

Nalaďte sa na Vianoce pomocou individuálne navrhnutých pohľadníc.

Vybrať produkt

Vianočné pohľadnice a novoročné priania

Vytvorte okúzľujúce efekty, vďaka ktorým vaše pohľadnice budú žiariť.

Vybrať produkt

Rôzne vianočné dizajny

Pošlite slávnostné pohľadnice k najkrajšiemu sviatku roka

Vybrať produkt

Vyberte si produkt pre vianočné pohľadnice a vinše

Naše vianočné dizajny

Vyberte si pre vaše srdečné vianočné pozdravy dizajn s lesklým efektom

Vďaka zlatému, striebornému a lakovanému efektu sa stanú jedinečnými

Texty na originálne vianočné priania

Inšpirujte sa našimi tipmi

Kreatívne tipy na vtipné či klasické vianočné priania

Pozrite si zaujímavé nápady

Ako si prajete navrhnúť svoje pohľadnice?

Prostredníctvom programu, aplikácie alebo pohodlne online
Odporúčame

Softvér CEWE Fotosvet

 • jednoduchá inštalácia
 • množstvo funkcií pre dizajn a editáciu
 • ukladajte si fotoprojekty na vašom PC

Aplikácia CEWE Fotosvet

 • rýchle a intuitívne ovládanie
 • fotografie môžete používať priamo z tabletu alebo smartfónu
 • navrhujte a objednávajte fotoprodukty kedykoľvek a kdekoľvek

Online tvorba projektov

 • pestrý výber produktov a možnosti kreatívneho dizajnu
 • nie je potrebná inštalácia
 • projekt ostáva dostupný po dobu 6 mesiacov

Často kladené otázky

Vianočné prianie alebo pozdravy z fotiek môžete vytvoriť online alebo v programe CEWE fotosvet, prípadne cez mobilnú aplikáciu.

Inšpirácií na vianočné pozdravy nájdete množstvo. Tu je niekoľko vtipných a nápaditých textov na vianočné priania a vinše:

 • Prajeme vám od srdca tie najkrajšie Vianoce. A po celý rok úsmev na tvári, nech sa vám všetko vydarí.
 • Dobré jedlo do bruška, prajeme vám bohatého Ježiška. Krásne Vianoce a všetko dobré v novom roku.
 • Prežite príjemné a požehnané Vianoce v kruhu rodiny a blízkych.
 • Prichádza k vám darček z neba, je v ňom všetko, čo vám treba: šťastie, pokoj a taktiež neha.
 • Prežite tie najkrajšie Vianoce plné pohody, pokoja a radosti.

S CEWE máte široké možnosti výzdoby pohľadníc. Na výber sú rôzne vianočné dizajny a motívy. Stačí si vybrať formát a môžete navrhovať. V programe CEWE fotosvet môžete pomocou povrchovej úpravy napríklad ozdobiť pohľadnicu lesklými efektmi.

Určite áno. Okrem kolekcií 10 kusov pohľadníc, nájdete v ponuke CEWE aj pohľadnice a priania, ktoré sa dajú objednať po jednom kuse. Zároveň takýto vianočný pozdrav príde adresátovi priamo do schránky.

Väčšina produktov tejto kategórie má dodacie termíny 5 až 7 pracovných dní. Pokiaľ ste si vybrali dizajn s povrchovým efektom, dodacia doba sa predĺži o 1 deň. Podrobný prehľad dodacích termínov nájdete v našom cenníku produktov.

Áno. Pri návrhu dizajnov je pod ponukou všetkých tematických motívov možnosť zvoliť „Tvorba bez dizajnu“.

Posieľajte vianočné vinše plné radosti s vlastnou fotkou

Darujte vianočnú pohľadnicu

Keď v oknách blikajú svetielka a príbytkom sa šíri vôňa koláčikov, do domu vstupuje najkrajšie obdobie roka - vianočný čas. Konečne sa znovu stretneme s rodinou a uvidíme starých priateľov. S našimi vianočnými CEWE pohľadnicami sa Vianoce premenia na to, čím sú - sviatkami lásky. Nová vianočná pohľadnica môže mať viacero podôb, či už ako veľké skladacie blahoželanie, milý pozdrav lebo jednoducho podobu klasického blahoželania. Stačí si vybrať z viac ako 600 dizajnových predlôh od fotorealistických cez klasické až po moderné, či od decentných po extravagantné.

Naša špeciálna funkcia filtrovania vás jednoducho privedie k dizajnu, ktorý sa pre novú vianočnú pohľadnicu hodí najlepšie. Len niekoľko klikov a dostanete sa na výber fomátu, štýlu, dizajnu, farby a na výber počtu fotografii. V prípade, že si sami netrúfate, môžete sa inšpirovať našimi najpredávanejšími dizajnami. Ukážte vďaka vlastnoručne navrhnutým CEWE vianočným pohľadniciam svojim milovaným originálnym spôsobom, že na nich myslíte aj počas Vianoc.

Vianočná pohľadnica s fotkou

Sviečky na jedličke blikajú, vianočné ozdoby sa jagajú. Vianoce sú sviatkami plnými lesku. S ozdobnými vianočnými efektami rozžiarite aj vaše vlastnoručne vytvorené vianočné pohľadnice s fotkou. Naši odborníci na dizajn každý deň prinášajú ďalšie a ďalšie nápady, aby vaša nová vianočná pohľadnica s fotkou naozaj vynikla. Napríklad skladacie blahoželanie XL si ozdobíte až tromi obľúbenými fotkami a taktiež je možné pridať aj efekt strieborných hviezd. Alebo klasické skladacie blahoželanie s klipartmi a veselým efektom ozdobného laku. Vyskúšajte naozaj takmer neobmedzené množstvo možností, ktoré vám pri tvorbe ponúkame. Pritom tvorba je veľmi jednoduchá a pohodlná. Nech už sa rozhodnete pre akýkoľvek formát, vaša nová vianočná pohľadnica s fotkou bude vyzerať štýlovo a originálne.

Štýlové a moderné vianočné pohľadnice s vlastnou fotkou

Vianoce v sebe nesú aj zvlášte čaro prekvapení. Netýka sa to len darčekov, ktoré si nájdete pod vianočným stromčekom ale aj vianočných pohľadníc s vašou vlastnou fotkou. Môžu sa stať vianočným prekvapením v modernom dizajne. Obyčajné sviatočné pohľadnice, ktoré bežne dostanete v supermarketoch nebudú nikdy v plnej miere osobné ako naše CEWE pohľadnice s vašou vlastnou fotkou. Vybavili sme ich nadčasovými dizajnovými prvkami a doplnili modernými vianočnými dizajnami. Množstvo formátov ponúkne dostatočný priestor na realizáciu aj tých najodvážnejíšch vianočných nápadov. Následne už len stačí, ak pohľadnicu doplníte vlastným textom. Prémiovým papierom podčiarkneme celkovú exkluzivitu výsledného produktu. Vieme, že vianočnú pohľadnicu častokrát netvorí iba jedna fotografia. Aj preto sme do ponuky zaradili množstvo dizajnových variantov, ktoré ponúkajú priestor až pre 4 fotky. Nemusíte sa tak obmedzovať a hľadať v celej vašej zbierke iba jeden dokonalý moment. Veríme, že vianočná pohľadnica s vlastnou fotkou v prvotriednej kvalite prekvapí a zároveň poteší nielen rodinu ale aj priateľov a známych.

Menej je viac

Nechajte sa inšpirovať našimi CEWE POHĽADNICAMI s decentným vianočným dizajnom! Naši odborníci na dizajn sa zamerali na zdržanlivý vzhľad pohľadníc, presne podľa motta Menej je viac. To však neznamená, že Vaše Vianoce budú vyzerať nudne. Práve naopak: vďaka premyslenému menšiemu počtu prvkov pri tvorbe bude Vaša sviatočná pohľadnica pôsobiť mimoriadne elegantným dojmom. Napríklad vo variante skladacej pohľadnice Klasik s ozdobným efektom, na ktorej na seba priťahuje všetky pohľady energickými ťahmi načrtnutý stromček, trblietavý a ušľachtilý stredobod pozornosti. O niečo hravejšie pôsobia farebné bodky, rozmiestnené na pohľadnici pomocou efektného laku. Takéto farebné detaily upútajú najmä v spojení s čiernobielou fotografiou. Naopak, do ďalšieho, spodného, dizajnu zmestíte až štyri obrázky a so strieborným motívom jeleňa sa trafíte do aktuálnych trendov.

Vianoce ako zo žurnálu

Mimoriadne sviatočným pútačom sú naše CEWE POHĽADNICE s fotorealistickým vianočným dizajnom. Prírodné s motívom dreva alebo hojne zdobené: naši odborníci na dizajn pre Vás navrhli predlohy, ktoré z Vašich pozdravov vykúzlia ozajstný darček! Štvorcové, na výšku, na šírku – u nás nájdete široký výber formátov, na ktorých sa Váš vianočný pozdrav mimoriadne zaskvie vďaka jedinečným fotografiám a príjemným textom. Pritom sa môžete voľne rozhodnúť, či si na fotorealistické pozadie želáte umiestniť len jeden motív alebo až štyri snímky. Ak chcete žiarivé farby a intenzívnu hĺbkovú ostrosť, vyberte si napríklad skladaciu pohľadnicu XL s vysoko lesklým zdobením: Na ušľachtilom tmavohnedom motíve dreva sú naaranžované štyri fotografie, ako naservírované na stole plnom darov. Pretože presne to je aj pohľadnica s Vašimi jedinečnými fotografiami – skutočný dar.