CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac
Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
CEWE fotoobrazy CEWE fotoobrazy

Fotoobrazy

Moderné nápady na dekorácie s vašimi obľúbenými motívmi

Vybrať produkt
Dco foto na plátno slider Dco foto na plátno slider

Foto na plátno

Vytvorte umelecké diela plné lásky pomocou vašich vlastných snímok na plátenej tkanine!

Prejsť na produkt
Dco foto-plagát premium 05 slider Dco foto-plagát premium 05 slider

Hexxas

Vytvorte si vlastné obrazy hexxas, ktoré môžete flexibilne kombinovať!

Prejsť na produkt
Dco foto na plátno slider Dco foto na plátno slider

Fotoplagát XXL v obrazovom ráme

Vaše najobľúbenejšie motívy sa vo vhodnom ráme stanú štýlovou dekoráciou!

Prejsť na produkt
Dco foto na plátno slider Dco foto na plátno slider

Foto na hliníkovej platni - priama tlač

Fotografia vytlačená priamo pod 4 mm hrubé akrylátové sklo, zozadu spevnená 3 mm hrubou hliníkovou doskou.

Prejsť na produkt

Foto na dreve

Fototlačou na drevo dosiahnete rustikálny a prirodzený vzhľad vďaka viditeľnej štruktúre materiálu. Ideálne pre motívy s výraznými obrysmi.

Vybrať produkt

Najpredávanejšie a najkreatívnejšie

Obľúbené medzi našimi zákazníkmi

Všetko o našom rozsiahlom sortimente produktov

Získajte viac informácií o fotografiách na plátne, pod akrylátovým sklom, na hliníkových platniach či mnohých ďalších produktoch!
Rozmanitý výber materiálov
Veľký výber rámov
Formáty na mieru

Plagát premium s dizajnom

Vyberte si originálny dizajn pre váš osobný plagát

Obľúbené formáty našich zákazníkov

Moje hexxas - môj štýl

Vytvorte svoje osobné hexxas, ktoré môžete flexibilne kombinovať!

Individuálne, flexibilné, moderné. Usporiadajte originálne svoje obľúbené fotografie pomocou našich hexxas!

od 9,99 €*

Inšpirácie priamo na vaše steny

Vdýchnite vášmu domovu nový život pomocou vašich najobľúbenejších fotografií a našich fotoobrazov.

Letná inšpirácia pre vaše schodisko

Inšpirujte sa najobľúbenejšími tipmi na vešanie fotoobrazov a vytvorte usporiadaný či extravagantný dizajn vašich stien.

Dolaďte si svoju spálňu pomocou fotoobrazov a vankúšov

týlové plagáty v rámoch a vankúše s vlastnou fotkou krásne zútulnia váš domov.

Fotokoláž na obraze: najkrajšie rodinné chvíle

Ukážte svoje obľúbené spomienky za dvanásť mesiacov vo fotografickej koláži na obraze.

hexxas pre každé ročné obdobie

Vyzdobte svoje steny podľa ročných období - vďaka štýlovým šesťuholníkom vytvoríte nástennú dekoráciu, ktorú jednoducho prispôsobíte každému ročnému obdobiu.

Výnimočný pocit domova s fotoobrazmi

Vyzdobte si biele steny fotoobrazmi, originálnymi plagátmi či rodinnými fotografiami, ktoré dodajú vášmu domovu príjemnú atmosféru a nový nádych.

Tvorivý dizajn interiéru: myslite aj na rohy

Pri navrhovaní interiéru často zabúdame na kúty a rohy miestností. Čo poviete na jednoduchý a zároveň krásny nápad na dizajn?

DIY Fototapeta v trendy vzhľade

Prečo si nevytvoriť vlastné umelecké dielo? Doprajte svojmu bytu vzrušujúci loftový vzhľad s vlastnými motívmi na plagáte.

Naše CEWE fotoobrazy

Neuveriteľne všestranné

Objavte veľkolepé možnosti prezentácie vašich fotografií!

Možnosti objednania produktov CEWE

Prostredníctvom programu, aplikácie alebo pohodlne online

Aplikácia CEWE Fotosvet

 • rýchle a intuitívne ovládanie
 • fotografie môžete používať priamo z tabletu alebo smartfónu
 • navrhujte a objednávajte fotoprodukty kedykoľvek a kdekoľvek
Odporúčame

Softvér CEWE Fotosvet

 • jednoduchá inštalácia
 • množstvo funkcií pre dizajn a editáciu
 • ukladajte si fotoprojekty na vašom PC

CEWE Online editor

 • pestrý výber produktov a možnosti kreatívneho dizajnu
 • nie je potrebná inštalácia
 • projekt ostáva dostupný po dobu 6 mesiacov

Najčastejšie kladené otázky

S CEWE plagátmi a obrazmi prichádza veľké množstvo formátov na výber. Pri tlači fotoobrazov si môžete vybrať z materiálov, pomocou ktorých dosiahnete veľmi odlišné efekty. Okrem základných možností výberu, ako je formát, rám alebo materiál, existujú aj ďalšie možnosti na vytvorenie jedinečnej nástennej maľby. Napríklad koláže, viacdielne obrazy alebo plagáty XXL. Nie je problém ich vytvoriť priamo pomocou objednávkového softvéru CEWE Fotosvet. Nájdete tu aj ďalšie informácie o výrobkoch, rámoch a držiakoch na stenu.

 • Plagát:3-5 pracovných dní

 • Plagátové koláže: 3 - 5 pracovných dní

 • Kašírované plagáty v ráme: 5-7 pracovných dní

 • Foto na plátno: 5-7 pracovných dní

 • Foto na plátno v ráme: 5-7 pracovných dní

 • Foto na plátno za akrylovým sklom: 5-7 pracovných dní

 • Foto na plátno na paneli Alu-Dibond: 5-7 pracovných dní

Dodacia doba pre poštové a kuriérske služby sa môže líšiť.

Takto si vytvoríte originálne fotoobrazy na stenu so spoločnosťou CEWE!

Individuálna dekorácia stien v niekoľkých krokoch

Jednoduché vytváranie nástenných fotoobrazov s CEWE

So spoločnosťou CEWE je navrhovanie nástenných fotoobrazov hračkou. Prostredníctvom nášho online editora môžete jednoducho vytvoriť nástenný fotoobraz online. Stačí vybrať požadovaný výrobok, materiál a môžete začať. Vytvorte si foto na plátne ešte dnes.

Nástenný fotoobraz si môžete vytvoriť aj pomocou nášho bezplatného softvéru na navrhovanie. Ten vám ponúka širokú škálu dizajnových možností priamo z pohodlia vášho počítača. Stačí si v prehľade produktov vybrať požadovaný materiál a formát. Po týchto krokoch sa otvorí okno úprav, v ktorom môžete najskôr vybrať požadovaný úchyt na stenu. Potom môžete do fotoobrazu umiestniť svoje vlastné fotografie. Navrhnite si nástenné fotoobrazy s motívom alebo si vyberte z rôznych dizajnov. Za krátky čas si môžete vytvoriť vlastnú fotokoláž s požadovanými motívmi.

Hľadanie správneho motívu pre váš fotoobraz

Hľadanie vhodného motívu je pravdepodobne najťažšou časťou tvorby fotobrazov. Vo všeobecnosti sú vhodnými motívmi pre veľké nástenné fotoobrazy najmä krásne zábery z dovolenky alebo prázdnin. Môžete tiež fotografovať konkrétny motív. Pri výbere motívu by ste mali zvážiť aj miesto, kde má byť obraz vo forme fotky na plátne zavesený. V najlepšom prípade by mali farby obrazu ladiť s farbami zamýšľanej steny. Okrem motívu je vhodné zvoliť aj správny materiál pre vaše nové foto na plátne. Koniec koncov, zvolený materiál má rozhodujúci vplyv na celkový dizajn obrazu.

Fotoobrazy ako magické momenty

Zažite foto na plátno ako ho nepoznáte

Fotoobrazy, foto na plátno alebo jednoducho veľká fotografia. Poznáme ich pod mnohými označeniami, avšak iba tie od CEWE sú skutočne osobné a originálne. Vytvoriť si fotoobraz je teraz neozaj jednoduché. Zažite spolu s CEWE prvotriednu kvalitu doplnenú vašou vlastnou fotografiou. Vyberte si spojenie, ktoré vám je najbližšie v podobe fotografie na plátne, netradičných hexxas alebo originálneho fotoplagátu.

Fotoobrazy v rôznych prevedeniach

Fotoobrazy to nie je len fotografia natiahnutá na plátno. Je to prvotriedne spojenie vašej fotografie a precíznej práce našich kolegov. V závislosti od zvoleného druhu fotoobrazu bude použitá vhodná tlač a materiály. Vždy si ale môžete byť istý žiarivým výsledkom, ktorý zútulní a osvieži každú miestnosť. Veľké fotografie, panoramatické zábery krajín alebo jednoducho všetky unikátne momenty, ktoré ste prežili v kruhu rodiny alebo priateľov. Všetko môžete mať doma, v kancelárii alebo všade tam, kde potrebujete.

Obľúbené zážitky a zároveň spomienky vo forme fotografie natiahnutej na kvalitnom pláte môžete mať už behom pár dní. Využite náš intuitívny softvér na tvorbu fotoobrazov a vytvorte si vlastné foto na plátno behom niekoľkých minút. Pridajte vlastný dizajn alebo sa pohrajte s celkovým vyznením fotografie. V prípade potreby môžete navštíviť aj niektorú z našich predajní a prezrieť si vzorky jednotlivých fotoobrazov. Reálne tak uvidíte, čo v CEWE s vašimi fotografiami dokážeme.

Kreativita s fotoobrazom od CEWE je naozaj obmedzená len na to, čo si dokážete predstaviť.

Široké možnosti fotoobrazu

Pripravili sme si pre vás niekoľko druhov fotoobrazov, aby sme pokryli všetky vaše potreby a želania. Vyberajte z ponuky rozličných rozmerov, spracovaní ale aj materiálov alebo dizajnových prvkov.

 • Foto na plátno - klasický fotoobraz, ako ho máme všetci radi. Spojenie klinového rámu, kvalitného plátna a špičkovej tlače. Žiarivé farby pre pocit, akoby ste sa práve ocitli vo vlastnej galérii

 • Fotoplagát - mnohí sme ich mali v detských izbách. S CEWE ale fotoplagát získava úplne iný rozmer. Pridali sme ochranu proti UV žiareniu a vyblednutiu a maximálny možný rozmer až 150 x 225 cm.

 • Fotoobraz pod akrylom - vašu fotografiu umiestnime na kvalitné akrylátové sklo. Kvalitná UV tlač a prevedenie zabezpečí hĺbkový efekt. Zistite, čo všetko takýto fotoobraz dokáže.

 • Foto na hliníkovej platni - ľahká hliníková platňa a váš jedinečný záber. Bez zbytočných odrazov. Výborná voľba pre čiernobiele fotografie a fotografie architektonických objektov.

 • Gallery Print - spojili sme v sebe výhody akrylového skla a hliníkovej platne. Nielen presná a ostrá priama UV tlač ale aj dokonalý hĺbkový efekt. Na nerozpoznanie od profesionálnych galérii.

 • Foto na penovej platni - ľahká penová platňa poskytne fotografii matný efekt. Trváci materiál a priama UV tlač 7 farebnou tlačiarňou.

 • Fotoobraz na dreve - jedinečné spojenie dreveného podkladu a vašej fotografie. Milovníci dreva a prírody určite ocenia možnosť takéhoto prepojenia. Vychutnajte si drevenú štruktúru.

 • Rámy pre fotoobrazy - aj obyčajná fotografia môže byť výnimočná. Stačí zvoliť správny rám a sami uvidíte, ako obraz vynikne. Vyberte si drevený, kovový alebo plastový rám.

Hexxas otvára nové možnosti

Osviežte klasiku novými tvarmi. Naše najnovšie Hexxas ponúkajú nevídané možnosti. Kvalitná tlač na penové diely a možnosti ľubovoľného rozširovania. Aj o tom všetko je hexxass. Jednoducho otvorte náš softvér alebo prehliadač a vytvorte si nové hexxas. Každým novým dielom môže pribudnúť nový kúsok vášho spoločného príbehu alebo emócie.

Všestranné fotoobrazy

Neobmedzujte sa len klasickými tvarmi a rozmermi fotoobrazov. V našej ponuke si môžete vybrať aj z rozličných tvarov a spojení vašich fotografii. Umiestnite požadované fotografie aj ako kreatívny fotopanel, ktorý vyrozpráva príbeh jedneho dobrodružstva. Alebo využite všestrannosť viacdielnych fotoobrazov. Výborne sa hodia pre umiestnenie scenérie krajiny alebo panoramatických záberov. Rozdelenie pridá želaný efekt.

V prípade, že potrebujete umiestniť viacero fotografií na jeden obraz, využite možnosť vytvorenia fotoobrazu ako koláže. Spojíte tak viacero fotografii alebo perspektív do jedného celku, ktorý ale stále pôsobí dojmom viacerých častí.

Finálna tvorba fotoobrazu je plne vo vašich rukách. Stačí iba vybrať vhodnú fotku alebo fotky a začať tvoriť.