CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac
Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Fotografie na dreve Fotografie na dreve Fotografie na dreve Fotografie na dreve

Foto na dreve

Vystavte si fotografiu na prírodnom podklade!

S foto na drevo dosiahnete rustikálny a prirodzený vzhľad vďaka viditeľnej štruktúre materiálu. Z tohto procesu tlače ťažia najmä monochromatické motívy.

  • Prirodzený vzhľad
  • Zbrúsená a viditeľná štruktúra dreva
  • Tip na motív: Monochromatické fotografie alebo motívy s výraznými kontúrami
od 29,99 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Vytvoriť

Dodanie na predajňu alebo kuriérom

Vytvoriť u partnera

** Pohodlné doručenie k vám domov ** alebo vám objednávku zašleme na predajňu alebo zberňu

Detaily produktu

Formát:

  • Deväť formátov
  • Od 20 x 20 cm do 80 x 80 cm
  • Dve až osem drevených lamiel (v závislosti od formátu)
  • Profesionálna inštalácia
  • Hrúbka dreva: štyri centimetre

Materiál:

FSC® certifikované drevo (FSC-C101851, borovica)

Vaša fotografia na dreve – v súlade s prírodou

Získajte viac informácií o charakteristických vlastnostiach produktu!

Prehľad našich úchytiek na stenu

Vďaka vhodnému systému môžete svoje fotografie uchytiť pevne a stabilne!
Fotografie na dreve

Vrúbkovaný závesný systém

Fotoobraz s prírodným podkladom

Rustikálny a prirodzený vzhľad

Prezentujte jedinečné zážitky a životné okamihy v rustikálnom štýle a s podtónom prírody - fotoobrazom na dreve. Aj obyčajné dobrodružstvo, rodinný výlet alebo aj krátka prechádzka dostanú úplne iný vzhľad na drevenom podklade. Vaša fotografia bude umiestnená na certifikovanú drevenú dosku, čím sa dosiahne rustikálny a zároveň prírodný nádych fotoobrazu. Nezabudnite si pozrieť aj celú našu ponuku fotoobrazov od CEWE. Garantujeme, že si určite vyberiete. Všetky fotoprodukty sú vyrábané z dôrazom na kvalitu a udržateľnosť. Pri výrobe používame kvalitné materiály, špičkovú CEWE tlač a väčšina našich produktov je klimaticky neutrálna. Pred objednaním požadovaného fotoproduktu si samozrejme môžete vyskúšať vytvoriť jednotlivé varianty a na základe toho sa rozhodnúť.

Fotoobraz v súlade s prírodou

Veľkosť vášho nového fotobrazu na drevenej doske je možné zvoliť si presne na milimeter. Na výber sú rôzne rozmery, ktoré začínajú od 20 x 20 cm až po 80 x 80 cm. Ako môžete vidieť, fotoobraz na drevenom podklade sa môže podľa veľkosti skladať z až 8 drevených lamiel. Výsledný fotoobraz bude mať rovnako ako drevo hrúbku 4 cm. Využite jednotlivé fotografie tak, aby plne ladili s dreveným podkladom, ktorý im zaručene pomôže kompozične vyniknúť. Výsledný fotoobraz na dreve je možné uchytiť pomocou vrúbkovaného závesného systému. Fotoobraz tak bude spoľahlivo a pevne zavesený a bude tak stabilný. Drevo, ktoré na výrobu používame má FSC® certifikáciu. Pri tvorbe odporúčame siahnuť predovšetkým po monochromatických fotografiách alebo po motívoch s výraznými kontúrami. Dolaďte si interiér podľa seba vďaka kvalitným CEWE fotoobrazom ešte dnes a pripomínajte si prežité okamihy znova a znova.

Pozrite si fotoobraz aj naživo v predajni

V CEWE dbáme na prvotriednu kvalitu všetkých našich fotoproduktov. Vyrábame ich vždy z dôrazom na finálny dizajn a prevedenie. Rovnako ako pri CEWE FOTOKNIHÁCH, aj v prípade fotoobrazov na dreve je použitá kvalitná tlač a prvotriedne materiály. Zároveň sme veľmi radi, že jednotlivé fotoprodukty je možné vytvoriť prostredníctvom niekoľkých spôsobov a možností pre vytvorenie fotoobrazov. Stačí si sadnúť za PC alebo váš mobilný telefón a fotoprodukt bude raz-dva hotový. V prípade, že ste si nie istý, aký fotoobraz si vytvoriť, môžete navštíviť aj naše predajne CEWE Fotolab. Tešia sa na vás naši odborne zaškolení kolegovia, ktorí vám so všetkým radi pomôžu a poradia.