CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac
Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Fotografie na dreve Fotografie na dreve Fotografie na dreve

Foto na dreve

Vystavte si fotografiu na prírodnom podklade!

  • Brúsená a viditeľná štruktúra dreva s rustikálnym vzhľadom
  • Tip na motív: Monochromatické obrázky s výraznými obrysmi
od 29,99 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Vytvoriť

Dodanie na predajňu alebo kuriérom

Vytvoriť u partnera

** Pohodlné doručenie k vám domov ** alebo vám objednávku zašleme na predajňu alebo zberňu

Detaily produktu

Formát

9 formátov:

  • od 20 x 20 cm do 80 x 80 cm

Info o produkte

Hrúbka materiálu: 18 mm

Foto na dreve - nezameniteľná štruktúra pre vianočný darček

Harmónia prírodnej štruktúry dreveného podkladu pozdvihne vaše najzaujímavejšie momenty zo zimnej dovolenky, oslavy narodenín alebo inej udalosti. Originálny vianočný darček pre všetkých, ktorý majú radi spojenie moderného s tradičným.

Fotky na stene obývačky, spálne alebo inej miestnosti nadobudnú rustikálny charakter a špecifickú teplotu farieb. A to všetko vďaka drevu. Priama tlač na drevo dodá špecifický charakter každému novému fotoobrazu. Všetky formáty sú profesionálne zmontované z niekoľkých drevených latiek. Borovicové drevo, na ktoré je fotoobraz vytlačený, má hrúbku 4 cm a vrúbkovaný závesný systém. Ponúka tak jednoduchú montáž na stenu.

Buďme na Vianoce bližšie k prírode

Vybrať si môžete z celkovo 9 formátov, najväčší má rozmery 80 x 80 cm. Nezabudnite, že prechody medzi drevenými časťami môžete kreatívne využiť pri návrhu nového foto obrazu. Obraz z fotografie môže dostať úplne nový vizuálny dojem a vhodne doplniť ostatné fotky na stene. Zároveň prekvapí pod vianočným stromčekom všetkých milovníkov prírody.

Buďme tak vďaka ekologickým výrobkom opäť o niečo bližšie k prírode nielen počas vianočncých sviatkov a zimných mesiacov. Pripomente si vždy, aké dôležité je chrániť prírodu aj vďaka takémuto vianočnému darčeku. Podarujte foto na dreve svojím blízkym pod stromček a zdieľajte s nimi radosť zo spoločných zážitkov.