Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Pohľadnice k narodeniu dieťaťa slider Pohľadnice k narodeniu dieťaťa slider

Pohľadnice k príležitosti detských osláv

Oznámte svojim blízkym dôležité momenty v živote vášho dieťaťa pohľadnicami s vlastnou grafikou

Vybrať produkt

Či už ide o narodenie alebo krst

Vytvorte si osobnú pohľadnicu k príležitosti osláv najdôležitejších momentov v živote vašich detí

Zdieľajte chvíle šťastia

Ponorte sa do detského sveta s CEWE Pohľadnicami!

Zaujmite elegantnými pohľadnicami k príležitosti detských osláv

Dostupná povrchová úprava napr. so strieborným alebo lakovaným efektom urobí z vašich oznámení o narodení dieťaťa umelecké diela

Ako si prajete navrhnúť svoje pohľadnice?

Prostredníctvom programu, aplikácie alebo pohodlne online
Odporúčame

Softvér CEWE Fotosvet

  • jednoduchá inštalácia
  • množstvo funkcií pre dizajn a editáciu
  • ukladajte si fotoprojekty na vašom PC

Aplikácia CEWE Fotosvet

  • rýchle a intuitívne ovládanie
  • fotografie môžete používať priamo z tabletu alebo smartfónu
  • navrhujte a objednávajte fotoprodukty kedykoľvek a kdekoľvek

Online tvorba projektov

  • pestrý výber produktov a možnosti kreatívneho dizajnu
  • nie je potrebná inštalácia
  • projekt ostáva dostupný po dobu 6 mesiacov

Pripravte nezabudnuteľnú detskú oslavu

Oznámte štýlovou pohľadnicou nadchádzajúcu oslavu

Všetci zbožňujeme detské oslavy. Množstvo výborného jedla a kopec sladkostí. Pozvite všetkých hostí štýlovo a pritom osobne s našími pohľadnicami k príležitosti detskej oslavy. Či už ide o krst, narodenie dieťaťa, oslavu narodenín alebo menín, to všetko môžete oznámiť prostredníctvom pohľadnice s vašou vlastnou fotografiou.

Pri tvobre takejto pohľadnice vám môžu asistovať aj vaše ratolesti. Veď oni najlepšie vedia, čo si želajú, aby na oslave bolo. Pridajte k vašej fotografii aj jedinečné detské dizajnové motívy z obľúbených rozprávok a podobne. V prípade starších detí bude tvorba pohľadnice na detskú oslavu naozaj zábavná a nezaberie ani toľko času. Alebo máte detskú párty v špecifickom štýle alebo ako prehliadku superhrdinských kostýmov? Aj tieto motívy môžete do pohľadnice zakomponovať. Prípadne môžete vytvoriť dizajnové menu spolu s menovkami na stôl.

Blahoželania a pozvánky na detské oslavy

Pohľadnica nemusí byť len nudná, so stokrát opakovaným motívom. Môže byť rovnako blíznivá ako nadchádzajúca detská oslava. Prizvite k jej tvorbe aj vaše deti, nahrajte vlastnú fotografiu a vytvorte si pohľadnicu alebo blahoželanie presne podľa želania. Každá detská pohľadnica alebo detské blahoželanie sú vytlačené na kvalitný podkladový papier kvalitnými farbami.

Vďaka našej 100% garancii spokojnosti sa nemusíte báť nekvalitného výrobku. Všetky pohľadnice, blahoželania alebo menovky na stôl vyrábame z kvalitných materiálov. Sú zdravotne nezávadné a nezanechávajú zbytočnú uhlíkovú stopu. Detská párty tak môže mať aj ekologický rozmer. Elegantný dizajn sa hodí v prípade starších detí, ktoré až tak nelipnú na pestrofarebných motívoch a prevedeniach.

Množstvo možností vytvorenia

Okrem klasickej možnosti, ako vytvoriť pohľadnicu alebo blahoželanie pre detskú oslavu, a to cez internetový prehliadač, ponúkame aj ďalšie. V prípade, že vlastníte smartfón, môžete si jednoducho a rýchlo nainštalovať našu aplikáciu alebo stiahnuť intuitívny softvér do vášho PC. Vytvorenie pohľadnice tak bude o niečo jednoduchšie.

Zároveň je možné výsledný dizajn oživiť efektami. V našej ponuke nájdete možnosť pridania zlatého, strieborného alebo lakovaného efektu pre všetky detské pohľadnice alebo detské blahoželania. Povýšte takéto blahoželania o úroveň vyššie vďaka spojeniu efektov a originálneho dizajnu. Uvidíte, že doplnok detskej oslavy v podobe pútavého pozvania cez detskú pohľadnicu prekvapí a milo poteší. Taktiež po skončení detskej oslavy alebo krstu, môžete prostredníctvom poďakovania pripomenúť, ako veľmi ste si užili návštevu hostí.