Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Rámy

Objavte našu rozmanitosť rámov

Prejsť na produkt

Náš komplexný sortiment rámov

Objavte celú škálu našich obrazových rámov

Vyberte si zo 4 druhov rámov v našej ponuke podľa materiálu
Drevený rám

Rozhodnite sa pre prirodzený vzhľad dreva, ktoré dokonale orámuje vašu fotografiu a dodá interiéru jedinečný a hrejivý nádych. K dispozícii je 7 farieb.

Objednať online
Kovový rám

Zvýraznite svoju najkrajšiu fotografiu kovovým rámom, ktorý do vašej obývačky vnesie moderný, trendy štýl. Dostupné sú 4 farby.

Objednať online
Plastový rám

Ľahko si zarámujte svoj fotoplagát pomocou pekného plastového rámu, ktorý dokonale doplní vaše najkrajšie fotografie a prinesie skutočný štýl do vášho interiéru. Dostupné v 2 farbách.

Objednať online

Všetky naše rámy na jednom mieste

Pretože vzhľad každého interiéru je iný, pre vaše rámy je k dispozícii veľké množstvo farieb, povrchových úprav a materiálov. Je len na vás, ktorý si vyberiete a dokonale doplníte atmosféru vášho príbytku.

Drevené rámy - k dispozícii 7 farieb

Nechajte sa zlákať jednou z našich 7 farieb dostupných pre drevené rámy. V čiernej, bielej, zelenej, borovicovej, orechovej alebo dokonca so strieborným nádychom sa perfektne hodia do každého interiéru a ozdobia vaše nástenné fotoobrazy štýlom a eleganciou tak, aby zodpovedali vašim najcennejším spomienkam!

Rám pre foto na plátne - k dispozícii 6 farieb

Zarámujte svoju fotografiu na plátne jednou z našich 6 farieb rámu: modrá, zlatá, červená, čierna, zlatá a čierna alebo strieborná a čierna. Prispôsobia sa všetkým vašim fotografiám a dodajú pekný farebný nádych, ktorý rozžiari váš interiér. Ideálne do obývačky alebo ako dekorácia do spálne.

Kašírovaný fotoplagát v ráme - Home - 5 farieb

Zarámujte svoj plagát laminovaným rámom so zaoblenými hranami pre jemný, prirodzený a autentický vzhľad. Z čiernej, modrej, zelenej, borovicovej alebo červenej farby si vyberte tú, ktorá sa bude hodiť k vášmu fotoplagátu, ale aj k dekorácii interiéru.

Kašírovaný fotoplagát v ráme - Style - k dispozícii 8 farieb

Máte k dispozícii široký výber farieb, pomocou ktorých môžete zarámovať svoj fotoplagát a urobiť z neho hviezdu vášho interiéru! Vyberte si z 8 elegantných farieb pre štýlový dekor. Dokonale sa prispôsobia všetkým témam vašich fotografií a ponúkajú vynikajúce podanie na bielej aj na farebnej stene.