Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Rámy

Objavte našu rozmanitosť rámov

Prejsť na produkt

Objavte celú škálu našich obrazových rámov

Vyberte si zo 4 druhov rámov v našej ponuke podľa materiálu
Drevený rám

Rozhodnite sa pre prirodzený vzhľad dreva, ktoré dokonale orámuje vašu fotografiu a dodá interiéru jedinečný a hrejivý nádych. K dispozícii je 7 farieb.

Objednať online
Kovový rám

Zvýraznite svoju najkrajšiu fotografiu kovovým rámom, ktorý do vašej obývačky vnesie moderný, trendy štýl. Dostupné sú 4 farby.

Objednať online
Rám na kašírovaný plagát

Rám hodný vašich najkrajších fotografií! Laminovaný rám je ideálny na to, aby sa váš fotoplagát stal hviezdou vašej obývačky. K dispozícii máme 8 farieb.

Objednať online
Plastový rám

Ľahko si zarámujte svoj fotoplagát pomocou pekného plastového rámu, ktorý dokonale doplní vaše najkrajšie fotografie a prinesie skutočný štýl do vášho interiéru. Dostupné v 2 farbách.

Objednať online

Všetky naše rámy na jednom mieste

Pretože vzhľad každého interiéru je iný, pre vaše rámy je k dispozícii veľké množstvo farieb, povrchových úprav a materiálov. Je len na vás, ktorý si vyberiete a dokonale doplníte atmosféru vášho príbytku.

Drevené rámy - k dispozícii 7 farieb

Nechajte sa zlákať jednou z našich 7 farieb dostupných pre drevené rámy. V čiernej, bielej, zelenej, borovicovej, orechovej alebo dokonca so strieborným nádychom sa perfektne hodia do každého interiéru a ozdobia vaše nástenné fotoobrazy štýlom a eleganciou tak, aby zodpovedali vašim najcennejším spomienkam!

Rám pre foto na plátne - k dispozícii 6 farieb

Zarámujte svoju fotografiu na plátne jednou z našich 6 farieb rámu: modrá, zlatá, červená, čierna, zlatá a čierna alebo strieborná a čierna. Prispôsobia sa všetkým vašim fotografiám a dodajú pekný farebný nádych, ktorý rozžiari váš interiér. Ideálne do obývačky alebo ako dekorácia do spálne.

Kašírovaný fotoplagát v ráme - Home - 5 farieb

Zarámujte svoj plagát laminovaným rámom so zaoblenými hranami pre jemný, prirodzený a autentický vzhľad. Z čiernej, modrej, zelenej, borovicovej alebo červenej farby si vyberte tú, ktorá sa bude hodiť k vášmu fotoplagátu, ale aj k dekorácii interiéru.

Kašírovaný fotoplagát v ráme - Style - k dispozícii 8 farieb

Máte k dispozícii široký výber farieb, pomocou ktorých môžete zarámovať svoj fotoplagát a urobiť z neho hviezdu vášho interiéru! Vyberte si z 8 elegantných farieb pre štýlový dekor. Dokonale sa prispôsobia všetkým témam vašich fotografií a ponúkajú vynikajúce podanie na bielej aj na farebnej stene.

Kovové rámy - dostupné v 4 farbách

Naše kovové rámy vylepšia vašu fotografiu jemnosťou a eleganciou. Vďaka našim 4 dostupným farbám čierneho prevedenia, strieborného prevedenia, zlatého prevedenia alebo dokonca medeného prevedenia zvýrazníte svoje obľúbené fotografie a vzácne spomienky a vnesiete do svojho interiéru skutočný nádych estetiky!

Plastový rám - 2 farby

Jednoduchý a klasický plastový rám v čiernej alebo bielej farbe je nadčasová fotodekorácia, ktorá si nájde svoje miesto na stenách obývačky, jedálne, spálne aj detskej izby.

Závesný systém

Zaručene bezpečné uchytenie
Drevený rám

Pri našich drevených rámoch používame kovový závesný systém, ktorý je bezpečne pripevnený k dvom zadným rohom vašeho produktu pomocou troch šróbov.

Kovový rám

Pre naše fotoobrazy ponúkame kvalitný a bezpečný držiak na stenu. Váš rám je optimálne stabilizovaný kovovými klinmi.

Rám na kašírovaný plagát

Pre naše kašírované fotografie v drevenom ráme používame integrovaný nástenný držiak. Otvor je umiestnený priamo v ráme.

Plastový rám

Ponúkame dva zadné závesy pre naše plastové rámy. Závesný systém na zadnej strane uľahčuje pripevnenie.

Náš komplexný sortiment rámov

Výroba drevených rámov

Každý drevený rám, ktorý nájdete v našej ponuke, pochádza z českej výroby. Naša dodávateľská spoločnosť sídli v Českém Krumlově a výraba svoje rámy z certifikovaného dreva z okolných lesov.

S rámom z českých lesov sa môžete stretnúť u produktov foto na plátno, kašírované foto v ráme alebo u rámovania s passpartou.

Naše CEWE fotoobrazy

FAQ

Okrem toho, že vám CEWE ponúka široký výber fotografických výtlačkov, ako aj fotodarčeky a personalizované predmety, ponúka vám na výber aj množstvo fotorámikov. Skutočné nástenné dekorácie vám umožnia zvýrazniť vaše najkrajšie spomienky. Aby ste si mohli vybrať fotorámik, ktorý sa čo najjednoduchšie prispôsobí vášmu interiéru, ponúkame rôzne formáty, ako aj rôzne materiály.

 • Drevené fotorámiky: dodávajú sa s kovovým upevňovacím systémom inštalovaným na zadnej strane rámu pomocou troch skrutiek v dvoch rohoch.
 • Kovové fotorámiky: sú vybavené kvalitnými nástennými úchytmi a stabilizované kovovými klinmi.
 • Rám na kašírovaný plagát: majú drevený rám s integrovaným upevňovacím systémom.
 • Plastové fotorámiky: sú dostupné v bielej alebo čiernej farbe.

Niektoré typy produktov, ako sú plagáty s laminovaným rámom, vám umožňujú vybrať si farbu rámu (modrá, bronzová, zlatá, strieborná, žltá atď.). Samozrejme, naše personalizované rámy sú dostupné v mnohých veľkostiach.

Môžete si vytvoriť zarámovaný fotoobraz do veľkosti 50x70 cm alebo foto na plátno so štrbinovým rámom do veľkosti 60 x 80 cm.

Výber rámu bude závisieť od vašich osobných preferencií a štýlu miestnosti, v ktorej bude umiestnený. Naše drevené rámy sú vhodnejšie do prírodných alebo neutrálnych interiérov, avšak pre elegantný moderný vzhľad odporúčame niektorý z našich kovových rámov.

Pretože vieme, že každému sa páči niečo iné, ponúkame vám široký sortiment fotorámikov z rôznych materiálov: drevený rám, kovový rám, plastový rám a laminovaný drevený rám bez skla…. So širokej škály farieb si určite vyberie každý.

Aby ste si mohli objednať svoj vlastný fotorámik, vyberte si z našej ponuky typ rámu, ktorý vás zaujíma. Potom sa môžete rozhodnúť pre formát, veľkosť a typ rámu podľa vašich predstáv. Pri niektorých dekoráciách na stenu si môžete zvoliť aj orientáciu (na šírku, na výšku). Odporúčame, aby ste si stiahli softvér CEWE fotosvet na vytvorenie vášho rámu. Nájdete tu veľký výber modelov a budete mať prístup k svojmu projektu tvorby offline. Môžete využiť aj mobilnú aplikáciu CEWE ako aj našu webovú stránku (vaše projekty tam máte uložené 6 mesiacov).

Všetky zarámované výtlačky fotografií sa dodávajú s montážnym systémom, čo znamená, že ich možno jednoducho zavesiť v priebehu niekoľkých minút.

Rámy a závesné systémy pre CEWE fotoprodukty

Rozmanité rámy pre každého

Predstavujeme vám prirodzený doplnok pre akýkoľvek nový fotoobraz. V CEWE ponúkame rozmanité typy jednotlivých drevených rámov, ktoré dodajú výnimočný dizajn každému vášmu plagátu. Komplexný sortiment rámov ponúka nevídané možnosti. V CEWE vám radi pomôžeme pri výbere toho správneho rámu alebo závesného systému. V súčasnosti si môžete vybrať:

 • Plastové rámy
 • Rámy na kašírované fotoplagáty
 • Štrbinové rámy

Pri výrobe jednotlivých rámov využívame obnoviteľné zdroje a každý takýto výrobok je klimaticky neutrálny. Dbáme na kvalitu nášho životného prostredia, aj preto kúpa rámu od CEWE pomôže nielen zlepšit vzhľad vášho plagátu alebo iného fotoobrazu ale taktiež aj pomôžete prírode.

Drevené rámy z certifikovaných zdrojov

Výroba rámov má v CEWE dlhoročnú tradíciu, nakoľko ich používame pri množstve našich fotoproduktov. Spolupracujeme s preverenou dodávateľskou spoločnosťou, ktorá dbá na mimoriadnu kvalitu materiálov, a taktiež aj na presné procesy počas výroby rámov. Každý drevený rám z našej ponuky pochádza od lokálneho výrobcu, ktorý sídli v Českém Krumlově. Rámy z českých lesov používame pri množstve prémiových fotoproduktov. Okrem drevených rámov od lokálneho výrobcu je možné váš nový fotoobraz alebo plagát vybaviť kvalitným a pritom jednoduchým závesným systémom. Vyberte si z:

 • Závesný systém pre drevený rám
 • Závesný systém pre plastový rám
 • Závesný systém pre kovový rám
 • Rámovanie pre kašírovaný fotoplagát

Jednotlivé vzorky rámov aj na predajniach

V CEWE dbáme na prvotriednu kvalitu všetkých našich fotoproduktov. Vyrábame ich vždy z dôrazom na finálny dizajn a prevedenie. Rovnako ako pri CEWE FOTOKNIHÁCH, aj v prípade rámov sú použité prvotriedne materiály. V prípade, že ste si nie istý, aký rám alebo závesný systém si vytvoriť, môžete navštíviť aj naše predajne CEWE Fotolab. Tešia sa na vás naši odborne zaškolení kolegovia, ktorí vám so všetkým radi pomôžu, poradia a v prípade potreby aj nasmerujú, aby bol výsledný produkt podľa vašich predstáv.