Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Plánovacie kalendáre

Od rodinných plánov až po plánovanie v organizácií: Objavte naše CEWE kalendáre.

Vybrať produkt

Nástenné plánovacie kalendáre

Vaše termíny nikdy neprehliadnete

Stolové plánovacie kalendáre

Pre ešte viac miesta pre vaše zápisky a termíny

Plánovacie kalendáre na cesty

Praktický spoločník vo formáte A5

Plánovacie CEWE kalendáre

Od matného po lesklý: vyberte si zo štyroch druhov papiera
Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Sýte farby a hodvábne matný vzhľad

Na kvalitný papier vo vyhotovení digitálna tlač matná s gramážou 250 g/m² a hodvábne matným povrchom môžete bez problémov písať.

Digitálna tlač vysoký lesk kalendár Digitálna tlač vysoký lesk kalendár Digitálna tlač s lesklým povrchom Žiarivé farby, vynikajúci lesk

Vďaka digitálnej tlači s lesklým povrchom a gramážou 250 g/m² budú farby vašich fotografií doslova žiariť, zatiaľ čo sa kvalitné UV lakovanie postará o ich ochranu.

Digitálna tlač premium mate Cewe kalendár Digitálna tlač premium matná Cewe kalendár Digitálna tlač PREMIUM matná Jemné farby, elegantný vzhľad

V prevedení digitálna tlač PREMIUM budú vaše snímky priťahovať pohľady vďaka jemným farbám, kontrastom a jemne zdrsnenému prirodzenému papieru s gramážou 260 g/m².

Fotopapier Cewe kalendár Fotopapier Cewe kalendár Fotopapier Pestré farby, oslňujúca žiarivosť

Fotopapier s gramážou 230 g/m², vyrobený na báze halogenidu striebra zaručuje vysokú úroveň detailov a výnimočne hlbokú ostrosť.

Tipy a nápady pri navrhovaní kalendárov

Ako si vytvoriť svoj vlastný individuálny kalendár

Objednajte si svoj plánovací kalendár

Prostredníctvom programu, aplikácie alebo pohodlne online
Odporúčame

Softvér CEWE Fotosvet

  • jednoduchá inštalácia
  • množstvo funkcií pre dizajn a editáciu
  • ukladajte si fotoprojekty na vašom PC

Aplikácia CEWE Fotosvet

  • rýchle a intuitívne ovládanie
  • fotografie môžete používať priamo z tabletu alebo smartfónu
  • navrhujte a objednávajte fotoprodukty kedykoľvek a kdekoľvek

Online tvorba projektov

  • pestrý výber produktov a možnosti kreatívneho dizajnu
  • nie je potrebná inštalácia
  • projekt ostáva dostupný po dobu 6 mesiacov

Plánovacie kalendáre pre ambicióznych ľudí

Veľké plány spolu s CEWE

Veríme, že veľké plány si zaslúžia poriadny priestor. Naše CEWE plánovacie kalendáre v rozličných formátoch poskytnú dostatok priestoru nielen pre ambiciózne plány ale aj pre nádherné zábery. Vylepšite plánovacie kalendáre vlastnými fotografiami a kalendáriom presne podľa vašich potrieb. Veľký priestor pre poznámky je samozrejmosťou. Pevná špirálová väzba a zadná doska dodajú plánovacím kalendárom potrebnú odolnosť. Rovnako, ako aj pri ďalších našich fotoproduktoch, aj pri plánovacích kalendároch kladieme dôraz na kvalitu a spracovanie. V prípade, že by ste radi k plánovaciemu kalendáru pridali aj ďalší, neváhajte si pozrieť celú našu ponuku kalendárov na aktuálny rok. Pri každom z nich si môžete zvoliť ľubovoľný začiatočný mesiac. Stačí si iba ujasniť, na čo konkrétne budete daný fotokalendár používať a podľa toho zvoliť odpovedajúci typ CEWE fotokalendára.

Rôzne druhy plánovacích kalendárov

Plánovať môžete ako spoza pracovného stola, tak aj v stoji. V závislosti od zvoleného typu, nájdete v CEWE nasledujúce plánovacie kalendáre:

Možnosti plánovať sú s nami neobmedzené

Plánujte s CEWE v predstihu aj pomocou našich plánovacích kalendárov. Všetky dôležité dátumy, schodzky alebo poznámky. Prípadne si môžete do plánovacie kalendára zaznačiť čas, kedy chcete vytvoriť vašu novú CEWE FOTOKNIHU. Možnosti sú naozaj nekonečné. Vaše fotografie v plánovacom kalendári vám určite dopomôžu k splneniu snov, ktoré ste si na začiatku roka stanovili. Takmer väčšinu našich plánovacích kalendárov si môžete jednoducho vytvoriť pomocou niektoré zo spôsobov objednania. Alebo ak chcete vidieť plánovací kalendár naživo, radi vás privítame na na našej predajni CEWE Fotolab po celom Slovensku.