Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Plánovacie kalendáre

Od rodinných plánov až po plánovanie v organizácií: Objavte naše CEWE kalendáre.

Vybrať produkt

Plánovacie kalendáre

Od rodinných plánov až po plánovanie v organizácií: Objavte naše CEWE kalendáre.

Vybrať produkt

Nástenné plánovacie kalendáre

Vaše termíny nikdy neprehliadnete

Stolové plánovacie kalendáre

Pre ešte viac miesta pre vaše zápisky a termíny

Plánovacie kalendáre na cesty

Praktický spoločník vo formáte A5

Plánovacie CEWE kalendáre

Od matného po lesklý: vyberte si zo štyroch druhov papiera
Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Sýte farby a hodvábne matný vzhľad

Na kvalitný papier vo vyhotovení digitálna tlač matná s gramážou 250 g/m² a hodvábne matným povrchom môžete bez problémov písať.

Digitálna tlač vysoký lesk kalendár Digitálna tlač vysoký lesk kalendár Digitálna tlač s lesklým povrchom Žiarivé farby, vynikajúci lesk

Vďaka digitálnej tlači s lesklým povrchom a gramážou 250 g/m² budú farby vašich fotografií doslova žiariť, zatiaľ čo sa kvalitné UV lakovanie postará o ich ochranu.

Digitálna tlač premium mate Cewe kalendár Digitálna tlač premium matná Cewe kalendár Digitálna tlač PREMIUM matná Jemné farby, elegantný vzhľad

V prevedení digitálna tlač PREMIUM budú vaše snímky priťahovať pohľady vďaka jemným farbám, kontrastom a jemne zdrsnenému prirodzenému papieru s gramážou 260 g/m².

Fotopapier Cewe kalendár Fotopapier Cewe kalendár Fotopapier Pestré farby, oslňujúca žiarivosť

Fotopapier s gramážou 230 g/m², vyrobený na báze halogenidu striebra zaručuje vysokú úroveň detailov a výnimočne hlbokú ostrosť.

Tipy a nápady pri navrhovaní kalendárov

Ako si vytvoriť svoj vlastný individuálny kalendár

Objednajte si svoj plánovací kalendár

Prostredníctvom programu, aplikácie alebo pohodlne online
Odporúčame

Softvér CEWE Fotosvet

  • jednoduchá inštalácia
  • množstvo funkcií pre dizajn a editáciu
  • ukladajte si fotoprojekty na vašom PC

Aplikácia CEWE Fotosvet

  • rýchle a intuitívne ovládanie
  • fotografie môžete používať priamo z tabletu alebo smartfónu
  • navrhujte a objednávajte fotoprodukty kedykoľvek a kdekoľvek

Online tvorba projektov

  • pestrý výber produktov a možnosti kreatívneho dizajnu
  • nie je potrebná inštalácia
  • projekt ostáva dostupný po dobu 6 mesiacov

Plánovacie kalendáre ako vhodný darček k Vianociam

Veríme, že veľké plány si zaslúžia poriadny priestor, nielen pod vianočným stromčekom ale vlastne po celý rok. Naše CEWE plánovacie kalendáre v rozličných formátoch poskytnú dostatok priestoru nielen pre ambiciózne plány ale aj pre nádherné zábery. Uvidíte, že sa výborne hodia do každého vianočného prekvapenia.

Vylepšite plánovacie kalendáre vlastnými fotografiami a kalendáriom presne podľa vašich potrieb. Veľký priestor pre poznámky je samozrejmosťou, pričom ho môžete doplniť vkusným zimným motívom. Pevná špirálová väzba a zadná doska dodajú plánovacím kalendárom potrebnú odolnosť. Tak na čo ešte čakáte, plánujte vo veľkom už dnes.

Urobte radosť aj v zime

Plánujte štýlovo a prehľadne spolu s CEWE. S novým plánovacím kalendárom s Vašími fotografiami bude vstup do nového roka jednoduchší. Či už budete príchod ďalšieho roku oslavovať na chate v zasnežených horách alebo doma v kruhu rodiny, nezabudnite, že vždy dobré mať svoju víziu.

Dizajn plánovacích kalendárov je možné plne prispôsobiť vašim potrebám. Stačí nahrať svoje fotografie, pridať potrebný dizajn a dizajnové prvky a o vytlačenie a doručenie plánovacieho kalendára sa postará CEWE. Zimné motívy, motívy osláv príchodu Nového roka alebo posledná lyžovačka.

To všetko a oveľa viac viete mať vo svojom novom plánovacom kalendári. Prípadne vytvorte plánovací kalendár pre svojich najbližších a podarujte ho ako osobný darček pod vianočný stromček.