CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac
Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Fotografie fotografie Fotografie fotografie Fotografie fotografie

Vyvolanie fotografií štandard

Fotografie vám vyvolávame v mnohých formátoch a na kvalitnom fotopapieri. Vychutnajte si svoje zážitky v špičkovom kontraste.

V prípade 100 a viac fotografií odporúčame objednávku prostredníctvom nášho bezplatného softvéru alebo aplikácie

  • Výnimočná kvalita fotografií
  • Dodatočné možnosti úpravy dizajnu
  • Značkový fotopapier
  • Pri objednávke nad 100 ks fotobox na uchovanie fotografií pre šírku 9 a 10 ZDARMA

Podrobnejšie informácie o množstevných zľavách fotografií nájdete tu

od 0,09 € *

od 350 kusov

Navrhnite a objednajte teraz:

Objednať

Dodanie na predajňu alebo kuriérom

Obejdnať u partnera

** Pohodlné doručenie k vám domov ** alebo vám objednávku zašleme na predajňu alebo zberňu

Detaily produktu

Formát

Pôvodný formát: od štvorcového až po 16:9

Klasické formáty: od 9 x 13 cm do 13 x 18 cm

Papier

Štandard: lesklý

Fotografický papier od spoločnosti FUJIFILM

Dispozícia

Vyberte biele alebo farebné orámovanie.

Prehľad všetkých formátov

Vyberte si jeden z piatich formátov!
Fotografie formát šírka 10

Formát so šírkou 10

Vaša fotografia vo formáte so šírkou 10 je podľa pomeru strán dostupná v nasledujúcich veľkostiach: - Originálny formát: Podľa veľkosti fotografie, krátka strana cca 10 cm. - Klasický formát: 10 x 15 cm.

Fotografie fotografie formát šírka 11

Formát so šírkou 11

Vaša fotografia vo formáte so šírkou 11 je podľa pomeru strán dostupná v nasledujúcich veľkostiach: - Originálny formát: Podľa veľkosti fotografie, krátka strana cca 11 cm - Klasický formát: 11 x 17 cm

Fotografie fotografie formát šírka 13

Formát so šírkou 13

Vaša fotografia vo formáte so šírkou 13 je podľa pomeru strán dostupná v nasledujúcich veľkostiach: - Originálny formát: Podľa veľkosti fotografie, krátka strana cca 13 cm - Klasický formát: 13 x 18 cm

Fotografie fotografie formát šírka 9

Formát so šírkou 9

Vaša fotografia vo formáte so šírkou 9 je podľa pomeru strán dostupná v nasledujúcich veľkostiach: - Originálny formát: Podľa veľkosti fotografie, krátka strana cca 9 cm - Klasický formát: 9 x 13 cm

Všetko o našich typoch papiera

Vyberte si jedno z dvoch kvalitných prevedení!
Štandardný papier Štandardný fotopapier Fotopapier lesklý

Výrazné zábery, ktoré sa vám dostanú pod kožu.

Objednať online
Papier PREMIUM Papier PREMIUM Fotopapier matný

Vysoko detailná kresba s moderným vzhľadom

Objednať online

Vaše fotografie v želanej veľkosti

Vyberte si buď originálny formát alebo formát s klasickým pomerom strán!
Originálny formát Originálny formát Originálny formát

V prípade tohto variantu sa fotografia vytlačí v pôvodnom formáte a následne sa oreže. Uchovajú sa tak všetky informácie fotografie. Fotografie môžu mať rôzne dĺžky.

Klasický formát Klasický formát Klasický formát

Pre fotorámiky je ideálny klasický pomer 2:3. Pokiaľ má vaša fotografia iný pomer strán, prispôsobí sa. Označená oblasť bude indikovať výrez.

Najlepšie výsledky

Prenechajte optimalizáciu svojich fotografií na nás!
Optimalizácia obrázka

Automatická optimalizácia obrázka

S týmto nastavením sa všetky obrázky analyzujú a podľa potreby upravia, aby sa dosiahol čo najlepší výsledok. Zlepšuje sa kontrast a sýtosť farieb. Akékoľvek nesprávna expozícia sa automaticky zníži. Osvetlenie tieňov poskytuje výrazne viac detailov v tmavých oblastiach obrázka. Každá fotografia tak dostáva špecifickú korekciu, ktorá je prispôsobená príslušnému obsahu uvedenom na obrázku. Originálny obsah sa na fotografii optimalizáciou nezmení.

Online vyvolanie fotiek nebolo nikdy jednoduchšie

Nenechávajte si svoje obľúbené zimné alebo celoročné momenty iba na pevnom disku, v pamäti fotoaparátu alebo mobilu. Vyvolajte svoje fotografie ešte dnes v CEWE. Predveďte vašim blízkym, kamarátom a známym, čo všetko ste prežili. Či už v aktuálnom roku alebo behom svojich potuliek zasneženým svetom, vyvolané fotografie vyvolajú oveľa viac emócií, ako keď ich len ukážete z mobilného telefónu. Fotografie objednáte pohodlne online a rovnako rýchlo vám ich doručíme až k vám domov.

Fotografie na kvalitnom papieri ako vianočný dar

Všetky fotografie vyvoláme a vytlačíme na kvalitný fotopapier. Okamihy radosti počas narodeninovej oslavy, prvé jedinečné momentky s čerstvo narodeným dieťatkom alebo historicky prvý štedrý deň v novom byte alebo dome. Aj takéto spomienky môžu byť neustále živé vo vašom fotoboxe alebo fotoalbume. Stačí ich vyvolať v CEWE.

Zároveň sme si pre vás pripravili funkciu automatickej optimalizácie obrazu, ktorá kvalitu vašich fotografii posunie na úplne novú úroveň. Na výber máte celkovo z 2 typov fotopapierov, ktoré vdýchnu život takto vyvolaným fotkám. Zároveň takýto darček pod vianočným stromčekom poteší všetkých milovníkov fotografie. Vyvolajte si fotky ešte dnes a presvedčte sa na vlastné oči.

Len kvalitný fotopapier pre najlepší darček

  • Fotopapier Štandard - kvalitný fotopapier pre tlač a vyvolanie jedinečných fotografií, ktoré vynikajú svojou farebnosťou a výborným kontrastom. Vyvolané fotografie na štandardnom fotopapieri si nájdu svoje miesto v každom rodinnom albume, denníku alebo pokojne aj v kronike.
  • Fotopapier Prémium - absolútna kvalita vyvolaných fotografii bez kompromisov. Farebne stále fotografie, špičkový fotopapier a možnosť foto index úplne zadarmo. Doprajte svojim momentom prvotriedny podkladový papier. Vyvolajte také fotografie, ktoré si budete s radosťou znovu a znovu prehliadať.

Aby vyvolané fotky dýchali životom

Nech už sa rozhodnete pre akýkoľvek typ fotopapiera, v CEWE sa vždy postaráme o to, aby výsledné fotografie dýchali životom a vaše nezabudnuteľné, napr. zimné a vianočné okamihy sa k vám mohli vracať opäť. Prezerajte si ich v pohodlí domova, na horách v chate s priateľmi alebo na rodinnej oslave. Čaro vyvolaných fotografii sa naplno prejavý vždy, keď ich budete fyzicky držať v ruke. Taktiež môžete s nimi ďalej pracovať, či už pri vytváraní rodinných fotoalbumov alebo krásnych dizajnových dekorácii do vášho bytu, domu alebo aj chaty.

Pozrite si aj naše inšpiračné stránky, na ktorých nájdete množstvo tipov a nápadov, ako vyvolané fotky použiť a vykúzliť z nich majstrovské dielo. Vždy, keď sa k vašim fotografiám vrátite, pocítite emócie, ktoré ste zažili znova a znova.

Využite všetky možnosti softvéru CEWE fotosvet naozaj naplno. Fotografie môžete pred vyvolaním dodatočne upraviť, meniť ich celkové farebné vyznanie ale taktiež aj prispôsobiť ich formát. V ponuke CEWE nájdete veľa rozličných formátov, či už klasické formáty, fotosety, fotosety XL, minifotky, fotky pod akrylátom, fotonálepky alebo magnetky. Následne si už iba zvolíte niektorú z možností doručenia.

Vyvolané fotografie môžete doplniť aj rozličnými efektmi alebo dizajnovými prvkami. je len plne vo vašej moci, ako budú po vyvolaní vyzerať. V prípade potreby vám radi pomôžeme nielen pri vyvolávaní fotografii ale aj s ich úpravou alebo editovaním. Taktiež môžete využiť našu pomoc aj pri výbere vhodného podkladového fotopapiera. Vyvolané fotky je možné vyzdvihnúť aj na niektorej z našich 10 predajní CEWE Fotolab.