Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Adventné kalendáre s fotkou

Adventné kalendáre s fotkou môžete objednať opäť od októbra 2024. Presný začiatok predaja zistíte po prihlásení sa k odberu nášho newslettra.

Prihlásiť sa na odber newslettera

Foto adventný kalendár opäť k dispozícii od septembra 2024

Nezmeškajte ďalšie zaujímavé novinky

Presný začiatok predaja sa dozviete včas, ak sa prihlásite na odber nášho newslettera. Vďaka tomu budete mať prehľad o novinkách týkajúcich sa adventných kalendárov a získate mnoho ďalších nápadov na fotoprodukty.

Odhlásiť sa môžete kedykoľvek prostredníctvom odkazu v newsletteri.

Už len 1 kliknutie

Kliknite na potvrdzovací odkaz v e-maily a aktivujte si bezplatný odber newslettera.

Skontrolujte si e-mailovú adresu a kliknite na odkaz.

Je nám ľúto...

bohužiaľ sa nám nepodarilo vás zaregistrovať.

Skúste to, prosím, znova alebo neskôr.

Najobľúbenejšie adventné kalendáre

24 dní plných prekvapení

Aký adventný kalendár by ste chceli darovať?

s produktami kinder®
s pralinkami Ferrero
s Tony's Chocolonely
s potlačenými okienkami
s vlastnou náplňou

Adventný kalendár s čokoládou kinder®

Prémiový adventný kalendár s pralinkami Ferrero

Fairtrade výroba a certifikát FSC®

Čokoládový adventný kalendár Tony's Chocolonely XXL

Prekvapte svojich blízkych 27 mini čokoládkami od Tony´s s vašou obľúbenou fotografiou. Limitovaná edícia: Vytvorte si jeden z 5 000 kalendárov.

Adventný kalendár bez čokolády

24 dní plných radosti

Adventný kalendár s dizajnom

Navrhnite si vlastný adventný kalendár na rok 2023

Objavte všestranné nápady - aj pre následné udržateľné použitie

Objavte udržateľnosť adventných kalendárov od CEWE

Ako by ste si chceli objednať adventný kalendár?

Získajte viac informácií o našich kvalitných materiáloch a modernej tlačovej technike!

Aplikácia CEWE Fotosvet

  • rýchle a intuitívne ovládanie
  • fotografie môžete používať priamo z tabletu alebo smartfónu
  • navrhujte a objednávajte fotoprodukty kedykoľvek a kdekoľvek
Odporúčame

CEWE Online editor

  • pestrý výber produktov a možnosti kreatívneho dizajnu
  • nie je potrebná inštalácia
  • projekt ostáva dostupný po dobu 6 mesiacov

Softvér CEWE Fotosvet

  • rýchla a jednoduchá inštalácia
  • najväčší výber dizajnových možností
  • prístup k fotografiám z platforiem CEWE MYPHOTOS, Facebook a iné.
  • jednoduché ovládanie

Individuálne adventné kalendáre s fotografiou

Spríjemnite si čas pred Vianocami svojimi fotografiami

Obzvlášť individuálne: adventný kalendár s vašimi fotografiami

Adventné kalendáre patria k predvianočnému obdobiu rovnako ako varené víno a sušienky. Často sú naplnené čokoládou, niekedy aj malými darčekmi alebo obrázkami. Ak chcete tento rok obdarovať svoje deti, priateľov alebo partnera obzvlášť osobným darčekom, môžete si v CEWE navrhnúť vlastný adventný kalendár. Vybrať si môžete medzi kalendármi s výrobkami Ferrero, vlastnou fotografiou za každým okienkom a dokonca aj kalendárom, ktorý si môžete vyplniť sami. Na obálke je vždy vami vybraný a navrhnutý motív. Vy rozhodnete, ako bude kalendár vyzerať.

Navrhovanie adventných kalendárov s CEWE: takto to funguje

Prvým krokom je výber titulnej fotografie. Vhodným motívom sú vždy obrázky z minulých vianočných večierkov alebo zimných dovoleniek. Po nájdení pekného obrázka môžete v niekoľkých krokoch navrhnúť adventný kalendár: Vyberte model adventného kalendára - Vyberte formát na šírku alebo na výšku - Vložte obrázok na obálku a prípadne doplňte dizajn textom a klipartom - Vložte ďalšie obrázky, ak je vybraný model fotografický adventný kalendár s obrázkami za každým okienkom - Skontrolujte dizajn kalendára v náhľade produktu a odošlite objednávku.

Rozlíšenie použitých obrázkov sa kontroluje automaticky; systém vás bude informovať, ak kvalita nie je dostatočná na tlač. Obrázok potom môžete počas procesu návrhu vymeniť za iný.

Vždy správny adventný kalendár

Aby sa zabezpečilo nielen to, že motív a náplň budú správne, ale aj to, že sa domáci adventný kalendár zmestí na miesto, ktoré je preň v domácnosti určené, väčšina modelov je k dispozícii v rôznych veľkostiach, ako aj vo formáte na šírku a na výšku. V závislosti od toho, čím je kalendár naplnený, môže mať hrúbku až 3,5 cm. Výška a šírka jednotlivých modelov sa pohybuje od 30 x 21 cm do 63 x 46 cm alebo 36 x 48 cm.

Vlastný adventný kalendár s fotografiou

Sladké spojenie predvianočného času a vašich fotiek

Predvianočné obdobie je obdobím vereného vínka, sladkostí a samozrejme obľúbených adventných kalendárov. Často sa v nich skrývajú obľúbené sladkosti, menšie darčeky drobných rozmerov alebo vlastnoručne priložené obrázky. My v CEWE sme sa ale rozhodli ponúknuť vám netradičný adventný kalendár s vlastnou fotografiou. Môžete si ho jednoducho vytvoriť pre svoje deti, rodinu, blízkych alebo kamarátov. Pre každý takýto kalendár je možné zvoliť ľubovoľnú titulnú fotografiu, ktorá z neho urobí osobitejší darček predvianočného obdobia. Jeho vnútro je taktiež plne vo vašej moci. Môžete si vybrať z niekoľkých formátov adventných kalendárov. Určite každý z nich urobí radosť.

Ako si navrhnúť vlastný adventný kalendár?

Začnite výberom vhodnej titulnej fotografie, ktorá dodá celkový nádych a vyznenie novému adventnému kalendáru. Odporúčame zvoliť motívy s tématikou minulých Vianoc alebo obľúbený zimný záber. Keď nájdete vhodný motív, pričom môžete pre každý adventný kalendár použiť iný, prejdite na výber typu adventného kalendára, zvoľte formát na výšku alebo na šírku, vložte titulnú fotografiu, prípadne pridajte ďalšie dizajnové prvky ako kliparty alebo text.

V prípade, že ste si zvolili adventný kalendár s vlastnými fotografiami, vyberte jednotlivé fotografie, ktoré vložíme do vnútra kalendára. Následne si už iba skontrolujete výsledný produkt v náhľade a odošlete objednávku.

Nemusíte sa vôbec báť o kvalitu fotografií, nakoľko v prípade, že nie sú vyhovujúce, upozorní vás na to náš systém. Vy tak budete vedieť, ktoré fotografie je potrebné vymeniť.

Adventný kalendár je ten správny darček aj na Mikuláša

Nový adventný kalendár môžete vybrať aj s ohľadom na priestor, do ktorého ho chcete po obdržaní umiestniť. U nás v CEWE máte na výber rozličné veľkosti, taktiež aj formát - na výšku alebo na šírku. Vďaka tomu môžete vytvoriť adventný kalendár presne podľa vašich predstáv a požiadaviek. V závislosti od zvoleného typu kalendára a jeho náplne môže mať výsledný adventný kalendár hrúbku do 3,5 cm. Výška a šírka adventných kalendárov od CEWE sa ohybuje v rozmedzí od 30 x 21 cm až do 63 x 46 cm, prípadne 36 x 48 cm.

Rôzne prevedenia adventných kalendárov

V CEWE si môžete vybrať z niekoľkých druhov adventných kalendárov, pričom každý ponesie vami nahranú titulnú fotografiu:

Novinky 2022
- Čokoládový adventný kalendár Tony's Chocolonely XXL
- Foto adventný kalendár s plagátom premium

Prečo vianočný adventný kalendár od CEWE?

Pri výrobe našich adventných kalendárov používame len tie kvalitné materiály a taktiež najkvalitnejšiu čokoládu od kinder® alebo Ferrero Rocher®, Kusschen alebo Raffaelo. Vďaka tomu môžeme garantovať, že každý kto dostane náš adventný kalendár si zamaškrtí.

Zároveň, po zjedení obsahu adventného kalendára, môže poslúžiť adventný kalendár ako fotoobraz.

V CEWE taktiež garantujeme dodanie adventného kalendára s fotkou pred Mikulášom.