CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac
Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Hliníková platňa (priama tlač)
Hliníková platňa (priama tlač)
Hliníková platňa (priama tlač)

Foto na hliníkovej platni - priama tlač

Vychutnajte si vaše fotografie bez odrazu a so štýlovou eleganciou!

Tento 3 mm hrubý materiál pozostáva z dvoch tenkých hliníkových plechov, ktoré sú prilepené po oboch stranách plastového jadra. Vďaka tomu je tento materiál ľahký a stabilný.

  • Mimoriadne elegantné a matné prevedenie bez odrážania
  • Ľahké, stabilné a trvácne dizajnérske kúsky
  • Tip na motív: Architektonické fotografie a čierno-biele snímky
od 19,99 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Vytvoriť

Dodanie na predajňu alebo kuriérom

Vytvoriť u partnera

** Pohodlné doručenie k vám domov ** alebo vám objednávku zašleme na predajňu alebo zberňu

Detaily produktu

Formáty

  • Výber veľkosti presný na milimeter
  • Od 20 x 20 cm do 100 x 150 cm

Materiál

  • Hliníkový materiál s hrúbkou troch milimetrov
  • Prima tlač na hliníkovú platňu
  • Ľahké, formou pevné a stabilné

Fotoobraz vo formáte podľa vašich predstáv

O rozmeroch fotografie rozhodujete vy!

Prehľad všetkých formátov

Vyberte si z našej širokej škály formátov od 20 x 20 cm do 100 x 150 cm!

Prehľad našich úchytiek na stenu

Vďaka nášmu skvelému systému si môžete pripevniť fotografie na stenu pevne a stabilne!

Pôsobivý spôsob prezentácie vašich fotografií

Získajte viac informácií o možnostiach dizajnu hliníkovej platne!

Vaša koláž vo forme hliníkovej platne

Vyberte si z veľkého množstva dizajnov!

Fotoobraz a hliník

Štýlová elegancia pre vašu foto

Prezentujte jedinečné zážitky a životné okamihy štýlovým a elegantným spôsobom - fotografiou na hliníkovej platni. Aj obyčajné dobrodružstvo, rodinný výlet alebo aj krátka prechádzka nepochybne vyniknú na hliníkovej platni. Vaša fotografia bude umiestnená na 3 mm hliníkovú platňu, čím sa dosiahne matné vyznenie fotoobrazu bez neželaných odleskov. Nezabudnite si pozrieť aj celú našu ponuku fotoobrazov od CEWE. Garantujeme, že si určite vyberiete. Všetky fotoprodukty sú vyrábané z dôrazom na kvalitu a udržateľnosť. Pri výrobe používame kvalitné materiály, špičkovú CEWE tlač a väčšina našich produktov je klimaticky neutrálna. Pred objednaním požadovaného fotoproduktu si samozrejme môžete vyskúšať vytvoriť jednotlivé varianty a na základe toho sa rozhodnúť. Odporúčame siahnuť po rôznych architektonických a čierno-bielych fotografiách.

Ľahký a stabilný fotoobraz

Veľkosť vášho nového fotobrazu na hliníkovej doske je možné zvoliť si presne na milimeter. Na výber sú rôzne rozmery, ktoré začínajú od 20 x 20 cm až po 100 x 150 cm. Ako môžete vidieť, váš nový fotoobraz môže mať naozaj ľubovoľne veľké rozmery. Vytlačenie vašej fotografie prebehne kvalitnou priamou tlačou. Fotografia je tlačená priamo na hliníkovú platňu, ktorá je prilepená na kvalitné plastové jadro. Aj vďaka tomu je výsledný fotoobraz naozaj ľahký ale pritom stále pevný a stabilný. Elegantné prevedenie sa hodí do každej modernej domácnosti, prípadne do industriálne zariadenej kancelárie. Prostredníctvom fotoobrazu na hliníkovej platni získate nielen kvalitný fotoobraz ale zároveň aj jedinečný a originálny dizajnový kúsok. Rovnako, ako pri väčšine našich fotoobrazov aj tu je možné zvoliť si viacdielny formát a vyskladať si výsledný fotoobraz z viacerých dielov.

Fotoobrazy aj priamo na predajni V CEWE dbáme na prvotriednu kvalitu všetkých našich fotoproduktov. Vyrábame ich vždy z dôrazom na finálny dizajn a prevedenie. Rovnako ako pri CEWE FOTOKNIHÁCH, aj v prípade fotoobrazov jna hliníkovej platni je použitá kvalitná tlač a prvotriedne materiály. Zároveň sme veľmi radi, že jednotlivé fotoprodukty je možné vytvoriť prostredníctvom niekoľkých spôsobov a možností pre vytvorenie fotoobrazov. Stačí si sadnúť za PC alebo váš mobilný telefón a fotoprodukt bude raz-dva hotový. V prípade, že ste si nie istý, aký fotoobraz si vytvoriť, môžete navštíviť aj naše predajne CEWE Fotolab. Tešia sa na vás naši odborne zaškolení kolegovia, ktorí vám so všetkým radi pomôžu, poradia a v prípade potreby aj nasmerujú, aby bol výsledný fotoprodukt podľa vašich predstáv.