Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Malý zázrak, veľké šťastie

Uchovajte si tie najcennejšie chvíle s novým členom rodiny

CEWE FOTOKNIHA

Jedinečné spomienky pre celú rodinu

Nezabudnuteľné rodinné momenty na fotografiách

Mnoho spomienok uchovaných navždy.

Fotokniha na uchovanie tých najkrajších spomienok.

Darček, ktorý vytvorí hrejivý pocit v srdci každého z nás.

Tehotenské fotenie: S bruškom na fotkách

Deväť mesiacov s rastúcim bruškom, prvé ultrazvukové snímky, očakávanie nového šťastia do vašej rodiny.

Fotografia u vás doma - tvorivá rodinná zábava

Ako na to: Urobte skvelé fotografie svojich rodinných akcií. Máme pre vás štyri tipy na fotografie!

Prvé spoločné chvíle na fotografiách

Fotografka a cestovateľka Danka alias @polar.girl sa nedávno stala čerstvou mamičkou. Prvé týždne strávené s malým Dominikom zvečnila pomocou našich fotoproduktov.

Vytvorte si nástenné obrazy s písmenkami

S fotografiami vyrezanými do tvaru písmen môžete na stenu zavesiť mená aj celé vety – a vystaviť tak svoje obľúbené fotografie.

DIY Špeciálna pamiatka: Vejár z fotografií vyrobený z CEWE fotopásikov

Vytvorte zo spoločných fotografií kreatívnu ozdobu alebo krásny darček, ktorý určite poteší vašich najbližších.

CEWE fotoobrazy: domov plný lásky

Zdieľajte chvíle šťastia

Zachyťte momenty plné malého šťastia

Prvé mesiace nového života sú presne tie, ktoré si chcete uchovať v pamäti čo najdlhšie. A nielen tie. Rovnako tak si ich určite rado pozrie aj vaše dieťatko, či už o pár rokov alebo v podobe obrázkového leporela. Na všetky dôležité momenty vášho uzlíka šťastia sme v CEWE mysleli aj my, a preto ponúkame množstvo skvelých fotoproduktov, ktoré uchovajú tie najkrajšie spomienky.

Momentky plné jedinečných okamihov vo fotoknihe

Výbornou voľbou, ako spomínané momentky navždy zvečniť je siahnuť po niektorej z našich CEWE Fotokníh. Množstvo rozličných formátov a rozmerov ponúka nevídané možnosti, ako spomienky štýlovo a vkusne uchovať. Momenty plné vzájomnej lásky a nehy s vašim bábätkom môžete doplniť dizajnovými prvkami podľa želania. Veľké fotografie celej hrdej rodinky alebo detailné zábery maličkého uzlíka - to všetko môže byť vo vašej novej fotoknihe.

Rozvíjajte motorické schopnosti vášho bábätka spolu s našim inovatívnym produktom CEWE Fotokniha Kids. Kvalitne vyhotovené fotokniha je pre vaše dieťa bezpečná, celkovo 22 strán je dostatočne hrubých a zároveň na okrajoch zaoblených. Dieťa tak môže bez obáv listovať a prezerať si malú fotoknihu spolu s vami. Rozvíja tak svoje jemné zručnosti, zlepšuje si zrak a spoznáva spolu s vami okolitý svet a dianie okolo neho.

V prípade, že nie ste pravidelne v kontakte so starými rodičmi, určite ich potešíte originálnou a osobnou pohľadnicou. Zachytené okamihy s bábätkom určite potešia vašich blízkych a rodinu. Zároveň takáto pohľadica alebo blahoželanie poslúžia ako milá pripomienka spoločných chvíľ o niekoľko rokov. Pohľadnice s vlastnou fotkou vašej malej ratolesti vyčarujú úsmev na tvári nielen starým rodičom ale aj vám pri ich tvorbe.

Plyšové zvieratko s vlastnou fotkou

Výborná voľba ako spojiť príjemné s užitočným. Potešte svoje dieťatko plyšovou hračkou s fotkou a to nie hocijakou ale práve takou, ktorú si sami vyberiete. Áno, čítate správne, v CEWE si môžete vytvoriť vlastnú plyšovú hračku, ktorá bude na tričku niesť vami zvolenú fotografiu. Umiestnite svoju fotku na zvieratko, aby vás malo vaše dieťatko vždy na blízku. Odteraz už môže vaša ratolesť zaspávať s mäkkým plyšáčikom spolu s vašou fotkou.

Nemusíte sa báť, každé plyšové zvieratko s fotkou od CEWE má CE certifikát, je zdravotne nezávadné a je možné ho prať na 30°C v práčke. Menšie nehody, ktoré sa občas stávajú tak nebudú prekážkou. Vytvorte plyšové zvieratko s fotkou a doprajte dieťatku príjemné zaspávanie v spoločnosti mäkkej a jemnej hračky.

Fotoobrazy ako umelecká spomienka

Prvé kroky, prvé usmevy alebo prvé objavovanie sveta. Všetko určite radi zachytíte na svoj mobil alebo fotoaparát. Umiestnite tieto jedinečné momenty aj na niektorý z rozličných fotoobrazov. Umelecké dielo s vašou spoločnou rodinnou fotkou môže zdobiť stenu vašej obývačky alebo akejkoľvek inej miestnosti. Vtipný záber prvého krôčku určite spríjemní každý priestor.

V našej ponuke nájdete rozličné typy a formáty fotoobrazov. Stačí si vybrať rozmer, ktorý sa najlepšie hodí do vašej domácnosti. Následne už iba nahráte požadovanú fotografiu alebo fotografie. Vytvoriť môžete fotoobraz s jednou, ale aj viacerými fotkami. V prípade, že máte zdokumentovaný posledný výlet s vašim bábom, môžete z fotiek vytvoriť fotoobraz vo forme koláže.

Nech už si vyberiete ktorýkoľvek fotoprodukt, želáme vám množstvo nádherných chvíľ s vašou ratolesťou.