Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Ročná CEWE FOTOKNIHA

Zaznamenajte vaše najemotívnejšie momenty z roku 2022 do CEWE FOTOKNIHY.

Každý rok je výnimočný a to, čo počas neho spolu zažijete, stojí za zvečnenie v CEWE FOTOKNIHE. Vyrozprávajte svoj osobný príbeh s našimi knižnými predlohami a štýlmi veľmi pôsobivým a jedinečným spôsobom. Nechajte sa inšpirovať našou zákazníčkou Michaelou, ktorá svoje najobľúbenejšie momenty roka pravidelne zaznamenáva v CEWE FOTOKNIHE.

Šablóny kníh pre jednoduchý a rýchly návrh

Decentná, emotívna alebo farebná - každá šablóna ročenky je jedinečná.

Šablóna "Our Year"

Šablóna "Our Year" ponúka dostatok priestoru pre vaše najkrajšie fotografie a jedinečné príbehy. Moderné a čisté rozvrhnutie dáva fotografiám priestor, ktorý si zaslúžia. V textových poliach máte tiež priestor na zapísanie osobných spomienok, vtipov či zážitkov.

Stiahnite si program do počítača

Šablóna "Moments"

Romantické, čisto plynúce písmo v tejto šablóne úplne upúta pozornosť. So zakriveným tvarom, ktorý sprostredkováva voľnomyšlienkársky a zároveň elegantný pocit, vás ľahko prevedie vašou ďalšou CEWE FOTOKNIHOU.

Stiahnite si program do počítača

Šablona "Best of the Year"

Šablóna „Best of the Year“ vás pozýva na úžasnú cestu uplynulým rokom. S pastelovo sfarbenými sviežimi prvkami môžete svoju CEWE FOTOKNIHU dokonale navrhnúť od prvej až po poslednú stránku.

Stiahnite si program do počítača

Šablóna "Our highlights"

Táto šablóna obsahuje klasické mesačné usporiadanie, v ktorom môžete zvečniť vaše najobľúbenejšie momenty roka. Vďaka modernému a elegantnému dizajnu si vytvoríte naozaj krásnu spomienku.

Stiahnite si program do počítača

CEWE FOTOKNIHA ako ročenka

Myslím, že naše spomienky sú to najdôležitejšie, čo môžeme mať. Ale postupom času sa z našej pamäti trochu vytrácajú. Je skvelé, že pomocou fotoknihy sa k spomienkam môžeme kedykoľvek vracať, a nahliadnuť do nich môžu vďaka tomu aj ostatní.

Michaela Foralová

Softvér CEWE fotosvet pre vaše kreatívne nápady

Jednoduché používanie a rôzne možnosti dizajnu
 • zadarmo na stiahnutie pre Windows, Mac a Linux
 • rýchla a jednoduchá inštalácia do počítača
 • veľký výber možností dizajnu
 • jednoduché a intuitívne ovládanie
 • prístup k fotografiám na Facebooku alebo Instagrame
 • môžete navrhovať fotografické produkty offline a potom si všetko pohodlne objednať online
 • všetky fotografické produkty môžu byť trvalo uložené v počítači

Takto jednoducho si vytvoríte vlastnú CEWE FOTOKNIHU

Prostredníctvom programu, aplikácie alebo pohodlne online

Aplikácia CEWE Fotosvet

 • rýchle a intuitívne ovládanie
 • fotografie môžete používať priamo z tabletu alebo smartfónu
 • navrhujte a objednávajte fotoprodukty kedykoľvek a kdekoľvek
Odporúčame

Softvér CEWE Fotosvet

 • jednoduchá inštalácia
 • množstvo funkcií pre dizajn a editáciu
 • ukladajte si fotoprojekty na vašom PC

CEWE Online editor

 • pestrý výber produktov a možnosti kreatívneho dizajnu
 • nie je potrebná inštalácia
 • projekt ostáva dostupný po dobu 6 mesiacov

Ročná CEWE FOTOKNIHA plná dojemných spomienok

Predchádzajúci rok 2022 nám priniesol množstvo nových okamihov. Pre mnohých sa udialo naozaj veľa, iní naopak s láskou spomínali ešte na ten predchádzajúci rok. Nech už sa vo vašom živote udialo čokoľvek, určite stojí za to si to všetko uchovať. Aj preto sme sa v CEWE rozhodli, že vám ponúkneme našu ročnú CEWE FOTOKNIHU. Vytvorte si svoju novú ročenku pre rok 2022 ešte dnes.

Intenzívne momenty šťastia v ročenke

Či už ide o jednoduché a vydarené momentky s rodinou, o profesionálne zábery krajiny počas letných alebo zimných mesiacov, či o špičkovo zachytené chvíle počas rodinnej oslavy - všetky tieto zábery si zaslúžia špeciálnu prezentáciu. Pamätajte si ich vždy keď otvoríte svoju novú ročnú fotoknihu. V CEWE sme si pre vás pripravili niekoľko motívov, ktoré môžete pri tvorbe CEWE FOTOKNIHY pre rok 2022 využiť.

Spomienky v takto vytvorenej fotoknihe okamžite po obrátení prvej strany ožijú. Vy a vaša rodina sa tak behom pár sekúnd môže opäť vrátiť do úžasných momentov z predchádzajúcich mesiacov. Príjemné letné posedenie pri vode? Alebo vydarená rodinná oslava na chate v horách? Či nádherná zima a krásne prírodné scenérie počas lyžovačky? To všetko a pokojne aj oveľa viac môžete zachytiť na stranách svojej fotoknihy.

Spomienky ako živé

Rovnako ako pri každej CEWE FOTOKNIHE aj v prípade ročnej edície môžete využiť z množstva dizajnových predlôh, klipartov a rôznych animácií. Vyberajte podľa toho, aby celkovo dotvorili vyznenie finálnej fotoknihy. Zvoliť si môžete aj počet strán, podkladový papier a kvalitu výslednej tlače.

Ak ste neboli s vašimi milovanými v kontakte, môžete im v ročenke zhrnúť a ukázať všetky dojemné, príjemné, romantické ale aj úsmevné momenty predchádzajúceho roka. Spomínané chvíle budete vďaka ročnej fotoknihe prežívať znova a znova, a to pokojne aj po ďalšie roky. Vytvorte si milú spomienku na prechádzajúci rok a nájdite tak spoločnú radosť s vašou rodinou a priateľmi pri jej opakovanom prezeraní.