Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Dolaďte svoj domov krásnymi spomienkami

Vaše vlastné motívy budú na stenách vyzerať pôsobivo

Vybrať produkt

Nové dizajnové fotoobrazy, nový priestorový efekt

Chvíľky šťastia v každej izbe

Moderný dizajn stien v obývačke, detskej izbe, kuchyni či v predsieni.

Estetickým stvárnením našich osobných okamihov šťastia zaisťujeme, že sa doma cítime príjemne a v kľude.

Christina Kuhnert, expertka na dizajn a trendy

Najkrajšie interiérové trendy roku 2022

Objavte štýl Japandi, Organic a Happy

Japandi – ďaleký východ sa stretáva so severnou Európou

Trend Japandi kombinuje japonský minimalizmus so škandinávskou útulnosťou: čisté línie, kvalitné materiály a harmonický farebný koncept rôznych béžových tónov a tmavých akcentov - rustikálnu estetiku je možné tiež ľahko preniesť na vaše štyri steny.

Organic – príroda ako vzor

Asymetrické tvary, zemité tóny a textílie z prírodných látok: Naša planéta Zem slúži ako inšpirácia pre organický trend. Dodajte vašej obývačke hrejivú atmosféru pomocou tlmených tónov, ako je okrová, piesková, kávová alebo petrolejová.

Happy – dobrá nálada zaručená

Zodpovedá svojmu názvu: Trend Happy žije z pestrej palety farieb, ktorú si môžete dopriať vo veľkom. Určite sa oplatí byť odvážny v jasných farbách stien, ktoré doladíte tropickými rastlinami, ktoré sú skvelými nositeľmi tohto trendu.

Objavte ďalšie nápadité inšpirácie do vášho príbytku

Vaša stena razom dýcha dizajnom

Fotoobrazy ako dizajnový doplnok

Každý domov by mal byť útulným miestom, kam sa všetci radi vrátime. Aj preto sme si v CEWE pre vás pripravili rôzne dizajnové odporúčania, ako skrášliť steny vo vašej domácnosti. Rovnako, ako môžu byť vaše najkrajšie spomienky umiestnené v našej CEWE FOTOKNIHE, môžete ich rovnako pekne umiestniť aj na niektorí z našich fotoobrazov. Naše CEWE fotoobrazy majú po novom množstvo zaujímavých dizajnových motívov, ktoré vás určite chytia za srdce. Využite ich pri tvorbe novej dekorácie na vašu stenu. Či už chcete zútulniť svoju obývačku, spálňu alebo chodbu, s týmto fotoproduktom neurobíte krok vedľa. Svojím spôsobim tak môžete mať profesionálne umelecké dielo aj u vás doma.

Prémiové fotoprodukty pre váš domov

Vyskladali sme pre vás niekoľko našich prémiových fotoproduktov, a to v podobe rôznych typov fotoobrazov, ktoré vhodne zútulnia vašu domácnosť. Určite každého z nás ako prvé napadne nadčasové foto na plátno s vlastnou fotkou. Alebo môžete siahnuť po tvorivých a moderných hexxas, ktoré môžete neustále rozširovať. K množstvu našich plagátov je možné pridať nádhernú lištu na plagát, ktorá obohatí a celkovo podčiarkne finálne vyznenie plagátu. Zároveň je možné každý z našich fotoobrazov umiestniť do dizajnových rámov.

Inšpirácie do každej miestnosti

Vyššie spomenuté druhy a typy fotoobrazov zútulnia každý priestor vo vašom dome, byte alebo pokojne aj na chalupe. Záleží len od vás, aký typ fotoproduktu zvolíte, aký formát a aké bude jeho finálne využitie. Na nás ostane všetko ostatné - od kvalitných materiálov, cez brilantnú kvalitu tlače až po finálne doručenie k vám. Nezabúdajte, že každý fotoobraz môžete aj podarovať ako darček. Vytvorte si z vašich najkrajších zážitkov nádhernú fotostenu. Alebo si fotoobrazy podľa svojho vkusu umiestnite do pracovne. V prípade, že kupujete a zariadujete nový but alebo dom, môžete už vopred vymyslieť, kam a aký fotoobraz umiestnite - môžete pritom využiť aj perspektívu, ktorú ponúkajú jednotlivé rohy miestností. Veríme, že každý fotoobraz od CEWE prinesie do vašej domácnosti pokoj, harmóniu dizajnu a bývania a predovšetkým osobné zažitky.