CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac
Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Adventný kalendár s fotografiami a pralinkami Ferrero

Vlastný motív v dokonalom spojení s kvalitnými pralinkami renomovanej značky. Chutí proste každému.

  • Okná s vlastnou fotografiou na vnútornej strane
  • Praktický formát A4 na výšku alebo na šírku
  • Plnené 24 pralinkami Ferrero
  • Vnútorná časť 100 % biologicky rozložiteľná
  • Produkt s certifikátom FSC®

Adventné kalendáre budú opäť k dispozícii od septembra 2024. Presný začiatok predaja sa včas dozviete, ak sa prihlásite na odber nášho newslettera. Takto budete vždy dobre informovaní o novinkách adventných kalendárov a získate mnoho ďalších nápadov na fotoprodukty.

Detaily produktu

Formát:

30,5 x 21,0 x 3,5 cm

K dispozícii vo formáte na výšku alebo na šírku

Kvalita papiera:

300 g/m² skladacia lepenka s certifikátom FSC®.

Vnútorná časť vyrobená zo 100 % biologických materiálov

Náplň:

Kalendár je naplnený 24 pralinkami:

lahodná zmes praliniek Ferrero Rocher, Ferrero Küsschen alebo Raffaello.

Obsah praliniek Ferrero

Zloženie:

mliečna čokoláda 31% (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, čistý maslový tuk, lecitíny emulgátora (sója, vanilín), lieskové orechy (26,5%), Polotmavá čokoláda 15% (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátorové lecitíny (sója), vanilín), palmový olej, cukor, bielkovina obohatená srvátkový prášok, nízkotučné kakao, vanilín Môže obsahovať stopy lepku a mandlí.

Zloženie:

sušený kokosový orech (25,5%), rastlinné tuky (palmový, bambucký), cukor, mandľový (8%), sušené odtučnené mlieko, sušená sladká srvátka, pšeničná múka, Tapiokový škrob, emulgačné lecitíny (sója), prírodná aróma, kypridlo, hydrogenuhličitan sodný, vanilkový extrakt, vanilín, soľ

Zloženie:

Mliečna čokoláda 30% (cukor, kakaové maslo, kakaová hmota, sušené odstredené mlieko, koncentrované maslo, emulgačné lecitíny (sója, vanilín), lieskové orechy (28,5%), Cukor, palmový olej, pšeničná múka, sladká srvátka v prášku, nízkotučné kakao, emulgátor lecitíny (sója), kypridlo, hydrogenuhličitan sodný, soľ, vanilín

Chutné spojenie adventného kalendára a Ferrero praliniek

Vychutnajte si so svojou rodinou a blízkymi čakanie na Štedrý deň. Počet dní, ktoré vás delia od najvýznamnejšieho dňa Vianoc vám spríjemní čokoládová chuť praliniek od renomovanej značky Ferrero. Pripravili sme si pre vás lahodnú zmes praliniek ako Ferrero a Raffaello.

Dobroty sa ukrývajú za jednotlivými políčkami adventného kalendára, ktorý je vyrobený z kvalitného papiera s polomatným laminovaním a možnosťou 100% recyklácie. Samozrejme, vaša obľúbená fotografia kraľuje hneď na prednej strane kalendára a pripomína nádherný okamih v celej svojej kráse. Spomínajte, maškrťte a tešte sa na Vianoce s novým adventným kalendárom a pralinkami Ferrero.

24 okienok s vlastnou fotografiou

Adventný kalendár od CEWE je pripravený a vyhotovený z kvalitného papiera, ktorý je doplnený kvalitnou čokoládou. V podstate ide o skladaciu lepenku, ktorá ma certifikát FSC®, takže nezaťažuje životné prostredie. Kúpou takéhoto kalednára tak potešíte nielen svoje deti a rodinu ale aj prírodu. Pozrite si aj ďalšie adventné kalendáre od CEWE.

Skúšajte a testujte, aká orientácia adventného kalendára najlepšie podčiarkne fotografiu, ktorú môžete umiestniť na jeho prednú stranu. Môžete využiť aj fakt, že postupne, ako budete otvárať jednotlivé okienka bude sa meniť aj fotografia, keďže niektoré okienka už budú otvorené. Zároveň sa otávara priestor pre dizajnové motívy a kreatívne nápady. Po zjedení všetkých čokoládok môžete adventný kalendár vystaviť na poličku.

Vnútorná časť kalendára nezaťažuje prírodu

V CEWE nás veľmi teší, keď našimi produktmi prispejeme k obnove a udržateľnosti nášho prírodného bohatstva. Aj preto je vnútorná časť našich adventných kalendárov plne rozložiteľná. Je to preto, pretože je vyrobená zo 100% rozložiteľného materiálu.

Adventný kalendár Ferrero je okrem vlastných fotiek na vnútorných stranách okienok naplnený aj sladkými prekvapeniami. A to nielen jedným typom ale hneď niekoľkými. Potešte svoje mlsné jazýčky a jazýčky svojich detí výbornými a kvalitnými čokoládkami - lahodná zmes praliniek Ferrero Rocher, Ferrero Küsschen alebo Raffaello. Každý deň, až do vytúženého Štedrého dňa môžete otvoriť jedno políčko. Vo vnútri vás čaká fotografia, sladké prekvapenie a vedomie, že ste o ďalší deň bližie k pokojnému vianočnému dňu.