Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Personalizovaný obal na vašu fotoknihu

Perfektne ochránená a elegantne zabalená. Pevný obal za 14,99 € je ideálnym doplnkom k vašej CEWE FOTOKNIHE XL

Víťaz Svetovej ceny TIPA

Dizajnové možnosti nového obalu sú rozmanité

Nadšenie na prvý pohľad

Uložte si CEWE FOTOKNIHU XL do personalizovaného obalu vyrobeného z vysokokvalitného kartónu alebo prekvapte svojich blízkych špeciálnym darčekovým zážitkom. Puzdro vyrobené z kvalitného, matne laminovaného kartónu perfektne sedí bez ohľadu na zvolenú kvalitu papiera a počet strán. Len niekoľkými kliknutiami vytvoríte požadovaný dizajn obalu alebo môžete byť kreatívny s fotografiami, klipartmi a osobným textom na prednej, zadnej aj na bočnej strane obalu. Chrbát vašej knihy zostáva viditeľný cez otvorenú stranu a vaša CEWE FOTOKNIHA sa dá ľahko vybrať – obal ideálne poslúži ako darčekové balenie, alebo do vašej vlastnej knižnice.

Jednoducho pridajte personalizovaný obal do nákupného košíka na konci objednávkového procesu v softvéri CEWE fotosvet len za 14,99 €.

Pokračovať v softvéri

Perfektne sediaci

Navrhnite si dekoratívny obal pre vašu CEWE FOTOKNIHU XL

Štýlový spoločník

Personalizovaný obal z kvalitného kartónu sa perfektne hodí k vašej CEWE FOTOKNIHE XL. Otvor na ľavej strane zaručuje, že chrbát fotoknihy zostane viditeľný a vaša CEWE FOTOKNIHA sa môže pri vyberaní jednoducho vysunúť. Ochranný obal nielenže robí z darčeka pekný zážitok, keď ho darujete, ale aj ochráni vašu fotoknihu po dlhú dobu, keď je uložená na poličke.

Pokračovať v softvéri

Výnimočný doplnok: Personalizovaný obal na CEWE FOTOKNIHU

Najčastejšie sa pýtate