CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac

Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Darčeky ku Dňu matiek vytvorené zo srdca

Povedzte "'Ďakujem, mami" pomocou osobne navrhnutého fotodarčeka.

Osobné tipy na darčeky ku Dňu matiek

Pozornosť pre tú najdôležitejšiu ženu v našom živote

Originálne fotodarčeky navrhnuté s láskou

Dizajnový hrnček pre mamičku

Prekvapte svoju mamičku ku Dňu matiek osobným dizajnovým hrnčekom s fotkou a venujte jej úsmev na každé ráno.

Pošlite pozdrav ku Dňu matiek

Vaše fotoprianie s vlastným dizajnom zašleme priamo vašej mamičke, aj keď s ňou nemôžete byť osobne.

Vytvorte originálny darček pre mamu

Každá mama si zaslúži malé prekvapeniu ku Dňu matiek. Vytvorte spolu s nami originálny a zároveň osobný darček pre vašu maminku. Najkrajšie momenty je možné zdieľať aj na diaľku, a to jednoducho prostredníctvom fotoproduktov od CEWE. Spolu s nami navrhnete štýlový darček, ktorý vašu mamu zahreje pri srdci vždy, keď sa naň pozrie. Oslávte Deň matiek milou pripomienkou, ktorá nikdy nevybledne.

Darčeky pre mamu s nádychom spomienok

Množstvo spomienok, ktoré spolu so svojou mamou zdieľate vytvára medzi vami nezameniteľné puto. Pripomínajte si ho každý deň, nielen počas Dňa matiek. Obdarujte svoju mamu osobným darčekom ku Dňu matiek, v ktorom zhrniete tie najkrajšie momenty, ktoré ste spolu prežili. Odporúčame siahnuť po veci, ktorú vaša mama nepochybne často používa. Vytvorte jej originálny obal na telefón ku Dňu matiek.

V CEWE sme zozbierali niekoľko tipov, ktoré vám pri tvorbe ľubovoľného obalu na mobil nielen pomôžu, ale vás aj môžu inšpirovať. Veríme, že takto vytvorený obal, ktorý je vytvorený s rovnakou láskou, akú vám dáva vaša mama, poteší nejednu mamičku. Pamätné okamihy na výlete, v prírode alebo iba nevšedný záber z obyčajného dňa. To všetko môže hrdo zdobiť nový kryt na mobil vašej mamičky.

Vytvorením osobného krytu ochránite nielen vaše spoločné spomienky ale zároveň aj mamin mobil. A vždy, keď jej budete s radosťou telefonovať alebo kedykoľvek keď siahne po telefóne, spomenie si vďaka fotografii na obale na príjemné chvíle.

Pozdrav ku Dňu matiek

V prípade, že nemôžete byť počas Dňa matiek s tou svojou maminou, pošlite jej milý pozdrav ku Dňu matiek. Pozdrav, podobne ako ktorýkoľvek iný fotoprodukt od CEWE, jednoducho a rýchlo vytvoríte a priamo po vytvorení môžete odoslať svojej mame. My v CEWE sa postaráme, aby bol pozdrav kvalitne spracovaný a odoslaný priamo na adresu.

Pozdrav ku Dňu matiek je možné vyhotoviť v niekoľkých formátoch, s množstvom dizajnových prvkov a samozrejme, s vašou fotografiou. Či na fotografii budete iba vy, celá rodina alebo aj momentky s maminou je už na vašom kreatívnom rozhodnutí.

Podarujte originálny darček ku Dňu matiek a ukážte vašej mame, ža nu ňu neustále myslíte. Veríme, že nech zvolíte ktorýkoľvek z našich fotoproduktov, vaša mama bude mať určite obrovskú radosť.