CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Fotokalendár

Fotokalendár vytvorený z lásky k vašim fotografiám.

Vybrať produkt

Nástenný fotokalendár

Vďaka vlastným fotografiám sa váš nástenný kalendár A3 stane majstrovským dielom.

Vybrať produkt

Nástenný kalendár s drevenou lištou

Štýlový doplnok: skombinujte svoj nástenný kalendár A4 alebo štvorcový kalendár s drevenou lištou v dubovom vzhľade.

Vybrať produkt

Fotokalendár

Darujte milované spomienky svojim blízkym od 9,99 EUR. Teraz tiež aj s novými dizajnmi!

Viac informácií
Kalendár s fotografiami Slider

Stolové fotokalendáre

Stolový kalendár v praktickom formáte

Prejsť na produkt

Najobľúbenejšie fotokalendáre našich zákazníkov

Vytvorte si CEWE kalendár online za pár minút podľa nášho CEWE tutoriálu.

Z vašich obľúbených fotografií sa tak stane pomocník na celý rok 2021. Navrhnite si váš kalendár stránku po stránke a uchovajte si v ňom spoločné spomienky a rodinné okamihy.

Prehľad všetkých našich fotokalendárov

Vyberte si svoj CEWE fotokalendár

Vyberte si z našej ponuky CEWE kalendárov

Viac ako 25 rôznych typov kalendárov
4 typy vysoko kvalitného papiera
Voliteľný počiatočný mesiac
Viac ako 100 rôznych dizajnov a kalendárií

Všetko o našich vzácnych papieroch

Vyberte si jeden zo štyroch kvalitných typov papierov!
Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Sýte farby a hodvábne matný vzhľad

Na kvalitný papier vo vyhotovení digitálna tlač matná s gramážou 250 g/m² a hodvábne matným povrchom môžete bez problémov písať.

Digitálna tlač vysoký lesk kalendár Digitálna tlač vysoký lesk kalendár Digitálna tlač s lesklým povrchom Žiarivé farby, vynikajúci lesk

Vďaka digitálnej tlači s lesklým povrchom a gramážou 250 g/m² budú farby vašich fotografií doslova žiariť, zatiaľ čo sa kvalitné UV lakovanie postará o ich ochranu.

Digitálna tlač premium mate Cewe kalendár Digitálna tlač premium matná Cewe kalendár Digitálna tlač PREMIUM matná Jemné farby, elegantný vzhľad

V prevedení digitálna tlač PREMIUM budú vaše snímky priťahovať pohľady vďaka jemným farbám, kontrastom a jemne zdrsnenému prirodzenému papieru s gramážou 260 g/m².

Fotopapier Cewe kalendár Fotopapier Cewe kalendár Fotopapier Pestré farby, oslňujúca žiarivosť

Fotopapier s gramážou 230 g/m², vyrobený na báze halogenidu striebra zaručuje vysokú úroveň detailov a výnimočne hlbokú ostrosť.

Tipy a nápady pri navrhovaní kalendárov

Ako si vytvoriť svoj vlastný individuálny kalendár

Možnosti objednania CEWE kalendárov

Či už cez softvér, prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo pohodlne online: Vyberte si z rôznych možností objednania!

Aplikácia CEWE Fotosvet

  • rýchle a intuitívne ovládanie
  • fotografie môžete používať priamo z tabletu alebo smartfónu
  • navrhujte a objednávajte fotoprodukty kedykoľvek a kdekoľvek
Odporúčame

Softvér CEWE Fotosvet

  • jednoduchá inštalácia
  • množstvo funkcií pre dizajn a editáciu
  • ukladajte si fotoprojekty na vašom PC

CEWE Online editor

  • pestrý výber produktov a možnosti kreatívneho dizajnu
  • nie je potrebná inštalácia
  • projekt ostáva dostupný po dobu 6 mesiacov

Vytvorte si svoj nový CEWE Fotokalendár na rok 2021

Fotokalendár vás sprevádza deň za dňom, mesiac za mesiacom a taktiež počas celého roka. Využitie je naozaj široké, či už ako nástenný fotokalendár, ročný plánovací fotokalendár alebo jednoducho ako príjemný doplnok do kancelárie alebo pracovne v podobe stolového fotokalendára. Jednoduchý ale účinný nástroj, ako dodržať všetky termíny, nezabudnúť na narodeniny rodiny a blízkych alebo si pripomenúť krásne spomienky na šťastné a príjemné dni. S vašimi obľúbenými fotografiami alebo momentkami ale môžete z fotokalendára vyťažiť oveľa viac.

Fotokalendár od CEWE ako ozdoba na stenu

Vyberte si z klasických fotokalendárov v obľúbených formátoch A5, A4, A3 alebo A2, pričom každý z nich obsahuje 12 listov s mesiacmi, ktoré môžete naplniť svojimi osobnými fotografiami. Každý mesiac sa razom stane výnimočným. Pre milovníkov nezvyčajných formátov sme si pripravili štvorcový fotokalendár, ktorý určite urobí veľký dojom nielen na vás ale aj na prípadnú návštevu. Fotokalendár so svojimi najkrajšími snímkami z dovolenky si môžete efektne zavesiť v izbe namiesto stále rovnakého obrazu. Každá izba môže každý mesiac vyzerať inak, presne ako jednotlivé mesiace v roku. Nástenné kalendáre s vašimi veľkými fotografiami môžete cielene využiť ako dizajnový prvok pre dotvorenie výslednej atmosféry. Zútulnite kuchynský priestor nádhernými fotografiami z dovolenky s obrázkami bylinkových plantáží alebo pokojne aj zábermi z vlastnej záhrady. Stačí vybrať vhodné fotky a vybrať si kuchynský fotokalendár vo formáte XXL. Pre obývačku môžete vybrať napríklad kombináciu čierno-bielych fotografií.

Dekoratívne plánovanie vďaka plánovacím fotokalendárom

Každý z nás si svoje budúce aktivity plánuje inak. Niekomu vyhovujú moderné spôsoby prostredníctvom mobilu, avšak stále sa nájde dosť prívržencov kalsického plánovania prostredníctvom plánovacích fotokalendárov. Okrem klasických plánovacích kalendárov na každý deň, sme si pre vás pripravili trojmesačné plánovacie fotokalendáre alebo pre tých, čo chcú plánovať naozaj dopredu, máme v ponuke aj ročný plánovací fotokalendár. Upravte si jednotlivé fotokalendáre podľa vašich vlastných predstáv a požiadaviek, veď každý z nás plánuje inak. Už počas vytvárania môžete pridať obľúbené fotky, poznámky a texty. Vlastné fotografie vás určite budú motivovať k dosiahnutiu všetkých cieľov, ktoré ste si naplánovali.

Prvotriedna CEWE kvalita je samozrejmosťou

Finálny fotokalendár poteší nielen vlastnými fotkami ale aj kvalitným spracovaním, ostrými farbami a prvotriednou CEWE tlačou. Nezabudnite pri výbere vašich fotiek, že väčší formát fotokalendára si vyžaduje aj vysoké rozlíšenie fotografie. Čím ostrejšia je fotografia, tým viac vynikne na veľkých rozmeroch. Kvalitu fotky si jednoducho otestujete priamo v našom softvéri alebo online. Po nahraní fotografie budete okamžite informovaní, či sú zvolené fotky vhodné na tlač. Aby všetky fotografie vynikli, pripravili sme ponuku až 4 druhov papiera, na ktorý váš nový fotokalendár vytlačíme. Okrem toho, za všetko hovorí aj naša 100% záruka spokojnosti. Chceme, aby ste získali naozaj kvalitný produkt bez kompromisov.