CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac
Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Diár

Plánovanie času môže byť zábavou

  • Obal s vlastnou fotografiou
  • Väzba je chránená pevnou, priehľadnou fóliou
  • Ľubovoľný počiatočný mesiac
od 15,99 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Vytvoriť

Dodanie na predajňu alebo kuriérom

Vytvoriť u partnera

** Pohodlné doručenie k vám domov ** alebo vám objednávku zašleme na predajňu alebo zberňu

Detaily produktu

Formát:

cca 15 x 21 cm

Obsah balenia:

128 strán s kalendárom

28 strán určených len na fotografie

Špirálová väzba

Papier:

Digitálna tlač matná

Možnosť zapisovať vlastné termíny

Všetko o našom kvalitnom papieri

Získajte viac informácií o kvalitnej digitálnej tlači v prevedení matná
Digitálna tlač matná Sýte farby a hodvábne matný vzhľad

Na kvalitný papier vo vyhotovení digitálna tlač matná s gramážou 250 g/m² a hodvábne matným povrchom môžete bez problémov písať.

Praktické plánovacie diáre

Množstvo strán pre všetky vaše plány

Prehľad celého týždňa na jednej dvojstrane doplnený dostatkom miesta na poznámky a termíny. Plánovací diár je doplnený vašimi vlastnými fotografiami. Využite všetky vaše fotografie, ktoré môžete vhodne umiestniť do diára tak, aby na každej stránke bol vyrozprávaný iný príbeh. Plánovanie, spisovanie a ďalšie veci, ktoré zapíšete do diára budú razom jednoduchšie v spoločnosti obľúbených záberov. Plánovanie by predsa malo byť predovšetkým zábavov. Na to myslíme vždy, keď navrhujeme niektorý z našej ponuky CEWE diárov. Skĺbte vaše obľúbené fotografie, naše jednotlivé možnosti pre tvorbu vlastných diárov a odmenou vám bude krásny plánovací diár na rok 2022.

Začať plánovať môžete kedykoľvek

S diármi od CEWE môžete začať prakticky kedykoľvek. Veľkou výhodou našich diárov, ale aj kalendárov je možnosť zvoliť si ľubovoľný počiatočný mesiac. Môžete tak začať v ktorýkoľvek deň, týždeň alebo už spomínaný mesiac. Obal diára bude hrdo niesť vašu vlastnú fotografiu. Celkovo sme do diára umiestnili až 128 strán s kalendárom. Z toho je celkovo 28 strán určených len a len pre vaše fotografie. Na jednu stranu môžete pokojne pridať aj viacero fotografií a vytvoriť dizajnovú koláž. Všetky strany sú pevne pokope viazané pevnou špirálovou väzbou. Celý diár je chránený priehľadnou fóliou. Plánujte kedykoľvek a kdekoľvek s CEWE diármi. S ními je to nielen jednoduché ale predovšetkým zábavné. Diáre od CEWE sa hodia aj ako darček priateľom, rodičom, starým rodičom alebo obľúbeným kamarátom.

Jednoduchá tvorba vlastného diára

Všetko pohodlne a jednoducho vytvoríte vďaka našim možnostiam pre tvorbu fotoproduktov. Výsledkom bude jedinečný diár v praktickom formáte, na ktorý nedáte dopustiť. V prípade, že si chcete jednotlivé rozmery a prevedenie diára pozrieť na vlastné oči, môžete si ho naživo prezrieť v našej predajni CEWE Fotolab. Náš profesionálny a odborný tím vám vždy rád všetko vysvetlí a so všetkým pomôže. ČI už nás navštívite v našej predajni alebo si diár objednáte online, nebudete ľutovať.