CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac
Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Kašírovaný foto-plagát v ráme
Kašírovaný foto-plagát v ráme
Kašírovaný foto-plagát v ráme
Kašírovaný foto-plagát v ráme
Kašírovaný foto-plagát v ráme
Kašírovaný foto-plagát v ráme

Kašírovaný fotoplagát v ráme

Zaujmite vďaka kvalitnému fotoplagátu v ráme!

Umiestnite do každej izby vlastnú koláž na plagáte!

  • Dva modely rámov
  • Rámy z dreva Ayous alebo zo smreku
  • Deväť farieb

Detaily produktu

Formát:

Štyri rôzne formáty

Od 20 x 30 cm do 50 x 75 cm

Materiál:

Prémiový fotografický papier s pololesklým ochranným filmom proti UV žiareniu

Rámy:

Rám z pravého dreva

Typ rámu „Style“: abachi alebo smrek

Typ rámu "Home": abachi

Vhodný rám, ktorý dokonale dotvorí váš plagát

Vyberte si zo 17 modelov!
Kašírovaný foto-plagát v štýlovom ráme Kašírovaný foto-plagát v štýlovom ráme Rám "Style"

V ráme „Style“ v intenzívnych farebných odtieňoch budú vaše fotografie pôsobiť vkusne a štýlovo. Hodvábne matná UV ochranná fólia zabezpečuje dlhú životnosť rámu a jeho dobrú odolnosť voči vlhkosti.

Kašírovaný foto-plagát v ráme home Kašírovaný foto-plagát v ráme home Rám "Home"

Štýl „Home“ zaujme tlmenými a upokojujúcimi farbami. Obraz je laminovaný na drevenej platni a UV ochranná fólia vytvára hodvábne matný vzhľad a zabezpečuje dlhú životnosť rámu.

Vaša koláž vo forme pútavého plagátu

Vyberte si z veľkého množstva dizajnov!
Koláž – foto panelKoláž – foto panel

Najkrajšie momenty vášho života zachytené na fotoobraze

Vďaka fotokoláži môžete mať všetky svoje najlepšie snímky pekne pohromade. Zaujmite svojimi motívmi v modernom usporiadaní a na kvalitných materiáloch.

Fotoplagát v kvalitnom ráme

Rozličné drevené rámy

Prinášame novinku v podobe kašírovaného fotoplagátu v kvalitnom drevenom ráme. Obohatili sme tak našu ponuku fotoobrazov, ktoré určite dobre poznáte. Kašírovaný fotoplagát sa bude nádherne vynímať v každej detskej izbe. Výhodu je možnosť umiestnenia vlastnej fotografie, prípadne koláže vlastných fotografií. Samozrejme, kašírovaný fotoplagát je možné umiestniť všade tam, kde si to budete želať. Všetky snímky z detstva, z dobrodružstiev u starých rodičov alebo z nezabudnuteľných výletov môžu zdobiť vašu stenu prostredníctvom fotoplagátu. Fotoplagát je ohraničený kvalitným rámom, ktorý zároveň slúži aj na zavesenie plagátu na stenu. Celkové farebné vyznenie fotoplagátu môžete prispôsobiť farebnému prevedeniu dreveného rámu.

Celkovo až 9 farieb rámov

Veľkosť vášho nového kašírovaného fotoplagátu je možné vybrať v celkovo 4 rôznych rozmeroch, a to v mierach 20 x 30 až po 50 x 75 cm. Ako materiál pre výrobu fotoplagátu používame kvalitnú tlač, ktorá je odolná voči UV žiareniu. Vaše fotografie sú vytlačené na prémiový fotografický fotopapier s pololesklým ochranným filmom. Na kvalite výsledných produktov si v CEWE dávame naozaj záležať. V prípade výberu rámov pre nový fotoplagát je možné vyberať až z 9 farieb. Dokopy je možné vytvoriť 17 rozličných modelov kašírovaných fotoplagátov. Môžete farebne kombinovať fotografie s odolným dreveným rámom. Rám môže byť podľa vašich požiadaviek vyrobený v rozličných štýloch, ktoré opäť napomôžu celkovému vyzneniu. Vyberajte medzi intenzívnymi farbami rámu Style alebo medzi upokojujúcimi a tlmenými farbami rámov v štýle Home. Vytvorte si ešte pred objednaním pokojne viacero verzií a objednajte tú najpodarenejšiu.

Fotoplagáty aj v predajniach CEWE Fotolab

V CEWE dbáme na prvotriednu kvalitu všetkých našich fotoproduktov. Vyrábame ich vždy z dôrazom na finálny dizajn a prevedenie. Rovnako ako pri CEWE FOTOKNIHÁCH, aj v prípade kašírovaných fotoplagátov je použitá kvalitná tlač a prvotriedne materiály. Zároveň sme veľmi radi, že jednotlivé fotoprodukty je možné vytvoriť prostredníctvom niekoľkých spôsobov a možností pre vytvorenie fotoobrazov. Stačí si sadnúť za PC alebo váš mobilný telefón a fotoprodukt bude raz-dva hotový. V prípade, že ste si nie istý, aký fotoobraz si vytvoriť, môžete navštíviť aj naše predajne CEWE Fotolab. Tešia sa na vás naši odborne zaškolení kolegovia, ktorí vám so všetkým radi pomôžu, poradia a v prípade potreby aj nasmerujú, aby bol výsledný fotoprodukt podľa vašich predstáv.