Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kreatívny tip

Špeciálna pamiatka: vejár z fotografií vyrobený z CEWE fotopásikov

Keď je čas do nasledujúceho stretnutia s rodinou a priateľmi pridlhý, sú spomienky na krásne chvíle s vašimi blízkymi dôležitejšie ako kedykoľvek predtým.

A čo je lepšie ako spoločné fotografie v nápaditom prevedení? Vytvorte zo spoločných fotografií kreatívnu ozdobu alebo krásny darček, ktorý určite poteší. S Mini foto od CEWE v sade 10-tich fotopásikov máte materiál pre dve veľmi špeciálne obrázkové galérie, ktoré môžete ľahko poslať svojim najbližším poštou.

Čo budeme potrebovať:

S niekoľkými remeselnými pomôckami a mini art printami je možné rýchlo vytvoriť foto-ventilátor.
  • Sada 10 Mini foto od CEWE

  • Koráliky v rôznych veľkostiach, tvaroch a farbách: napríklad s písmenami pre jednotlivé mená alebo plstené guličky

  • Šnúrky z kože alebo náramky upletené z bavlniek

  • Nožnice

  • Dierkovačka

Fotopásiky môžete ľahko vytvoriť online, cez náš softvér CEWE Fotosvet alebo na okamžite v kiosku na našich predajniach CEWE Fotolab. Vyberte si dizajn fotopásikov, kde každý má tri fotografie pod sebou. Vyberte fotografie tak, aby boli na rovnakú tému alebo k sebe ladili. Môžu to byť napríklad rodinné fotky, narodeniny alebo fotografie z poslednej dovolenky.

Usporiadajte päť fotopásikov na seba v akomkoľvek poradí (napríklad chronologicky) a dierkovačom urobte do nich otvor v ľavom dolnom rohu. Šnúrku nastrihajte na vhodnú dĺžku a navlečte korálky alebo guličky. Korálky s písmenami sú ideálne na zobrazenie detských mien.

Pokiaľ ide o kombináciu stužiek a guličiek, fantázii sa hranice nekladú. A čo tak kožený remienok a farebné drevené korálky? Na šnúrke urobte uzlíky tak, aby korálky ostali na svojom mieste. A je to!

Ukážte vašim najlepším priateľom, ako radi spomínate na vaše spoločné dobrodružstvá.

Tipy na dizajn a inšpirácia pri tvorbe vašich fotoproduktov

Takto sa vaše spomienky stávajú hmatateľnými