Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Na príborníku stojí fotografia adventného kalendára. Na prednej strane kalendára je žena a muž v zimnom oblečení. Žena objala toho muža. Niektoré okná adventného kalendára sú otvorené a odhaľujú Ferrero Pralines. Vo vnútri okien sú krásne nápisy. Vedľa kalendára sú vianočné ozdoby a sviečky.

Kreatívny tip

Adventný kalendár s osobnými odkazmi

Pre obzvlášť romantické predvianočné obdobie: Ako vytvoriť 24 osobných poukážok a odkazov do okienok pre svojich blízkych.

V adventnom kalendári s vašou obľúbenou fotografiou na prednej strane, lahodnými čokoládkami od Ferrera a osobnými odkazmi čaká vašu milovanú osobu za každým okienkom malé prekvapenie. V softvéri CEWE fotosvet si môžete okrem povrchu navrhnúť individuálne aj 24 vnútorných okienok.

Vytvorte si adventný kalendár

Vo vnútri otvoreného okna je nápis „Keď hovoríme, zabudnem na čas“. Pod ním je klipart imelo. Za oknom adventného kalendára je Pralina Ferrero Rocher.

Dôkaz lásky na každý deň

Aby ste svojmu partnerovi urobili každý decembrový deň dvojnásobnú radosť, napíšte na malé okienka drobné láskyplné odkazy a poukážky. Potrebujete inšpiráciu? Zamyslite sa napríklad nad tým, čo si na obdarovávanej osobe najviac vážite a pokúste sa túto vlastnosť formulovať niekoľkými slovami. Platí pravidlo: čím osobnejšie, tým lepšie.

Vo vnútri otvorených okien adventného kalendára je nápis „poukážka na raňajky v posteli“. Ako dizajnový prvok je hrnček s vianočným dekorom na okne, za ktorým je Raffaello praline.

Darujte krásne chvíle vo dvojici

Akými poukazmi chcete prekvapiť svoju drahú polovičku? Vzhľadom na to, že môžete obsadiť celkom 24 okienok, môžu tieto aktivity predstavovať rôzne milé gestá, napríklad raňajky do postele, masáž alebo večeru. V ideálnom prípade by ste si mali vybrať aktivity, ktoré môžete v blízkej budúcnosti robiť spoločne.

Na vnútornej strane otvoreného okna adventného kalendára je napísané „Milujem ťa“. Vedľa neho sú dve malé srdcia. V okne je Ferrero Küsschen.

Lahodné pralinky s odkazmi

Adventné kalendáre vo formáte A4 sú plné sladkostí. V každom okienku je Ferrero Küsschen, Ferrero Rocher alebo Raffaello. Obsah sa stáva ešte sladším vďaka vaším odkazom na vnútornej strane okienka. Môže to byť napríklad jednoduché "Milujem ťa" s malým srdiečkom. V každom prípade máte priestor pre tri až štyri slová.

Na vnútornej strane otvorených okien adventného kalendára je vianočný klip s dvoma sviečkami, tromi vianočnými guľami a vetvičkou. Vedľa kalendára Pralinka Ferrero Küsschen.

Zaistite rozmanitosť

Okrem láskyplných odkazov a poukážok môžete do okienok pridať aj tematické kliparty. V našom programe CEWE fotosvet alebo v online editore na webe nájdete množstvo obrázkov a klipartov. Kliparty si môžete jednoducho filtrovať napríklad pod Vianocami.

Na vnútornej strane otvoreného okienka adventného kalendára je nápis "Tvoje objatie je ten najlepší liek", ozdobený srdiečkom. Vedľa neho je Raffaello.

Okamihy prekvapenia

Pri navrhovaní adventného kalendára dbajte na rovnomerné rozmiestnenie odkazov, poukážok a obrázkov za okienkami tak, aby sa striedali. Vaša obľúbená osoba tak za číslami vždy objaví niečo nové. V kalendári je už rovnomerne rozmiestnených 24 praliniek od spoločnosti Ferrero.

Darujte lásku udržateľnejším spôsobom

Dve ruky otvárajú okienko foto adventného kalendára. Kalendár zobrazuje ženu a muža v zimnom oblečení. Žena muža objíma. Ruky vyberajú Raffaelo z okienka. Na vnútornej strane dverí sú poukážky a odkazy.
Vnútro adventného kalendára je vyrobené zo 100% biologických materiálov.

Poskytuje chvíle šťastia a zároveň chráni životné prostredie: Pre náš adventný kalendár s potlačiteľnými okienkami zvnútra a lahodnými pralinkami Ferrero používame papier s certifikáciou FSC®. Vnútro sa skladá zo 100% biologicky rozložiteľného materiálu.

Dúfame, že si ich vytváranie aj darovanie užijete naplno.