Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kreatívny tip

Dekorácia z foto ihneď

Jar, leto, jeseň a zima: Ako vyrobiť originálne dekorácie z fotografií na mobile, ktoré môžete kedykoľvek zmeniť.

Vďaka samotnej dekorácii si môžete zariadiť obytný priestor flexibilne a individuálne. Pri prechádzke prírodou určite nájdete jednu alebo dve krásne, padlé vetvy. Teraz stačí nájsť najbližšiu predajňu CEWE Fotolab, kde si vytlačíte svoje fotografie. Každú fotografiu môžete následne zavesiť na šnúrku pomocou malého dreveného štipčeka.

Týmto spôsobom môžete svoje fotografie kedykoľvek ľahko vymeniť - napríklad podľa obdobia. Vyberte si farebný rám, ktorý najlepšie zdôrazní aktuálnu sezónu a vaše fotografie. Počas jarného obdobia môžete použiť napríklad svetloružovú farbu.

Dotyk jari

V obývacej izbe visí pred oknom dekorácia s fotkami. Fotky s ružovými okrajmi sú pripevnené k dvom vetvám pomocou špagátu a drevených štipcov na bielizeň. Fotografie zobrazujú motívy rodiny s dieťaťom na jar.
S fotografiami kvetov prenesiete farebnú prírodu aj na svoje štyri steny.
Cesta k vašim okamžitým fotografiám

Jar si žiada pastelové farby a pestré kvety. Priamo na fotostanici môžete vytvoriť zodpovedajúce svieže tóny pomocou rámčekov. Vložené fotky rozkvitnutých jabloní, krókusov a podobne, rovnako ako fotografie vašich blízkych, si môžete vytlačiť priamo na našej predajni. Náš tip: Jarný motív podčiarknu aj malé šnúrky s korálkami alebo veľkonočné vajíčka z remeselného kartónu na vetvách.

Vznášajúce sa fotky

V obývacej izbe visí pred oknom dekorácia z konárov. Fotky s ružovými okrajmi boli pripevnené na dve vetvy pomocou stuh a drevených štipcov na bielizeň. Fotografie zobrazujú motívy rodiny s dieťaťom v lete.
Neutrálne farby vetvičiek, povrázkov a spôn sa hodia ku akýmkoľvek dekoráciám jednotlivých ročných období.

Pokiaľ používate na dekoráciu dve vetvy, jednoducho zaveste menšiu vetvu na väčšiu vetvu tak, že ju k nej na oboch koncoch pripevníte špagátom. Dbajte na správnu rovnováhu. Na šnúru môžete použiť silnú niť z prírodných vlákien. To sa hodí ku všetkým motívom a meniacim sa farebným rámčekom. Pre letné snímky zvoľte napríklad teplý odtieň ružovej alebo marhuľovej.

Vždy nové motívy

V obývacej izbe visí pred oknom dekorácie z konárov. Niekoľko fotografií s hnedými okrajmi bolo pripevnených na dve vetvy pomocou stuh a drevených štipcov na bielizeň. Motívy zobrazujú rodinu s dieťaťom na jeseň.
Farbu rámčeka fotiek prispôsobte ročnému obdobiu - na jeseň je napríklad vhodná bordová farba.

Niektoré jesenné dni sa vyznačujú slnečným svitom a bujarým odpočinkom v prírode. Tieto nádherné výlety si môžete znova a znova prezerať pomocou dekorácie z fotiek a spomínať na ne aj v pochmúrnych dňoch. Vďaka štipcom na bielizeň môžete nové motívy pripevniť na nite v niekoľkých jednoduchých krokoch. Mohol by sa z toho napríklad stať spoločný rituál s deťmi, ktorý by ste robili na začiatku každého nového ročného obdobia.

Vianočné dekorácie z fotiek – osobné aj vlastnoručne vyrobené

V obývacej izbe visí pred oknom dekorácia z konárov. Niektoré fotografie so zelenými okrajmi boli pripevnené k dvom vetvám pomocou stuh a drevených štipcov na bielizeň. Fotografie zobrazujú motívy rodiny s dieťaťom v zime. Vetva je navyše zdobená jedlovými vetvičkami.
Malé jedľové vetvičky všetko premenia na zimnú dekoráciu.

Akonáhle sa vonku ochladí a Vianoce sú za rohom, naaranžujte zimné motívy na svoju dekoráciu. Okrem prispôsobeného farebného okraja v zelenej farbe môžete vetvy použiť ako podklad na vytvorenie slávnostnej atmosféry. Stačí k vetvám priviazať ďalšie malé jedľové vetvičky, zvončeky alebo miniatúrne vianočné ozdoby.