Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kreatívny tip

Prvé spoločné chvíle na fotografiách

Fotografka a cestovateľka Danka alias @polar.girl sa nedávno stala čerstvou mamičkou. Prvé týždne strávené s malým Dominikom zvečnila pomocou našich fotoproduktov.

Keď sa naša rodina rozrástla o nového člena, čas začal plynúť akosi rýchlejšie. Bábätko sa mení a rastie doslova pred očami, a preto som sa rozhodla čo najviac týchto vzácnych chvíľ dokumentovať. A aby fotografie neostali zabudnuté kdesi v telefóne, vytvorila som z tých najkrajších momentov spomienky, ktoré budeme mať pred očami stále.

Na polici sedí plyšový bílý medvídek a vlevo od něj je CEWE FOTOKNIHA čtvercová s fotografií miminka a nápisem Dominik.
Pre narodenie bábätka je štvorcový formát fotoknihy s rozmermi 15 x 15 cm dokonalý.
Chcem fotoknihu z fotiek nášho bábätka

Prvé okamihy v CEWE FOTOKNIHE

Fotokniha je podľa mňa najlepší spôsob, ako na jednom mieste ukázať veľa. Prvú Dominikovu fotoknihu som vytvorila, keď mal jeden mesiac a sú v nej uložené jeho prvé dni doma, prvý výlet aj stretnutia s rodinou. Myslím, že krajší spôsob, ako uchovať všetky spomienky na tieto dni nie je.

TIP: Mám rada čistý, minimalistický štýl, a preto som väčšinou vkladala len jednu fotografiu na stranu. Fotka tak krásne vynikne a nič ju neruší. Na uľahčenie som si v softvéri CEWE fotosvet vybrala jednu z ponúkaných predlôh a jednotlivé stránky som potom len mierne poupravovala.

Do knihy som vkladala aj kliparty, ktoré som vyberala tak, aby farebne ladili k fotkám. Nad dizajnom obálky vždy strávim viac času, pretože chcem, aby fotokniha na poličke pritiahla pohľady. Zvolila som tiež strieborný efekt písma, ktorý ju krásne rozžiaril.

Sediaca žena v modrých džínsoch drží v lone CEWE FOTOKNIHU v štvorcovom formáte. Na fotografiách na ľavej aj pravej strane je žena držiaca bábätko.
V programe CEWE fotosvet nájdete množstvo krásnych šablón na tému - bábätko.

Fotoobrazy do detskej izby

Niektoré fotografie sú výnimočné a zaslúžia si veľký formát. Foto na plátno je ideálny spôsob, ako vystaviť obľúbený okamih. Niekoľko fotoobrazov z výletov a dovoleniek už doma máme a tentokrát som vytvorila jeden aj do detskej izbičky. Obrazy steny krásne oživia a potešia nás vždy, keď sa na nich pozrieme.

Na stene je zavesený plagát s dubovou drevenou lištou a čiernou retiazkou. Na fotografiách sú fotky bábätka a celej rodiny. Vedľa plagátu sú dve poličky s hračkami a fotoknihou.
Plagát s drevenou lištou je možné objednať na výšku alebo na šírku v 3 farebných prevedeniach.

Na plagát s drevenou lištou som použila jeden z ponúkaných dizajnov v softvéri a vložila som naň hneď niekoľko fotografií. Drevená lišta je krásny štýlový doplnok a bude sa hodiť napríklad k drevenej poličke na stene. Na fotoplagát sa dajú vložiť aj lesklé povrchové efekty, rovnako ako pri obálke fotoknihy.

TIP: Odporúčam skombinovať fotografie, ktoré spolu farebne a tematicky ladia. Farbu drevenej lišty prispôsobte ostatným nástenným dekoráciam v izbičke. Na výber je biela, čierna a drevená varianta.

Mobil vždy po ruke

A nakoniec aj niečo pre mňa. Kryt na mobil so šnúrkou je dokonalá vychytávka. Vonku, na prechádzke, v reštaurácii aj na výlete mám telefón stále poruke. Na výber je opäť mnoho dizajnov, kombinácií farieb aj materiálov. A moju obľúbenú fotografiu mám stále pri sebe.

Záber na ženu držiacu v ruke rukoväť kočíka. Na tele má kryt na mobil so šnúrkou. Na kryte je fotografia dieťaťa.
Kryt so šnúrkou je veľmi praktická vec pre každú mamičku.

Nech vám vaše fotografie robia radosť navždy.

Daniela