Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Darujte lásku

Vyberte si vašu obľúbenú spoločnú fotku a vytvorte z nej originálny darček na Valentína.

Okamžitá tlač s CEWE foto ihneď na našich predajniach CEWE Fotolab

Originálne darčeky na Valentína

Fotoplagát s mapou

Obľúbené spoločné miesto v štýlovom dizajne.

Výnimočné miesto pre príbeh vašej lásky

V CEWE FOTOKNIHE vyrozprávate váš spoločný príbeh výnimočným spôsobom.
od 9,95 €*

Osobné fotodarčeky na Valentína

Kreatívne nápady, ako povedať „Milujem ťa“.

Koláž v tvare srdca

Premeňte okamžité fotografie na srdce plné spomienok

Srdce k srdcu: Fotomagnety s vašimi vlastnými fotografiami a sladkými správami

Spoločná radosť: láskyplne navrhnuté obaly na mobilné telefóny v partnerskom vzhľade

Sladké prekvapenie s osobnými spomienkami

Darujte lásku: Poukážka z CEWE foto ihneď v skle

Originálne darčeky na Valentína

Osobný valentínsky darček poteší a zahreje pri srdci

Prekvapte na Valentína originálnym valentínskym darčekom a už viac sa netrápte, aký valentínsky darček vybrať. Klasickú kyticu plnú červených ruží môžete skvele doplniť originálnym darčekom od CEWE. Všetci predsa vieme, že najlepším romantickým darčekom je darček, ktorý je od srdca a nesie osobnú spomienku. Vďaka tomu si budete so svojim partnerom bližší a valentínsky darček tak dostane úplne nový rozmer. Ako každý rok, aj tento sme si v CEWE pripravili niekoľko tipov na valentínske darčeky. Ich obrovskou výhodou je, že každý takýto darček od CEWE bude niesť kúsok z vášho vzťahu. Áno, hovoríme o vašej najobľúbenejšej fotografii alebo sady obľúbených fotografii. A čo je najlepšie, návrh valentínskeho darčeka je plne na vašej fantázii a kreativite.

Valentínske prekvapenie aké tu ešte nebolo

Prekvapte svojho priateľa alebo svoju priateľku nielen originálnym valentínskym darčekom ale aj kúsok spomienky na krásne dni, ktoré ste spolu prežili. Vytvoriť takýto osobný romantický darček naozaj nemusí vyžadovať dlhé hodiny sedenia za počítačom. My v CEWE sme sme si pre vás pripravili jednoduché a intuitívne možnosti, ako valentínsky darček poľahky vytvoriť. Valentínske darčeky môžete jednoducho vytvoriť vo svojom prehliadači, priamo na našich stránkach. Alebo si stiahnuť náš najnovší softvér CEWE Fotosvet a objaviť aj iné možnosti tvorby darčeka. A čo je najlepšie, valentínsky darček môžete vytvoriť aj prostredníctvom mobilnej aplikácie. Stačí si ju stiahnuť do svojho mobilu a začať tvoriť. Jednoducho nekonečne veľa možností pre vytvorenie valentínskeho prekvapenia.

Darček pre lásku vášho života je na dosah

Aký darček na Valentína vybrať alebo vyrobiť? Zamilované darčeky môžu naplno ukázať vaše city k tomu druhému. V našej ponuke nájdete množstvo produktov, ktoré potešia na Valentína. Vyberte niektorú zo svojich obľúbených fotografii a poľahky ju nahrajte na našu stránku, do softvéru alebo cez aplikáciu a vhodne ju doplňte do vybraného produktu. Pripravili sme si množstvo dizajnov, ktoré povýšia váš valentínsky darček na naozaj majstrovské dielo. Oslávte spoločne Valentín a podarujte si originálne a osobné darčeky. Všetko potrebné nájdete priamo u nás, vy si len musíte vybrať fotografiu alebo fotografie. Milované spoločné momenty skvele doplnia niektorý z našich fotodarčekov. Prežite Valentína spolu s CEWE.