Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kožené obaly

Naše obaly na smartfóny a kožné púzdra robia z vášho mobilného telefónu unikátny kúsok.

Vybrať produkt

Kožené obaly

Kožený obal s vlastným motívom na zadnej strane a mäkkým flísovým vnútrom pre najlepšiu ochranu vášho smartfónu.

Elegantné kožené kryty na mobil

Kožené kryty s nádychom luxusu

Vytvorte si jednoducho a rýchlo niektorý z našich kožených krytov. Každý kožený kryt na mobil bude hrdo niesť vami nahranú fotografiu alebo koláž fotografii. Nahrať ich a upraviť výsledný dizajn kožených obalov na smartfón je možné jednoducho. Urobíte tak priamo vo vašom prehliadači, v našom softvéri alebo v aplikácii. Prípadne môžete navštíviť niektorú z našich CEWE Fotolab predajní.

Kožené obaly, kryty a puzdra na mobil majú vysokú kvalitu a okrem kožených obalov pre známe značky smartfónov máme v ponuke aj modely pre menej rozšírené značky. Vyberte si niektorý z kožených puzdrie z našej ponuky:

  • Výklopný obal - klasický výklopný obal na mobil v koženom prevedení. Pri výrobe používame iba tú najkvalitnejšiu ekokožu.
  • Obal výklopný nadol - verzia s vyklápaním nadol ponúka priestor pre fotku ako na zadnej, tak aj na prednej strane.
  • Vsúvacie puzdro - obľúbená verzia puzdra na mobil. Umožňuje rýchle vsunutie a opätovné vybranie mobilného telefónu.
  • Kožený obal - kvalitné spojenie polykarbonátu a eko kože. Kožený obal s otvormi na ovládacie prvky a fotkou na zadnej strane.

Kožené puzdro na mobil naozaj pre všetkých

Jemný kožený materiál je príjemný na dotyk. Vyberte si čierne, hnedé alebo biele prevedenie. Tlmenie nárazov zabezpečí mäkké flisové vnútro špeciálne prispôsobené pre krivky vášho smartfónu. Kvalitný polykarbonát, ktorý bol použitý v spojený s mäkkým vnútrom má špeciálne rohy pre zvýšenú ochranu hrán vášho telefónu. Nezabudli sme ani na ochranu obrazovky. Minimalisticky vyvýšené okraje koženého obalu na váš mobil poskytnú ochranu aj displeju telefónu.

Objavte všetky výhody nášho koženého obalu, pretože kožený dizajn je jednoducho nadčasový.