Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Kryty na Xiaomi Kryty na Xiaomi

Kryty na mobil Xiaomi

Najlepšia ochrana pre váš Xiaomi obal na mobil. Teraz aj pre Xiaomi Note 10.

Najpredávanejšie produkty a novinky

Vyberte si model telefónu

Kvalitné obaly presne navrhnuté pre Xiaomi smartfóny

Navrhnite si originálny kryt na telefón Xiaomi

Značka Xiaomi si postupne získala aj náš trh a preto v CEWE prinášame možnosť navrhnúť si vlastný obal s fotkou presne pre Xiaomi smartfóny. Obal je nielen odolný proti poškriabaniu alebo oderu ale taktiež môže byť jeho zadná strana potlačená presne tak, ako si to predstavujete.

Krok 1: Vyberte si model Xiaomi smartfónu

Krok 2: Vyberte si požadovaný obal alebo kryt na mobil Xiaomi

Krok 3: Pohrajte sa s finálnym výsledok presne tak, aby výsledný obal na mobil Xiaomi splnil vaše očakávania. Pridávajte dizajnové prvky a rôzne kliparty. To všetko obohatí jedinečný moment s rodinou, ktorý budete mať na zadnej strane obalu.

Prvotriedna ochrana pre Xiaomi bez kompromisov

Doprajte svojmu novému ale pokojne aj staršiemu modelu smartfónu Xiaomi nový a odolný obal. Vlastný kryt si vytvoríte v CEWE behom niekoľkých minút a stane sa originálnou ozdobou vášho Xiaomi smartfónu. Kryty a obaly na mobil poskytnú smartfónu nepretržitú ochranu aj v prípade pádov alebo nechcených oškretí. Vy tak budete mať vždy istotu, že váš mobil Xiaomi je dostatočne chránený. Každý obal je vyrobený presne na mieru pre konkrétny obal, takže sa vôbec nemusíte obávať, žeby sa funkcia smartfónu zmenila. Každý otvor na obal sedí absolútne dokonale.

Vaše fotografie vytlačíme na zadnú stranu obalu v špičkovej CEWE kvalite, tak, ako ste u nás už zvyknutý. Z bohatej ponuky rozličných krytov a obal si vyberie každý. Máme pre vás pripravené aj prémiové kryty a obal na mobil Xiaomi. Samozrejmosťou sú široké možnosti vlastných úprav takto navrhnutého obalu.

Obal na mobil Xiaomi je rozhodne to pravé

Naše obaly a kryty sú známe svojou vysokou kvalitou a presnou tlačou. Vami nahranú fotografiu vytlačíme na zadnú stranu v špičkových farbách a v dostatočnom kontraste. Obal sa stane výborným doplnkom aj k vášmu oblečeniu. Ak máte okrem smartfónu Xiaomi aj ďalší mobil, určite si pozrite aj naše CEWE obaly na iPhone, Huawei alebo Samsung.

Hneď ako svoj smartfón Xiaomi osadíte do nového obalu alebo krytu na mobil uvidíte ten rozdiel a moderný dizajn. V CEWE si dávame záležať na kvalite našich produktov a sme presvedčení, že budete spokojný. Mierne vyvýšený predný okraj obalu poskytne zaručenú ochranu aj pre displej vášho smartfónu Xiaomi. Obal alebo kryt na mobil Xiaomi je vhodný nielen pre vás, ale môžete ho vytvoriť aj ako darček pre rodinu, kamarátov alebo známych. Veľké možnosti úprav dávajú naozaj pocit slobody. Vytvorte si svoj nový obal alebo kryt na mobil Xiaomi ešte dnes a presvedčte sa o jeho výborných vlastnostiach.