Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Plastové kryty

Nekompromisná ochrana pre váš smartfón

Vybrať produkt

Plastové kryty

Na výber z troch variantov

Plastový kryt na mobil s fotografiou

Spoľahlivá a nekompromisná ochrana pre mobil

Váš vlastný kryt na mobil môžete povýšiť o úroveň vyššie v prémiovom vyhotovení. Kvalitná CEWE tlač zabezpečí, aby vaša fotka vyzerala na obale špičkovo a s dostatočnou sýtosťou farieb. Samozrejmosťou sú presne vyrezané otvory na všetky ovládacie prvky alebo senzory telefónu. Obzvlášť vhodný je pre akčných športovcov alebo milovníkov prírody.

Plastový kryt ponúka nekompromisnú ochranu pre váš smartfón. Vo vnútri je mäkké vnútro, ktoré zabezpečí, že váš mobil bude ako v bavlnke. Ochráňte ho pred neželanými pádmi, škrabancami alebo odermi. Pohodlne si nový plastový obal na mobil vytvoríte cez našu intuitívnu aplikáciu alebo prostredníctvom CEWE softvéru. Aplikácia alebo softvér sú dostupné pre drvivú väčšinu operačných systémov.

Široké využitie plastových krytov na mobil

Spomedzi všetkých našich obalov na mobil ponúka plastový kryt nekompromisnú ochranu pre váš smartfón. Použitie plastového krytu je jednoduché, mobil stačí mierne zatlačiť do krytu a hotovo. Na zadnej strane sa bude hrdo vynímať vaša obľúbená osobná fotografia. V ponuke máme nasledovné typy plastových krytov:

Či už pre svoj mobil vytvoríte akýkoľvek obal z našej ponuky, v CEWE sme presvedčení, že kryt s vašou fotkou bude krásnym dizajnovým doplnkom. Každý deň, vždy keď zoberiete mobil do ruky, si spomeniete na krásny zážitok, ktorý je na fotografii obalu.