Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Všetko o našich ultratenkých silikonových krytoch

Flexibilné a ultratenké puzdro pre maximálnu trvanlivosť.

Vybrať produkt

Ultratenké silikónové kryty

Flexibilné puzdro pre maximálnu trvanlivosť

Silikónové obaly na telefón k Vianociam

Silikónový kryt s fotkou pre váš mobil

Nestarnúca klasika v podobe gumového obalu prichádza v novom šate. Podarujte ju pod vianočný stromček pokojne celej rodine. A práve jeho dizajn je len a len na vašej fantázií. Vyberte obľúbenú fotku, motív alebo celkový dizajn a špeciálna tlač zaručí, že budú rovnako ohybné ako samotný silikónový podklad.

Takýto kryt na mobil stlmí všetky bežné nárazy a zároveň ponúka možnosť odlíšiť sa. Užívajte si zimné mesiace s novým obalom na mobil. Pre náročných máme v ponuke aj jeho ultratenký variant.

Silikónové obaly na mobil ako zimný doplnok

Okrem spoľahlivej ochrany prepožičia vlastný obal na mobil aj kus osobitého štýlu. Každý silikónový obal totižto umožní na jeho zadnú stranu vytlačiť fotografiu podľa vášho želania. Aj obal sa tak môže stať výborným vianočným darčekom. Podarujte ho a sledujte radosť v očiach, keď si váš blízky rozbalí svoj vianočný balíček.

A nemusíte ostať iba pri jednom kryte alebo obale. Vytvorte aj koláž z niekoľkých fotiek, a v prípade potreby môžete pridať aj text alebo klipart. V našej ponuke nájdete:

  • Silikónový obal - nestarnúca klasika v podobe ohybného a ľahkého obalu.
  • Ultra tenký silikónový obal - silikónový obal, ktorý na vašom mobile ani nepostrehnete.
  • Šňúrka na mobil - štýlová retiazka ponúka až 13 variantov remienkov, ktoré obohatia samotný obal. Trendový doplnok s koženým alebo textilným remienkom. Dotvorte celkový dizajn nového obalu.

Samozrejme, okrem silikónových obalov sa môžete inšpirovať aj ponukou ďalších krytov na mobil s vlastnou fotkou od CEWE. Nech už vyberiete ktorýkoľvek, o všetko sa postará profesionálna CEWE tlač a v prípade potreby poradí odborný CEWE tím profesionálov. Prajeme príjemnú tvorbu obalu na mobil.