Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Všetko o našich ultratenkých silikonových krytoch

Flexibilné a ultratenké puzdro pre maximálnu trvanlivosť.

Vybrať produkt

Ultratenké silikónové kryty

Flexibilné puzdro pre maximálnu trvanlivosť

Silikónové obaly na telefón

Silikónový kryt s fotkou pre váš mobil

Nestarnúca klasika v podobe gumového obalu prichádza v novom šate. A práve jeho dizajn je len a len na vašej fantázií. Vyberte obľúbenú fotku, motív alebo celkový dizajn a špeciálna tlač zaručí, že budú rovnako ohybné ako samotný silikónový podklad. Takýto kryt na mobil stlmí všetky bežné nárazy a zároveň ponúka možnosť odlíšiť sa. Pre náročných máme v ponuke aj jeho ultratenký variant.

Silikónové obaly na mobil ako doplnok

Okrem spoľahlivej ochrany prepožičia vlastný obal na mobil aj kus osobitého štýlu. Každý silikónový obal totižto umožní na jeho zadnú stranu vytlačiť fotografiu podľa vášho želania. A nemusíte ostať iba pri jednej. Vytvorte aj koláž z niekoľkých fotiek, a v prípade potreby môžete pridať aj text alebo klipart. V našej ponuke nájdete:

  • Silikónový obal - nestarnúca klasika v podobe ohybného a ľahkého obalu.
  • Ultra tenký silikónový obal - silikónový obal, ktorý na vašom mobile ani nepostrehnete.
  • Retiazka na mobil - štýlová retiazka ponúka až 13 variantov remienkov, ktoré obohatia samotný obal. Trendový doplnok s koženým alebo textilným remienkom. Dotvorte celkový dizajn nového obalu.

Samozrejme, okrem silikónových obalov sa môžete inšpirovať aj ponukou ďalších krytov na mobil s vlastnou fotkou od CEWE. Nech už vyberiete ktorýkoľvek, o všetko sa postará profesionálna CEWE tlač a v prípade potreby poradí odborný CEWE tím profesionálov. Prajeme príjemnú tvorbu obalu na mobil.