Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

O nás

Od vyvolania fotografií z dovolenky cez výrobu svadobnej fotoknihy, tlač priania až po vytvorenie špeciálneho darčeka – z vašich milovaných spomienok vyrobíme fotoprodukty, ktoré vám budú pripomínať krásne zážitky.

Predstavenie vedenia spoločnosti

Zaujíma vás, kto stojí na čele tejto spoločnosti? Poďme si predstaviť jednotlivých členov vedenia.

CEWE po celej Európe

Dnes nájdete skupinu CEWE v 26 krajinách so 4 000 zamestnancami a 14 fotolaboratóriami v Európe. CEWE má svoje zastúpenie aj laboratórium v Prahe na Chodove. V pražskom laboratóriu sa používajú najmodernejšie tlačové technológie a ročne sa tu vyrobia milióny fotoproduktov.

Vedeli ste, že...

CEWE založil Heinz Neumüller v roku 1961 v nemeckom Oldenburgu ako malé fotografické štúdio. Odvtedy sme výrazne vzrástli vďaka Neumüllerovi, ktorý nás priviedol k tomu, aby sme sa stali lídrom na celoeurópskom trhu, akým sme dnes!

Kto sme

Zatiaľ čo naše výrobné, zákaznícke, predajné a marketingové tímy v Českej republike sídlia v Prahe, centrála našej skupiny sa nachádza v nemeckom Oldenburgu a skupina CEWE pokrýva celú Európu. CEWE dodáva oceňované fotoprodukty maloobchodným partnerom v 26 európskych krajinách a je európskou jednotkou v oblasti tlače fotografií. S takmer 4 000 zamestnancami v 14 technologicky vyspelých výrobných závodoch vytlačí CEWE ročne toľko fotografií, že by sa nimi dal obopnúť takmer desaťkrát celý svet!

Rozdiely v CEWE

Zdokonalili sme proces výroby našich produktov, aby sme zaistili, že vám zakaždým vykúzli úsmev na tvári. Kým čokoľvek opustí naše laboratórium v Prahe, je to skontrolované, skontrolované a znovu skontrolované, aby bolo zaistené, že je všetko v poriadku. Len to najlepšie je dosť dobré, pokiaľ ide o vaše fotografie. Vysoko kvalifikovaní ľudia, ktorí tvoria náš tím, vždy urobia niečo navyše, aby zaistili, že vaše spomienky budú vytlačené správne. Je to osobný prístup s profesionálnym prevedením.

Certifikát udržateľnosti

Forestry Stewardship Council podporuje zodpovedné hospodárenie v lesoch po celom svete a sme hrdí na to, že máme certifikát FSC®. To znamená, že na výrobu našich produktov používame iba materiály s certifikáciou FSC® – materiály, ktoré pochádzajú z udržateľných zdrojov bez toho, aby poškodzovali svetové lesy. Navyše každá CEWE FOTOKNIHA, ktorú vyrobíme, je klimaticky neutrálna, a to vďaka nášmu úsiliu o znovuzalesnenie v rámci projektu Kasigau Wildlife Corridor. Prečítajte si viac o udržateľnosti v CEWE

Právne údaje

CEWE a.s. Galvaniho 7/B 821 04 Bratislava 5 Tel.: 02/6820 4415 Fax.: 02/6820 4423

Štatutárny orgán: Predstavenstvo

Predstavenstvo: Ing. Petr Řežábek, MBA (predseda), Ing. Lucie Cahlíková (člen predstavenstva), RNDr. Alexandra Fuknová (člen predstavenstva), Miloš Zámečník (člen predstavenstva)

Dozorná rada: Patrick Berkhouwer, Sivia Kopiarová, Oliver Thomsen

Akcionár: CEWE Beteiligungs GmbH Meerweg 30-32 Oldenburg 261 33 Nemecko

>> Výročná správa za rok 2021

>> Výsledky hlasovania zo dňa 11.5.2022

>> Výročná správa za rok 2022

>> Výsledky hlasovania zo dňa 17.5.2023

>> Výsledky hlasovania zo dňa 31.1.2024