Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Apple Apple

Kryty na iPhone

Najlepšia ochrana pre váš iPhone

Navrhnite si kryt na mobil pre iPhone

Vytvoriť si originálny kryt na mobil je naozaj jednoduché. Prostredníctvom našich dizajnov, klipartov a textov si dokážete vytvoriť jedinečný kúsok.

Vyberte si z našej širokej ponuky model svojho telefónu

Vytvorte si obal na iPhone

Novinka: Kompletný ochranný set

Spoľahlivo ochráňte displej svojho mobilného telefónu pred poškriabaním

Ochranné fólie na displej

Novinka pre najobľúbenejšie modely telefónov iPhone: tenkú ochrannú fóliu možno jednoducho a bez bublín pripevniť na váš smartfón a spoľahlivo tak ochráni váš displej pred poškriabaním. Stačí ho pridať do nákupného košíka na konci objednávky.

od 9,99 €*

Obaly na iPhone s vlastnou fotkou

Navrhnite si vlastný obal na iPhone za pár minút. Originálny, neopozeraný a osobný obal na iPhone vytvoríte jednoducho z vašej obľúbenej fotky. V CEWE si môžete vytvoriť kryty pre všetky modely, nielen pre tie najnovšie, ale aj pre staršie. Na vytvorenie originálneho krytu pre váš iPhone postačí vaša fotografia a náš online editor alebo intuitívna aplikácia.

Široká ponuka rôznych typov obalov na mobil poteší majiteľov starších aj novších značiek mobilných telefónov iPhone. V závislosti od zvoleného typu krytu sa mení aj jeho materiál a prípadné možnosti dizajnových návrhov.

Zoznam krytov na iPhone

Zoznam krytov na staršie iPhony

V ponuke CEWE obalov na iPhone nájdete aj kryty pre staršie modely smartfónov iPhone. V závislosti od zvoleného modelu iPhonu získate podrobný náhľad, ako bude vaša fotografia na novom obale vyzerať. Spomedzi starších modelov iPhone môžete vybrať kryty pre Apple iPhone 8, iPhone 7, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 5C, ako aj pre ešte staršie druhy.

Všetky dostupné modely Apple iPhone si môžete prezerieť v našom online konfigurátore pre mobily iPhone. Určite tam nájdete obal aj na ten váš.

Hlavné prednosti krytov na iPhone od CEWE

Vytvorením obalu na iPhone prostredníctvom CEWE získate nadčasový kúsok, ktorý bude nielen originálny, ale aj osobný. Štýlová ochrana iPhonu vám v budúcnosti ušetrí aj množstvo finančných prostriedkov, ktoré by ste inak museli vynaložiť za opravu poškodeného kusu, či už z dôvodu pádu alebo poškriabania. Krytom na iPhone tomuto všetkému predídete.

Na obal sa zmestí nielen jedna, ale pokojne aj viac fotografii. Všetko záleží len na tom, ako prispôsobíte svoje fotky výslednému tvaru obalu. Môžete pridávať rozličné kliparty, motívy, dizajny, prípadne aj textové časti.

Rovnako ako ostatné fotoprodukty CEWE, aj kryty, puzdrá a obaly na iPhony sa vyznačujú prvotriednou kvalitou, ostrosťou a sýtosťou farieb či špičkovým podkladovým materiálom. Samozrejmosťou je aj profesionálny zákaznícky servis, ktorý vám v prípade potreby kedykoľvek poskytneme.

Rozličný spôsob ochrany iPhonu

V závislosti od zvoleného modelu iPhonu je možné si vybrať aj špecifický typ obalu alebo špecifický materiál, z ktorého je obal na iPhone vyrobený. Nižšie nájdete prehľadný zoznam jednotlivých typov obalov:

  • Silikónové obaly na iPhone – široká ponuka tenkých a naozaj maximálne trvanlivých silikónových obalov pre váš mobil Apple iPhone. Váš mobil presne zapadne.
  • Výklopné puzdrá na iPhone – pohodlný prístup k iPhonu kdekoľvek. Výklopné puzdrá v prevedení s vyklápaním smerom nadol alebo nabok.
  • Plastové obaly na iPhone – plastový obal s vyvýšenými okrajmi skvele ochráni iPhone pri pádoch a proti neželaným škrabancom a oderom.
  • Kožené obaly na iPhone – doprajte si pocit luxusu a jedinečnosti vďaka koženým obalom. Využite koženú textúru obalu pre vyniknutie vašej fotografie.
  • Drevené obaly na iPhone – spojenie prírody a technológie. Aj o tom sú drevené obaly od CEWE. Štruktúra pravého dreva priamo pod vašou fotografiou.