Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Samsung Slider Samsung Slider

Kryty na Samsung

Najlepšia ochrana pre váš Samsung

Stručný prehľad všetkých modelov

Vyberte si model svojho telefónu!

Obal na Samsung s vlastnou fotkou

Nepodceňujte ochranu nového smartfónu zn. Samsung. Vytvorte si vlastný obal na smartfón Samsung a tešte sa originálnemu obalu, ktorý nemá nikto iný. Obal je odolný proti neželaným nárazom a spoľahlivo ochráni váš mobil. Osobitý štýl dosiahnete pridaním vlastnej fotografie, obľúbených dizajnov alebo iných grafických prvkov.

Vlastný obal na Samsung vytvoríte behom niekoľkých minút a výsledok bude stáť zato. Pre jeho vytvorenie stačí navštíviť našu stránku so všetkými obalmi na mobil alebo použiť intuitívny softvér alebo aplikáciu.

Hlavné prednosti krytov na Samsung od CEWE

Vytvorením obalu pre váš Samsung priamo u nás získate nadčasový kúsok, ktorý je nielen originálny ale aj osobný. Štýlová ochrana Samsungu vám v budúcnosti ušetrí aj množsto prostriedkov, ktoré by ste inak museli vynaložiť za opravu poškodeného mobilu, či už z dôvodu pádu alebo poškriabania. Krytom na Samsung tomuto všetkému predídete.

Na obal sa zmestí nielen jedna ale pokojne aj viacero fotografii. Všetko záleží len na vás, ako si prispôsobíte svoje fotky výslednému tvaru obalu. Môžete pridávať rozličné kliparty, motívy, dizajny ale tiež aj textové časti.

Rovnako ako aj u ostatných fotoproduktoch od CEWE, aj kryty, puzdra a obaly na mobily Samsung sa vyznačujú prvotriednou kvalitou, ostrosťou a sýtosťou farieb, špičkovým podkladovým materiálom a profesionálnym zákazníckym servisom, ktorý vám v prípade potreby radi poskytneme.

Dostupné kryty na Samsung aj pre staršie modely

Nemusíte sa obávať ani v prípade, že váš mobil zn. Samsung je už starší, prípadne sa už nevyrába. V našej širokej ponuke nájdete obaly na najnovšie, ale taktiež aj obaly pre tie staršie modely mobilných telefónov Samsung. Vlastnoručne vyrobená štýlová ochrana vášho smartfónu mu dodá nielen jedinečný dizaj, ale ochráni ho aj v prípade neželaných pádov, nározov alebo poškriabaní.

Obaly na Samsung Galaxy S21

Obaly na Samsung Galaxy S20

Obaly na Samsung Galaxy S

Obaly na Samsung Galaxy A

V prípade, že ste v ponuke nenašli konkrétny model obalu na Samsung, neváhajte si prezrieť náš konfigurátor, v ktorom nájdete aj ostatné modely obalov pre smartfón Samsung.