Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Apple Apple

Obaly na iPhone

Najlepšia ochrana pre váš iPhone

Vyberte si z našej širokej ponuky model svojho telefónu

Vytvorte si obal na iPhone

Novinka: Kompletný ochranný set

Spoľahlivo ochráňte displej svojho mobilného telefónu pred poškriabaním

Ochranné fólie na displej

Novinka pre najobľúbenejšie modely telefónov iPhone: tenkú ochrannú fóliu možno jednoducho a bez bublín pripevniť na váš smartfón a spoľahlivo tak ochráni váš displej pred poškriabaním. Stačí ho pridať do nákupného košíka na konci objednávky.

9,99 €*

Obaly na iPhone s vlastnou fotkou

Vytvorte si behom pár minút vlastný obal na váš iPhone. Originálny, neopozeraný a osobný obal na iPhone vytvoríte jednoducho z vašej obľúbenej fotky. V ponuke CEWE nájdete možnosť vytvorenia obalu pre staršie, ako aj novšie modely iPhonov. Pre vytvorenie originálneho krytu pre váš iPhone postačí vaša fotografia a náš online softvér alebo intuitívna aplikácia.

Široká ponuka rôznych typov obalov na smartfón poteší majiteľov starší aj novších značiek mobilov iPhone. V závislosti od zvoleného typu krytu sa mení aj jeho materiál a prípadné možnosti, ako sa dizajnovo s obalom tzv. vyhrať.

Zoznam krytov na iPhone

Zoznam krytov na staršie Iphony

V ponuke CEWE obalov na iPhone nájdete aj obaly pre starše modely smartfónov iPhone. V závislosti na konkrétne zvolenom modely iPhonu získate aj podrobný náhľad, ako bude vaša fotografia na novom obale vyzerať. Spomedzi starších modelov iPhone môžete vybrať kryty pre Apple iPhone 8, iPhone 7, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 5C a pre ešte staršie modely.

Prezrite si všetky dostupné modely Apple iPhone v našom online konfigurátore pre mobily iPhone. Určite tam nájdete obal na váš iPhone.

Hlavné prednosti krytov na iPhone od CEWE

Vytvorením obalu pre váš iPhone priamo u nás získate nadčasový kúsok, ktorý je nielen originálny ale aj osobný. Štýlová ochrana iPhonu vám v budúcnosti ušetrí aj množsto prostriedkov, ktoré by ste inak museli vynaložiť za opravu poškodeného iPhonu, či už z dôvodu pádu alebo poškriabania. Krytom na iPhone tomuto všetkému predídete.

Na obal sa zmestí nielen jedna ale pokojne aj viacero fotografii. Všetko záleží len na vás, ako si prispôsobíte svoje fotky výslednému tvaru obalu. Môžete pridávať rozličné kliparty, motívy, dizajny ale tiež aj textové časti.

Rovnako ako aj u ostatných fotoproduktoch od CEWE, aj kryty, puzdra a obaly na iPhony sa vyznačujú prvotriednou kvalitou, ostrosťou a sýtosťou farieb, špičkovým podkladovým materiálom a profesionálnym zákazníckym servisom, ktorý vám v prípade potreby radi poskytneme.

Rozličný spôsob ochrany iPhonu

V prípade, že ste si nie istý, ktorý typ obalu pre váš iPhone zvoliť, radi vás uvítame v niektorej z našich CEWE Fotolab predajní a náš profesionálne zaškolený personál vám pomôže s výberom vhodného krytu pre iPhone. Neváhajte sa zastaviť a určite odídete spokojný.

V závislosti od zvoleného modelu iPhonu je možné si vybrať aj špecifický typ obalu alebo špecifický materiál, z ktorého je obal na iPhone vyrobený. Nižšie nájdete prehľadný zoznam jednotlivých typov obalov:

  • Silikónové obaly na iPhone - široká ponuka tenkých a naozaj maximálne trvácich silikónových obalov pre váš smartfón Apple iPhone. Váš mobil presne zapadne.
  • Výklopné puzdra na iPhone - pohodlný prístup k iPhonu kdekoľvek. Výklopné puzdra v prevedení s vyklápaním smerom nadol alebo nabok.
  • Plastové obaly na iPhone - plastový obal s vyvýšenými okrajmi skvele ochráni iPhone pri pádoch a proti neželaným škrabancom a oderom.
  • Kožené obaly na iPhone - doprajte si pocit luxusu a jedinečnosti vďaka koženým obalom. Využite koženú textúru obalu pre vyniknutie vašej fotografie.
  • Drevené obaly na iPhone - spojenie prírody a technológie. Aj o tom sú drevené obaly od CEWE. Štruktúra pravého dreva priamo pod vašou fotografiou.